SzülőknekTanári fogadóórák 2017/2018

Tanári fogadóórák 2017/2018

Igazgatóság

Név Fogadóóra
Lázár Tibor Hétfőtől-csütörtökig, előzetes egyeztetést követően
Györgyné Maklári Zsuzsa Csütörtök 1. óra
Libárdi Péter Kedd 5. óra

 

Tanárok

Név Fogadóóra
Alexandrov Andrea Szerda 6. óra
Babus Zoltán Hétfő 4. óra
Barcsa Emese Orsolya Szerda 7. óra
Barkócziné Antók Zsófia Hétfő 3. óra
Bartháné Nagy Katalin Hétfő 5. óra
Berke Ildikó Péntek 5. óra
Bóka Gábor Kedd 2. óra
Borbásné Penke Judit Kedd 4. óra
Boros Gábor Szerda 3. óra
Csonó Ildikó Péntek 4. óra
Csupák Adrien Hétfő 1. óra
Fekete-Nagy Zoltán Csütörtök 4. óra
Forgóné Szabó Zsuzsanna Kedd 4. óra
Forrás Péter Csütörtök 7. óra
Fruchter Diana Szerda 3. óra
Gurbi Gábor Csütörtök 15.00-16.00
Gyimesi Éva Hétfő 2. óra
Halek Tamás Hétfő 4. óra
Hermesz Zoltán Szerda 4. óra
Horváthné Gődény Judit Péntek 4. óra
Hős Csilla Szerda 5. óra
Jahoda Anna Hétfő 3. óra
Jakab Katalin Edit Hétfő 4. óra
Jakóts Éva Csütörtök 5. óra
Jánossy Emese Hétfő 5. óra
Jeneiné Bicsák Krisztina Hétfő 4. óra
Juhász István Csütörtök 4. óra
Juhász Péter Hétfő 3. óra
Kelemen Gabriella Hétfő 3. óra
Kempl Klára Hétfő 3. óra
Kiss Andrea Hétfő 3. óra
Kiss Gabriella Hétfő 4. óra
Kornis Ferenc Péntek 3. óra
Kovács-Veres Tamás Szerda 1. óra
Kósa Zsolt Szerda 3. óra
Kovács Ilona Szerda 3. óra
Kovács Péter Péntek 3. óra
Lehr-Balló Máté Hétfő 6. óra
Magyar László Csütörtök 6. óra
Magyar Zsolt Hétfő 3. óra /előzetes bejelentkezés szükséges/
Miklós Zoltán Hétfő 2. óra
Molnár-Sáska Ildikó Hétfő 4. óra
Nagy Gergely Csütörtök 4. óra
Pusztai Mária Hétfő 3. óra
Ruszina Mónika Csütörtök 6. óra
Sándor Miklós Csütörtök 3. óra
Seregély Ildikó Szerda 5. óra
Sumi Ildikó Katalin Hétfő 5. óra
Szabó Sándor Hétfő 4. óra
Szalayné Tahy Zsuzsa Péntek 7. óra
Szatmáry-Bajkó Ildikó Szerda 3. óra
Szatmáry Zsolt Hétfő 2. óra
Szecsődi Tamás Leó Szerda 4. óra
Szíjj Béla Szerda 7. óra
Szvetnyik Krisztina Kedd 3. óra
Tamás Beáta Szerda 5. óra
Vimlátiné Kálmán Judit Szerda 3. óra

 

Oldalterv: Onódy Eszter