1%

Naptár

DátumEsemény
márc. 12., csütörtökünnepély
márc. 13., péntekünnepély
márc. 14., szombat Informatika I.
márc. 21., szombat Kémia

Digitális napló

Belépés a digitális naplóba: felhasználónév: 11 jegyű OM azonosító; jelszó: születési dátum kötőjellel (9999-99-99).

Aktuális órarendek: Tanár, Terem, Osztály.

Sakk Diákolimpia

Barkócziné Antók Zsófia - 2015-03-03

A Budapesti Értékszámos Egyéni Sakk Diákolimpián Polyik Péter a 2. helyen végzett, és ezzel bejutott az Országos Döntőbe, melyet 2015. április 2-4. között Miskolcon rendeznek.

Gratulálunk!

Internetes földrajzverseny 7. forduló

Seregély Ildikó - 2015-02-24

Tájékoztató a szóbeli felvételiről

Igazgatóság - 2015-02-17

Tisztelt Felvételiző Diákok és Szüleik!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a hatévfolyamos képzésű osztályokba (speciális matematika 01, természettudományos 02) jelentkező tanulók esetében a központi írásbeli felvételin elért összesített pontok alapján a szóbeli felvételi meghallgatás behívási ponthatárát 60 pontban, a négyévfolyamos képzésű osztályokba (03, 04-es kódok) jelentkező tanulók esetében 70 pontban állapítottuk meg. A speciális matematika osztály (01) esetén legalább 85 pontot elért tanulók számára (osztályfőnöki beszélgetés megtartásával) szóbeli tantárgyi mentességet kínálunk fel. Ugyenezen mentesség határa a természettudományos (02) osztály esetében 82 pont, a négyévfolyamos (03, 04) osztályoknál pedig 90 pont. A meghallgatások időpontját a

szobeli.szigbp.hu

weboldalon az oktatási azonosító megadásával tekinthetik meg.

Kérjük a felvételiző tanulókat, hogy a jelzett időpont előtt 30 perccel jelenjenek meg, s hozzák magukkal az ellenőrző könyvüket (ennek hiányában az e-naplóból kinyomtatott változatát), továbbá a tantárgyi versenyeken elért helyezésüket igazoló okleveleket, a tanuló nevére megcímzett és felbélyegzett borítékot (amennyiben a jelentkezési laphoz nem csatolta).

A kompetenciamérés eredményei

Igazgatóság - 2015-03-02

Ismételten nagyon jó eredményt értek el az istvános diákok a 2014. évi kompetenciamérésen, az ország legjobbjai lettek a hatévfolyamos gimnazisták között a 8. évfolyamon szövegértésből, a 10. évfolyamon matematikából és szövegértésből egyaránt. Tanáraink lelkiismeretes pedagógiai munkáját bizonyítják a 10. évfolyamon elért kiváló eredmények.

A Dachstein-i sítábor

Filip Krisztina 9.a - 2015-02-24

2015. január 23. és 28-a között az iskola 7; 8; és 9. évfolyamos diákjai Kempl Klára tanárnő, és Forrás Péter tanár úr szervezésében sítáborban vehettek részt, Dachsteinben.

Zugló kupa téli eredmények

Barkócziné Antók Zsófia - 2015-02-24

Újabb csapatsport sikerekről számolhatunk be.

  • A Zugló Kupa téli fordulói során az V. korcsoportos röplabdás lányok 2. helyezést értek el.
    Csapattagok: Libárdi Eszter, Zaras Anna 9.B, Ali Bogi, Závoczki Juli 9.D, Farsang Zsuzsi 9.E, Kókai Csilla 10.A, Gupta Dóri, Tóth Réka, Fehérvári Panka 10.B, Tremmel Barbara 10.D
  • Kosárlabdában az V. korcsoportos fiúk 1. helyen végeztek!
    Csapattagok: Weisz András, Budácsik Ádám 10.A, Schwarcz Balázs, Motyovszki Bence 9.E, Abaházi Róbert, Moldvai Marcell, Kozma Szabolcs 10.B, Tóth Zsombor 10.D, Tóth Bálint 9.Ny

Gratulálunk!

Istvános siker az országos döntőn

Jeneiné Bicsák Krisztina - 2015-02-19

A Dürer-verseny országos döntőjében elért eredmények:

Kémia K kategória: 1. helyezés
Horváth Hanga 11.a, Kovács Dávid Péter 11.a, Kovács Máté 10.b

Fizika F kategória: 6. helyezés
Csurgai-Horváth Bálint 11.a, K. Szabó András 11.a, Vanderer Edina 12.a

Matematika C kategória: 11. helyezés
Adorján Dániel 10.a, Bodnár Anna 10.a, Tímár Paula 9.d

Matematika D kategória: 10. helyezés
Susits Mátyás 12.a, Ruzsbánszki Nándor 12.a, Kocsis Krisztina 12.e

Matematika D kategória: 12. helyezés
Szlachányi Tádé 11.a, Farkas Viktória 11.d, Domán Dániel 11.a

Gratulálunk!

Nassfeld 2015'

Galambos Málna 10.d - 2015-02-18

Már szeptember elején nagy izgalommal készültünk, szervezkedtünk, hogy biztos helyünk legyen a január végi nassfeldi sítáborba.

