Belépés a digitális naplóba: felhasználónév: 11 jegyű OM azonosító; jelszó: születési dátum kötőjellel (9999-99-99).

Aktuális órarendek: Tanár, Terem, Osztály.

Varga Tamás Matematika verseny országos döntő

Jeneiné Bicsák Krisztina - 2015-04-15

Siker a Varga Tamás Matematika verseny országos döntőjén, a 8. osztály II. kategóriájában a 2. és 3. helyet istvános diák szerezte meg!

Gazdasági iroda - 2015-04-03

Ebédbefizetés április 15-én (szerdán), és 16-án (csütörtökön), május hónapra (17 nap). Pótbefizetés április 21-én (kedden).

Kérjük az időpontot betartani, az összeget kiszámolva hozni!

• 100% 325,-Ft/nap 5525,- Ft
  • 50% 163,-Ft/nap 2770,-Ft

Biológia projektcsapat

Csupák Adrien - 2015-04-01
A biológia projektcsapat az Állatkertben járt.

Diákolimpia

Forrás Péter - 2015-03-31

Úszó Diákolimpia országos döntőjében Marton Gergely 100m-es hátúszásban 3. helyezett lett.

Ésszel járom be a földet!

Seregély Ildikó - 2015-03-24

A Földgömb az Expedíciós Kutatásért Alapítvány és A Földgömb magazin Vámbéry Ármin szavaival – s egyben saját mottójával – immár hetedszer rendezte meg 2015. március 20-21-én országos középiskolás vetélkedő döntőjét Bonyhádon. Ezen a döntőn Freisinberger Kristóf 12.e és Mahó Sándor 11.d alkotta csapatunk a 9. helyen végzett.

Diákolimpia

Kempl Klára - 2015-03-18

Úszó Diákolimpia országos döntőjében Soponyai Dávid 100m-es gyorsúszásban 12. helyezett lett.

1%

Igazgatóság - 2015-03-03

A kompetenciamérés eredményei

Igazgatóság - 2015-03-02

Ismételten nagyon jó eredményt értek el az istvános diákok a 2014. évi kompetenciamérésen, az ország legjobbjai lettek a hatévfolyamos gimnazisták között a 8. évfolyamon szövegértésből, a 10. évfolyamon matematikából és szövegértésből egyaránt. Tanáraink lelkiismeretes pedagógiai munkáját bizonyítják a 10. évfolyamon elért kiváló eredmények.

Barkócziné Antók Zsófia - 2015-04-11

Április 2-4-ig Miskolcon rendezték az Országos Sakk Diákolimpiai Döntőt. A három napos versengésben a IV. korcsoportos értékszámos indulók között Polyik Péter (8.a) első helyen végzett, így ő lett az Országos Diákolimpiai Bajnok Sakk sportágban!

Szívből gratulálunk!

Zuglói Pedagógiai Napok

Csupák Adrien - 2015-04-10

A Zuglói Pedagógiai Napok keretében megrendezésre kerülő díjátadó ünnepség biológia, kémia, helyesírási, informatikai tanulmányi verseny díjazottjai.

Projekt Nap

Fekete-Nagy Zoltán - 2015-04-08

A Tudományos Nap első része a Projekt Nap lesz, ahol a 10. évfolyam diákjai "szállítják" az érdekesebbnél-érdekesebb témákat. A foglalkozásokra tantárgyak szerint lehet jelentkezni a már ismert felületen:

Kedves Diákok!

Még van 5 hely a 2015.08.15-25. közötti spanyol útra. Ha valaki még szeretne jelentkezni, bátran keresse a részletekért Barcsa Orsolya tanárnőt.