EredményeinkTanulmányi versenyek 2008/2009

Tanulmányi Versenyek - 2008/2009

Arany Dániel  Matematika Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Gál Szabolcs 9.b 8-11. (1.dics.) Miklós Zoltán
Halász Dániel 9.a 27 Juhász István
Marussy Kristóf 9.a 6-8. (2.dics.) Juhász István
Máthé Boglárka 10.b 29 Magyar Zsolt
Markovits Mátyás 10.a 17-22. Lászlóné Sergyán Stefánia
Pham The Huong 10.a 29 Lászlóné Sergyán Stefánia

Arany János  Irodalmi Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Simigh Fruzsina 10.b 2 Pusztai Mária

Bátaszéki Matematikaverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Weiler Virág 7.a 23 Magyar Zsolt

Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny I. kategória – fővárosi döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Csatári Dóra . 1 Leczki Margit

Bolyai Csapatverseny (matematika) 7. évf. – országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Erdős Ádám, Kovács Benjámin, Sveiczer András, Vörös Ákos 7.a 11 Magyar Zsolt

Bolyai Csapatverseny (matematika) 8. évf. – körzeti  forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Pfeiffer Norber Quittner Péter, Csiszár Gábor 10.a 2

Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Ádám Anna Kinga 9.a 2 Gyimesi Éva, Szabó Sándor, Juhász István
Nagy Zoltán 10.e 8 Gyimesi Éva, Moró Károly
Pető Zoltán 10.a 2 Gyimesi Éva, Lászlóné S. Stefánia, Dr. Jelitai Árpád
Böszörményi Bence 10.a 8-9. Gyimesi Éva, Lászlóné S. Stefánia, Dr. Jelitai Árpád
Grosz Edvard 11.a 1 Juhász István, Bohner Géza, Szabó Sándor
Szabó Máté 1.a 3 Juhász István, Bohner Géza, Szabó Sándor
Dömők Dávid 12.d 4 Jeneiné Bicsák Krisztina, Szabó Sándor
Molnár Ferenc 12.a 5 Halek Tamás, Dr. Jelitai Árpád, Szabó Sándor
Csapat . 1

Csapody Vera Természetvédelmi Tanulmányi Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Seregi Bernadett, Kabai Krisztina, Fekete Zsuzsanna, Bíró Nikolett, Szántó Annda 10.b 7 Zelinka Tamásné

Cultura Nostra Történelem Csapatverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bárány Ilona, Jónás Orsolya, Nádai Zsófia 12.e 27. (2. ford.) Hermesz Zoltán

Dusza Árpád Országos Programozói emlékverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bohner Gergő, Dömők Dávid, Szabó Máté 12.a 3 Szalayné Tahy Zsuzsa, Fogel László, Tuba László

Eötvös József Szónokverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Antal Bálint 9.b 10 Kovács Ilona

Fővárosi Középiskolai Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Géhberger Dániel 12.c 1 Szalayné Tahy Zsuzsa
Stein Dániel 10.c 3 Fogel László, Szalayné Tahy Zsuzsa
Szabó Ádám 12.d 4 Fogel László
Farkas Péter 11.c 5 Fogel László, Szalayné Tahy Zsuzsa
Berezvai Szabolcs 11.c 6 Fogel László, Szalayné Tahy Zsuzsa
Molnár Gábor 11.a 11 Tuba László
Bálint Alexandra 12.d 13 Fogel László
Tóth Tibor 11.b 16 Szalayné Tahy Zsuzsa
Bali Dániel 12.c 19 Szalayné Tahy Zsuzsa
Marussy Kristóf  9.a 22 Fogel László
Papp Krisztián 12.c 25 Szalayné Tahy Zsuzsa

Fővárosi Középiskolai Informatikai Alkalmazói Verseny I. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kővágó Zoltán 9.c 13 Tuba László
Oravecz Márton 9.c 15 Tuba László

Gordiusz Matematika Tesztverseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Halász  Dániel 9.a 20 Juhász István
Markovics Mátyás 10.a 27 Lászlóné S.Stefánia, Dr.Jelitai Árpád

Hatvani István Fizika Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Konkoly Judit 10.b 10 Gyimesi Éva, Szabó Sándor

Hevesy György Kémia Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Sveiczer András 7.a 10 Viditsné dr. Borbás Réka

Implom József Helyesírási Verseny - fővárosi

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Dóka Zsolt 9.c Alexandrov Andre

Irinyi János kémia Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Gál Szabolcs 9.b 3 Miklós Zoltán

Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Dömők Dávid 12.d 7 Szabó Sándor
Bohner Gergő 12.a 11 Szabó Sándor

Janus Pannonius Irodalmi Pályázat - Pécs

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Ottlik Domokos 9.b 2 Kovács Ilona

Junior Internet Verseny - Design kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Papp Krisztián 12.c 1 Szalayné Tahy Zsuzsa

Junior Internet Verseny - Webes alkalmazás kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Géhberger Dániel 12.c 2 Szalayné Tahy Zsuzsa

