SzülőknekTanári fogadóórák 2016/2017

Tanári fogadóórák 2016/2017

Igazgatóság

Név Fogadóóra
Lázár Tibor Hétfőtől-csütörtökig, előzetes egyeztetést követően
Györgyné Maklári Zsuzsa kedd 8:30-9:15
Libárdi Péter kedd 8:30-9:15

Tanárok

Név Fogadóóra
Alexandrov Andrea Kedd 8:30-9:15
Babus Zoltán Csütörötök 11:30-12:15
Barcsa Emese Orsolya Szerda 11:30-12:15
Barkócziné Antók Zsófia Hétfő 13:40-14:25
Bartháné Nagy Katalin Kedd 12:35-13:20
Berke Ildikó Péntek 12:35-13:20
Bóka Gábor Csütörtök 9:30-10:15
Borbásné Penke Judit Szerda 8:30-9:15
Boros Gábor Hétfő 9:30-10:15
Csonó Ildikó Kedd 9:30-10:15
Csupák Adrien Szerda 12:30-13:30
Dén Mátyás Kedd 10:30-11:15
Fekete-Nagy Zoltán Kedd 10:30-11:15
Forgóné Szabó Zsuzsanna Kedd 10:30-11:15 előzetes egyeztetést követően
Forrás Péter Kedd 10:30-11:15
Fruchter Diana Hétfő 9:30-10:15
Gyimesi Éva Szerda 9:30-10:15 előzetes egyeztetést követően
Halek Tamás Hétfő 10:30-11:15
Hermesz Zoltán Szerda 12:35-13:20
Horváthné Gődény Judit Kedd 13:40-14:25
Hős Csilla Hétfő 11:30-12:15
Jahoda Anna Szerda 9:30-10:15
Jakab Katalin Edit Péntek 11:30-12:15
Jakóts Éva Szerda 12:35-13:20
Jánossy Emese Hétfő 9:30-10:15
Jeneiné Bicsák Krisztina Péntek 10:30-11:15
Juhász István Hétfő 11:30-12:15
Juhász Péter Hétfő 11:30-12:15
Kelemen Gabriella Hétfő 10:30-11:15
Kempl Klára Kedd 9:30-10,15
Kiss Andrea Hétfő 10:30-11:15
Kiss Gabriella Hétfő 10:30-11:15
Kornis Ferenc Kedd 8:30-9:15
Kósa Zsolt Kedd 9:30-10:15
Kovács Ilona Hétfő 10:30-11:15
Kovács Péter Hétfő 10:30-11:15
Lehr-Balló Máté Hétfő 11:30-12:15
Magyar László Csütörtök 12:35-13:20
Magyar Zsolt Hétfő 11:30-12:15
Miklós Zoltán Hétfő 11:30-12:15
Molnár-Sáska Ildikó Hétfő 10:30-11:15
Nagy Gergely Csütörtök 11:30-12:15
Pusztai Mária Kedd 9:30-10:15
Ruszina Mónika Hétfő 8:30-9:15
Sándor Miklós Szerda 10:30-11:15
Seregély Ildikó Kedd 10:30-11:15
Sumi Ildikó Katalin Hétfő 12:35-13:20
Szabó Sándor Hétfő 9:30-10:15
Szalayné Tahy Zsuzsa Hétfő 11:30-12:15
Szatmáry Zsolt Kedd 10:30-11:15
Szatmáry-Bajkó Ildikó Szerda 8:30-9:15
Szecsődi Tamás Leó Hétfő 11:30-12:15
Szíjj Béla Kedd 9:30-10:15
Szvetnyik Krisztina Kedd 8:30-9:15
Tamás Beáta Kedd 10:30-11:15
Vimlátiné Kálmán Judit Csütörtök 11:30-12:15

 

Oldalterv: Onódy Eszter