Szabó Roland lett Az év tanára

Szabó Roland lett Az év tanára

Iskolánk magyar-történelem szakos tanára nyerte el idén a megtisztelő elismerést

„Szakmai szervezetek, iskolák, osztályok, szakmódszertani központok által felterjesztett több mint kétszáz, majd az egyetemi oktatókból álló szakmai zsűri által kiválasztott tíz jelölt közül, s legvégül az online szavazás eredménye alapján, Magyarország Kormánya és a középiskolások magazinja, a kozepsuli.hu Az év tanára díjat adományozza” – áll a hivatalos adományozó dokumentumban, amelyet a Szent István Gimnázium magyar-történelem szakos tanára, Szabó Roland vehetett át a napokban.

A tanár urat iskolánk részéről a diákok terjesztették fel az elismerésre, amit a következőképpen indokoltak: „Nagyon sok pozitív dolgot lehet róla olvasni az interneten. A mi gimnáziumi napjainkat egyszerűen felspanolja, olyan jelenség, aki nem csak tanár, nem csak pedagógus, de barát, ember, rendkívül kreatív és érdekes ember.”

A jelölés alkalmából megjelent interjú itt olvasható a tanár úrral.

Az elismeréshez gratulálunk!

Magyar–művészetek munkaközösség