Kalmár László Matematika Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szkupien Bence 8.a döntős Halek Tamás
Varga Szabolcs 7.a döntős Magyar Zsolt
Kovács Benjámin 7.a döntős Magyar Zsolt

Kazinczy „Szép Magyar Beszéd Verseny” – országos döntő, Győr

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kéry Sándor 11.c Kazinczy-díj Borosné Jakab Edit

Kerületi Internet-keresési Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kemenes Balázs 7.c 1 Szalayné Tahy Zsuzsa

Kitaibel Pál Országos Biológia Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Seregi Bernadett 10.b 35 Zelinka Tamásné

Less Nándor Országos Földrajzverseny II. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kígyós-Vargha Gábor 10.b 16 Hermesz Zoltán

Less Nándor Országos Földrajzverseny III. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Árvai Anett 12.e 9 Hermesz Zoltán

Matematika Határok Nélkül

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
9.e csapata 9.e 4 Gyimesi Éva, Tamás Beáta

Mikola Sándor Fizika Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Marussy Kristóf 9.a 15 Gyimesi Éva
Kővágó Zoltán 9.c 31 Schramek Anikó
Gál Szabolcs 9.b 35 Schramek Anikó

Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnika Verseny – Programozói  (9-10. évfolyam)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Nagy Dániel 11.e 5 Tuba László
Kővágó Zoltán 9.c 26 Tuba László
Marussy Kristóf 9.a 37 Fogel László
Oravecz Márton 9.c 50 Tuba László
Horváth Rudolf 11. 81 Tuba László

Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnika Verseny – Programozói (7-8. évfolyam)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szarka Gábor 8.c 4 Fogel László
Szabó Attila 7.a 28 Bernát Péter
Kovács Benjámin 7.a 35 Bernát Péter

Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnika Verseny Alkalmazói  (9- 10. évfolyam)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Nagy Dániel 11.e 12 Tuba László
Osztrovszky Zsolt 11.e 13 Tuba László
Danyádi Bence 11.e 19 Tuba László

Öveges József Emlékverseny – összesített csapateredmény (Tata)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Ádám Anna Kinga, Nagy Zoltán, Pető Zoltán, Böszörményi Bence . 10 Lászlóné Sergyán  Stefánia, Juhász István, Moró Károly, Gyimesi Éva

Öveges József Emlékverseny (Tata)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Pető Zoltán 10.a 7 Gyimesi Éva

Radnóti Szavalóverseny  - fővárosi

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Váry Anna 11.e 1 Pusztai Mária

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny  - kerületi - országos

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szkupien Zoltán 8.c 4 Szecsődi Tamás

Szavalóverseny (általános iskola) – fővárosi

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bucz Magor 8.b 2 Borosné Jakab Edit

Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Ötvös Máté 7.c 50 Tamás Beáta
Kornis Judit 7.b 60 Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter
Kemenes Balázs 7.c 76 Tamás Beáta
Szőke Molnár Máté 7.b 98 Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter
Zarándi Péter 8.c 15 Jeneiné Bicsák Krisztina, Lászlóné Sergyán Stefánia
Farkas Boldizsár 8.c 65 Tamás Beáta
Bella Jakab 8.c 69 Jeneiné Bicsák Krisztina, Lászlóné Sergyán Stefánia
Lénárt Kristóf 8.c 85 Tamás Beáta

Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Varga Szabolcs 7.a 8 Magyar Zsolt
Xie Wu Di 7.a 35 Magyar Zsolt
Szkupien Bence 8.a 3 Halek Tamás
Máthé László 8.a 9 Halek Tamás
Hartvig Dániel 8.a 16 Halek Tamás
Kasznár András 8.a 22 Halek Tamás

Zrínyi Ilona  Matematika verseny – megyei/körzeti forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Varga Szabolcs 7.a 1 Magyar Zsolt
Sveiczer András 7.a 2 Magyar Zsolt
Vörös Ákos 7.a 3 Magyar Zsolt
Gáti Balázs 7.a 4 Magyar Zsolt
Xie Wu Di 7.a 9 Magyar Zsolt
Szabó Gábor Mátyás 7.b 13 Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter
Kovács Benjámin 7.a 14 Magyar Zsolt
Szkupien Bence 8.a 1 Halek Tamás
Lénárt Kristóf 8.c 3 Tamás Beáta
Máthé László 8.a 4 Halek Tamás
Hartvig Dániel 8.a 5 Halek Tamás
Gyarmati Richárd 8.a 11 Halek Tamás
Kasznár András 8.a 14 Halek Tamás
Csapatverseny 7. osztály . 1 Magyar Zsolt
Csapatverseny 8. osztály . 1 Tamás Beáta, Halek Tamás

Zrínyi Ilona Matematika Verseny - döntő    

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Varga Szabolcs 7.a 22 Magyar Zsolt
Sveiczer András 7.a 47 Magyar Zsolt
Vörös Ákos 7.a 59 Magyar Zsolt
Szkupien Bence 8.a 22 Halek Tamás

Zugló jövője című irodalmi pályázat

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bene Gergely 11.c 2 Borosné Jakab Edit
Oldalterv: Onódy Eszter