OKTV döntőbe jutott tanulók

OKTV döntőbe jutott tanulók

 

 

 

 

 

Név Osztály Tantárgy, kategória Felkészítő tanár(ok)
Kulcsár Gergely 12.a informatika II. kategória Borbásné Penke Judit
Zsigri Bálint 12.a matematika III. kategória Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Baczó Domonkos 11.a matematika III. kategória Juhász István, Jeneiné Bicsák Krisztina
Horváth Csongor 12.a matematika III. kategória Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Kulcsár Gergely 12.a matematika III. kategória Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Lukács Lilla 12.a matematika III. kategória Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Kovács Levente 12.a matematika III. kategória Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Máté Richárd 11.b mozgóképkultúra és médiaismeret Baranyai Andrea
Förgeteg Soma 12.b olasz nyelv I. kategória Ruszina Mónika
Mészáros Bence 12.a kémia I. kategória Kiss Andrea
Szücs Pál 12.a kémia I. kategória Kiss Andrea
Szappanos Attila 12.a kémia I. kategória Kiss Andrea
Magyar Zsófia 12.d spanyol nyelv I. kategória Barcsa Emese Orsolya
Ilok Petra 12.d spanyol nyelv I. kategória Barcsa Emese Orsolya
Pokk Henrietta 12.d spanyol nyelv I. kategória Barcsa Emese Orsolya
Adorján Viktória 11.c informatika I. kategória Borbásné Penke Judit
Szenczy Balázs 12.e informatika I. kategória Borbásné Penke Judit
Csabai Bendegúz 12.b matematika II. kategória Tamás Beáta
Förgeteg Soma 12.b matematika II. kategória Tamás Beáta
Kulcsár Gergely 12.a angol nyelv I. kategória Babus Zoltán
Szittya Dániel 11.b angol nyelv I. kategória Horváthné Gödény Judit
Molnár Máté  11.b angol nyelv I. kategória Horváthné Gödény Judit
Lukács Lilla 12.a vizuális kultúra Forgóné Szabó Zsuzsanna
Kolozsvári Ákos 12.d magyar irodalom Baranyai Andrea, Szabó Roland
Csánki Nóra 12.b magyar irodalom Szecsődi Tamás, Pusztai Mária
Kosteleczki Anna 12.d magyar irodalom Baranyai Andrea, Szabó Roland
Baczó Domonkos 11.a magyar nyelv Pusztai Mária
Visy Blanka 12.d magyar nyelv Baranyai Andrea
Kosteleczki Anna 12.d magyar nyelv Baranyai Andrea
Kupcsok Péter 12.c magyar nyelv Libárdi Péter, Pusztai Mária
Szappanos Attila 12.a biológia II. kategória Lehr-Balló Máté, Csupák Adrien
Zsigri Bálint 12.a fizika II. kategória Szatmáry Zsolt
Kovács Levente 12.a fizika II. kategória Szatmáry Zsolt
Dobos Balázs 12.c földrajz Seregély Ildikó
Gulyás Zoltán 11.c földrajz Seregély Ildikó
Lukács Lilla 12.a művészettörténet Forgóné Szabó Zsuzsanna
Gulyás Lilla 11.d dráma Kiss Gabriella