EredményeinkTanulmányi versenyek 2009/2010

Tanulmányi Versenyek - 2009/2010

Arany Dániel  Matematika Verseny - kezdők

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Dániel  - I.kat. 9.e döntő Juhász István
Szabó Csenge Lilla – II.kat. 9.b Bohner Géza
Tóth Csaba 9.c Tamás Beáta
Zarándy Péter 9.c Miklós Zoltán
Szkupien Bence – III.kat. 9.a Halek Tamás

Arany Dániel  Matematika Verseny – haladók

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Antal Violetta – II.kat. 10.b döntő Miklós Zoltán
Gál Szabolcs 10.b döntő Miklós Zoltán
Marussy Kristóf – III.kat. 10.a Döntő, 6. dics. Juhász István
Ádám Anna Kinga 10.a Döntő, 12. Juhász István
Tran Minh Hieu 10.a döntő Juhász István

Arany János  Irodalmi Verseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Tolnay Dominika 10.b Ezüstdiploma Kovács Ilona

Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Csatári Dóra 9.b 2 Leczki Margit

Bolyai Csapatverseny (matematika) 7. évf. – fővárosi forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
7.b csapata . 5 Tamás Beáta
7.a csapata . 6 Halek Tamás
7.b csapata . 6 Tamás Beáta

Bolyai Csapatverseny (matematika) 8. évf. – fővárosi  forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
8.a csapata . 3 Magyar Zsolt, Tamás Beáta
8.a csapata . 4 Magyar Zsolt, Tamás Beáta
8.a csapata . 5 Magyar Zsolt, Tamás Beáta

Bugát Pál  Verseny - csapatverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Árvai Anett, Nagy Bálint, Németh Bálint, . Döntő Zelinka Tamásné

Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 10. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Marussy Kristóf 10.a 1 Juhász István, Gyimesi Éva, Szabó S.
Gál Szabolcs 10.b 2 Miklós Zoltán, Gyimesi Éva

Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 11. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Pető Zoltán 11.a 8-9. Dr.Jelitai Á., Kovács P., Gyimesi Éva
Markovics Mátyás 11.a 12-13. Dr.Jelitai Á., Kovács P., Gyimesi Éva

Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 12. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Máté 12.a 6-8. Szabó Sándor, Juhász István
Grosz Edward 12.a 2-3. Juhász István, Szabó Sándor

Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 9. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Máté László 9.a 1 Halek Tamás
Kasznár András 9.a 5 Halek Tamás

Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) Csapat

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Csapat . 2 Szabó Sándor, Juhász István

Dusza Árpád Országos Programozói emlékverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kővágó Zoltán 10.c, Marussy Kristóf 10.a, Stein Dániel 11.c . 1 Szalayné Tahy Zsuzsa

Eötvös József Szónokverseny – országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Farkas Zoltán 10.b 5 Kovács Ilona

Fővárosi Középiskolai Informatikai Alkalmazói Verseny 11-12.évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Tóth Tibor 12.b 1 Szalayné Tahy Zsuzsa
Danyádi Bence 12.e 3 Szalayné Tahy Zsuzsa
Kővágó Zoltán 10.c 4 Szalayné Tahy Zsuzsa
Stein Dániel 11.c 9 Szalayné Tahy Zsuzsa
Nagy Dániel 12.e 11 Szalayné Tahy Zsuzsa
Osztrovszky Zsolt 12.e 13 Szalayné Tahy Zsuzsa

Hevesy György Kémia Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Sütő Péter 8.a 8 Viditsné dr. Borbás Réka

Hevesy György Kémia Verseny-Megyei forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Hartvig Áron 7.a 12 Viditsné dr. Borbás Réka
Sveiczer András 8.a 13 Viditsné dr. Borbás Réka
Lőrincz Ádám Sándor 7.a 22 Viditsné dr. Borbás Réka
Erdős Ádám 8.a 31 Viditsné dr. Borbás Réka

Horváth Mihály Fővárosi Történelem Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Csenge Lilla 9.b 1 Sándor Mikós
Boros Péter 9.b 3 Kósa Zsolt
Hörömpöli Anna 10.e 11 Sándor Miklós
Szarka Gábor 9.c 15 Hermesz Zoltán

