Koronavírus miatti intézkedések

Koronavírus miatti intézkedések

Tisztelt Szülők! Diákok!

2020. március 11-én a koronavírus terjedésének megakadályozása miatt „vészhelyzetet” hirdettek.

Iskolánkban az összes iskolai rendezvényt, programot, tábort, külföldi utazást, csereprogramokat és a nyári kéthetes külföldi nyelvtanfolyamokat is le kell mondanunk a kormány rendelkezése értelmében!

 

2020. március 13-án a miniszterelnök bejelentette az iskolák (általános és középfokú) határozatlan időtartamú bezárását!

A tanítást nem szüneteltetjük, hanem megpróbáljuk 21. századi, digitális formában, távoktatással folytatni.

 

2020. március 16-tól határozatlan ideig szünetel az iskolai oktatás. Az oktató-nevelő munka tantermen kívül, digitális munkarendben kerül megszervezésre. Az iskolánk a Teams felületen keresztül folytatja a távoktatást.

 

Lázár Tibor

intézményvezető