1%

Naptár

DátumEsemény
márc. 12., csütörtökünnepély
márc. 13., péntekünnepély
márc. 14., szombat Informatika I.
márc. 21., szombat Kémia

Digitális napló

Belépés a digitális naplóba: felhasználónév: 11 jegyű OM azonosító; jelszó: születési dátum kötőjellel (9999-99-99).

Aktuális órarendek: Tanár, Terem, Osztály.

Sakk Diákolimpia

Barkócziné Antók Zsófia - 2015-03-03

A Budapesti Értékszámos Egyéni Sakk Diákolimpián Polyik Péter a 2. helyen végzett, és ezzel bejutott az Országos Döntőbe, melyet 2015. április 2-4. között Miskolcon rendeznek.

Gratulálunk!

A kompetenciamérés eredményei

Igazgatóság - 2015-03-02

Ismételten nagyon jó eredményt értek el az istvános diákok a 2014. évi kompetenciamérésen, az ország legjobbjai lettek a hatévfolyamos gimnazisták között a 8. évfolyamon szövegértésből, a 10. évfolyamon matematikából és szövegértésből egyaránt. Tanáraink lelkiismeretes pedagógiai munkáját bizonyítják a 10. évfolyamon elért kiváló eredmények.

Internetes földrajzverseny 7. forduló

Seregély Ildikó - 2015-02-24

A Dachstein-i sítábor

Filip Krisztina 9.a - 2015-02-24

2015. január 23. és 28-a között az iskola 7; 8; és 9. évfolyamos diákjai Kempl Klára tanárnő, és Forrás Péter tanár úr szervezésében sítáborban vehettek részt, Dachsteinben.

Zugló kupa téli eredmények

Barkócziné Antók Zsófia - 2015-02-24

Újabb csapatsport sikerekről számolhatunk be.

  • A Zugló Kupa téli fordulói során az V. korcsoportos röplabdás lányok 2. helyezést értek el.
    Csapattagok: Libárdi Eszter, Zaras Anna 9.B, Ali Bogi, Závoczki Juli 9.D, Farsang Zsuzsi 9.E, Kókai Csilla 10.A, Gupta Dóri, Tóth Réka, Fehérvári Panka 10.B, Tremmel Barbara 10.D
  • Kosárlabdában az V. korcsoportos fiúk 1. helyen végeztek!
    Csapattagok: Weisz András, Budácsik Ádám 10.A, Schwarcz Balázs, Motyovszki Bence 9.E, Abaházi Róbert, Moldvai Marcell, Kozma Szabolcs 10.B, Tóth Zsombor 10.D, Tóth Bálint 9.Ny

Gratulálunk!

Istvános siker az országos döntőn

Jeneiné Bicsák Krisztina - 2015-02-19

A Dürer-verseny országos döntőjében elért eredmények:

Kémia K kategória: 1. helyezés
Horváth Hanga 11.a, Kovács Dávid Péter 11.a, Kovács Máté 10.b

Fizika F kategória: 6. helyezés
Csurgai-Horváth Bálint 11.a, K. Szabó András 11.a, Vanderer Edina 12.a

Matematika C kategória: 11. helyezés
Adorján Dániel 10.a, Bodnár Anna 10.a, Tímár Paula 9.d

Matematika D kategória: 10. helyezés
Susits Mátyás 12.a, Ruzsbánszki Nándor 12.a, Kocsis Krisztina 12.e

Matematika D kategória: 12. helyezés
Szlachányi Tádé 11.a, Farkas Viktória 11.d, Domán Dániel 11.a

Gratulálunk!

Nassfeld 2015'

Galambos Málna 10.d - 2015-02-18

Már szeptember elején nagy izgalommal készültünk, szervezkedtünk, hogy biztos helyünk legyen a január végi nassfeldi sítáborba.

Tájékoztató a szóbeli felvételiről

Igazgatóság - 2015-02-17

Tisztelt Felvételiző Diákok és Szüleik!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a hatévfolyamos képzésű osztályokba (speciális matematika 01, természettudományos 02) jelentkező tanulók esetében a központi írásbeli felvételin elért összesített pontok alapján a szóbeli felvételi meghallgatás behívási ponthatárát 60 pontban, a négyévfolyamos képzésű osztályokba (03, 04-es kódok) jelentkező tanulók esetében 70 pontban állapítottuk meg. A speciális matematika osztály (01) esetén legalább 85 pontot elért tanulók számára (osztályfőnöki beszélgetés megtartásával) szóbeli tantárgyi mentességet kínálunk fel. Ugyenezen mentesség határa a természettudományos (02) osztály esetében 82 pont, a négyévfolyamos (03, 04) osztályoknál pedig 90 pont. A meghallgatások időpontját a

szobeli.szigbp.hu

weboldalon az oktatási azonosító megadásával tekinthetik meg.

Kérjük a felvételiző tanulókat, hogy a jelzett időpont előtt 30 perccel jelenjenek meg, s hozzák magukkal az ellenőrző könyvüket (ennek hiányában az e-naplóból kinyomtatott változatát), továbbá a tantárgyi versenyeken elért helyezésüket igazoló okleveleket, a tanuló nevére megcímzett és felbélyegzett borítékot (amennyiben a jelentkezési laphoz nem csatolta).

Oldalterv: Onódy Eszter