Irinyi János kémia Verseny – Megyei forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kasznár András 9.a 16 Szarvas Szilvia, Viditsné
Máthé László 9.a 30 Szarvas Szilvia, Viditsné

Irinyi János kémia Verseny – Országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Gál Szabolcs 10.b 26 Miklós Zoltán

Izsák Imre Komplex Természettudományi Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Máté 12.a 6 Juhász I., Szabó S., Szalayné Tahy Zs
Papp Pál András 12.a 10 Juhász I., Szabó S., Szalayné Tahy Zs

Junior Internet Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Stein Dániel 11.c 1., 2., 3. klf. kate

Kazinczy „Szép Magyar Beszéd Verseny” – kerületi verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Török Luca 7.b 5 Alexandrov Andrea

Kerületi Angol Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szarka Gábor 9.c 1 Horváthné Gődény Judit
Bui Phuong Linh 8.b 2 Horváthné Gődény Judit
Huiber Zsombor 8.b 3 Horváthné Gődény Judit

Kerületi Internet-keresési Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Marton Gergely 7.c 1 Tuba László
Anasztasziadisz Marcell 7.c 10 Tuba László
Tóth Renáta 7.c 10 Tuba László

Kitaibel Pál Országos Biológia Verseny – budapesti forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Antal Violetta 10.b 2 Szarvas Szilvia

Matematika Határok Nélkül I. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
9.e csapata . 6 Juhász István, Moró Károly

Matematika Határok Nélkül II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
9.c csapata . 8 Tamás Beáta, Miklós Zoltán
9.b csapata . 10 Jelitai Árpád, Bohner Géza

Mikola Sándor Fizika Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Gál Szabolcs 10.b 12 Kovács Péter, Gyimesi Éva
Marussy Kristóf 10.a 13 Szabó Sándor, Gyimesi Éva

Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnika Verseny – Programozói  (9-10. évfolyam)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szarka Gábor 9.c 9 Szalayné Tahy Zsuzsa, Fogel László

Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnika Verseny – Programozói (7-8. évfolyam)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Attila 8.a 14 Bernát László, Szalayné Tahy Zsuzsa
Kovács Benjámin 8.a 20 Bernát László

Országos Olasz Nyelvi és Kulturális Fesztivál – Nyíregyháza  Élőbeszéd kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Nagy Réka 12.e 1 Galambos Jánosné

Országos Olasz Nyelvi és Kulturális Fesztivál – Nyíregyháza  Könnyűzenei kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Verhás Eszter 12.e dicséret Galambos Jánosné

Országos Spanyol Irodalmi Verseny saját vers kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Grosz Patrícia 11.a 3 Barcsa Orsolya

Öveges József Emlékverseny – összesített csapateredmény (Tata)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kasznár András, Máthé László, Marussy Kristóf, Gál Szabolcs . 3 Szabó Sándor

Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kiss Lili 7.b 9 Tamás Beáta
Szappanos Veronika 7.b 28 Tamás Beáta

Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Nguyen Ba Dat 7.a 21 Halek Tamás
Varga Szabolcs 8.a 6 Magyar Zsolt, Tamás Beáta

Zrínyi Ilona  Matematika verseny – megyei/körzeti forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Hartvig Áron 7.a 4 Halek Tamás
Kiss Lili 7.b 10 Tamás Beáta
Varga Eszter 7.b 11 Tamás Beáta
Kovács András 7.a 12 Halek Tamás
Varga Szabolcs 8.a 1 Magyar Zsolt
Erdős Ádám 8.a 3 Magyar Zsolt
Sveiczer András 8.a 7 Magyar Zsolt
Kovács Benjámin 8.a 9 Magyar Zsolt
Gáti Balázs 8.a 11 Magyar Zsolt
Csapatverseny 7. osztály . 3
Csapatverseny 8. osztály . 1
Iskola: legeredményesebb budapesti 6 osztályos gimnázium .

Zrínyi Ilona Matematika Verseny - döntő    

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Halász Dániel 10.a 11 Juhász István
Papp Pál András 12.a 11 Juhász István
Grosz Edward 12.a 19 Juhász István
Varga Szabolcs 8.a 24 Magyar Zsolt, Tamás Beáta

Zuglói Számítógépes Rajz- és Montázsverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kakucs Szonja Júlia 7.a 4 Bernát Péter
Oldalterv: Onódy Eszter