EredményeinkTanulmányi versenyek 2010/2011

Tanulmányi Versenyek - 2010/2011

„Magyarok a Marson” Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Marussy Kristóf, Kővágó Zoltán, Mentler Dávid, Szarka Gábor, Temlin Olivér . 6 Szalayné Tahy Zsuzsa

Arany Dániel  Matematika Verseny – haladók

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szkupien Zoltán 10.c döntős Miklós Zoltán
Hartvig Dániel 10.a döntős Halek Tamás, Juhász Péter
Kasznár András 10.a 1. dicséret (10.) Halek Tamás, Juhász Péter
Máthé László 10.a 17 Halek Tamás, Juhász Péter

Arany Dániel  Matematika Verseny – kezdők

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Dániel 10.e döntős Juhász István
Varga Szabolcs 9.a dicséret 8. Magyar Zsolt, Tamás Beáta
Sveiczer András 9.a döntős Magyar Zsolt, Tamás Beáta

Arany János  Irodalmi Verseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Nemes Katalin 10.e arany Pusztai Mária, Borosné Jakab Edit, Libárdi Péter
Gyárfás Orsolya 9.b ezüst Pusztai Mária, Borosné Jakab Edit, Libárdi Péter
Csatári Dóra 10.b bronz Pusztai Mária, Borosné Jakab Edit, Libárdi Péter

Bolyai Csapatverseny (anyanyelv)  – fővárosi  forduló 7. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Tomi és a lányok 7.b 4 Kovács Ilona
Részeges túrórudik 7.b 6 Kovács Ilona

Bolyai Csapatverseny (anyanyelv)  – fővárosi  forduló 8. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Könyves-Tóth Réka, Hoyle Anna, Szappanos Vera, Varga Eszter 8.b 1 Borosné Jakab Edit
PontPontPont 8.b 6 Borosné Jakab Edi

Bolyai Csapatverseny (matematika) 7. évf. – országos forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
7.a 20 Juhász István

Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 10. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Máthé László 10.a 2-3. Halek Tamás, Juhász Péter, Szabó Sándor
Kasznár András 10.a 4 Halek Tamás, Juhász Péter, Szabó Sándor

Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 11. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Gál Szabolcs 11.b 2 Miklós Zoltán
Kővág Zoltán 11.c 3 Bohner Géza

Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 12. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kárpáti András 12.c 1-2. Seregély Ildikó, Szabó Sándor
Valicsek Tamás 12.c 9 Seregély Ildikó, Szabó Sándor

Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 9. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Varga Szabolcs 9.a 1 Magyar, Zsolt, Tamás Beáta,          Gyimesi Éva
Sveiczer András 9.a 7 Magyar, Zsolt, Tamás Beáta, Gyimesi Éva

Dusza Árpád Országos Programozói emlékverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Antunovics Dániel, Kovács Benjamin, Sveiczer András 9.c 1 Szalayné Tahy Zsuzsa, Bernát Péter
Kővágó Zoltán, Marussy Kristóf, Szarka Gábor 11.c 3 Szalayné Tahy Zsuzsa

Édes anyanyelvünk – nyelvhasználati verseny – országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Farkas Zoltán 11.b érmes Kovács Ilona

Eötvös József Szónokverseny – országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bucz Magor 10.b 1 Borosné Jakab Edit

Fővárosi Középiskolai Informatikai Alkalmazói Verseny 11-12.évf. G.1. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Mentler Dávid 10.c 3 Bernát Péter

Fővárosi Középiskolai Informatikai Alkalmazói Verseny 11-12.évf. G.2. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kővágó Zoltán 11.c 2 Szalayné Tahy Zsuzsa, Tuba László
Marussy Kristóf 11.a 3 Szalayné Tahy Zsuzsa, Bernát Péter
Stein Dániel 12.c 4 Szalayné Tahy Zsuzsa
Danyádi Bence 13.e 5 Szalayné Tahy Zsuzsa

Gordiusz Országos  Matematika verseny – döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szkupien Bence 10.a 8 Halek Tamás
Temlin Olivér 10.c 19 Tamás Beáta

Herman Ottó Biológia Verseny – kerületi verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Árkos Gergely 8.a 2 Csupák Adrienn

Hevesy György Kémia Verseny – budapesti forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga 7.a 6 Viditsné dr. Borbás Réka
Szabó Sándor Zoltán 7.b 13 Miklós Zoltán
Bodroghy Kristóf 7.a 14 Viditsné dr. Borbás Réka
Susits Mátyás 8.a 3 Viditsné dr. Borbás Réka
Hartvig Áron 8.a 11 Viditsné dr. Borbás Réka
Árkos Gergely 8.a 22 Viditsné dr. Borbás Réka

Hevesy György Kémia Verseny – országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga 7.a 1 Viditsné dr. Borbás Réka
Susits Mátyás 8.a 6 Viditsné dr. Borbás Réka

Horváth Mihály Fővárosi Történelem Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Bálint 11.a 1 Lázár Tibor, Kósa Zsolt
Gyárfás Orsolya 9.b 6 Kósa Zsolt
Csorba Áron 10.c 14 Hermesz Zoltán

III. Mobilrobot Programozói Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Viktor Lukács  11.c, Stein Dániel  12.c, Kővágó Zoltán  11.c . 5 Szalayné Tahy Zsuzsa

Irinyi János kémia Verseny – budapesti forduló I. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Sütő Péter 9.a 2 Viditsné dr. Borbás Réka
Susits Mátyás 8.a 12 Viditsné dr. Borbás Réka
Sveiczer András 9.a 14 Viditsné dr. Borbás Réka

Irinyi János kémia Verseny – budapesti forduló II. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kasznár András 10.a 9 Szarvas Szilvia, Viditsné dr.Borbás Réka
Kiss-Illés Dániel 10.a 12 Szarvas Szilvia, Viditsné dr.Borbás Réka

Irinyi János kémia Verseny – országos döntő I. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Sütő Péter 9.a 2 Viditsné dr. Borbás Réka
Susits Mátyás 8.a 48 Viditsné dr. Borbás Réka

Irinyi János kémia Verseny – országos döntő II. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kasznár András 10.a 52 Szarvas Szilvia, Viditsné dr.Borbás Réka

Izsák Imre Komplex Természettudományi Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Marussy Kristóf 11.a 2 Szalayné Tahy Zsuzsa, Juhász István, Szabó Sándor

Kazinczy „Szép Magyar Beszéd Verseny” – kerületi verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szűts Attila 7.b 2 Kovács Ilona

Kerületi Angol Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bodroghy Kristóf 7.a 1 Horváthné Gődény Judit
Cui Jian Yun 8.b 2 Hős Csilla
Braun Bence 9.a 2 Berke Ildikó, Hős Csilla

Kitaibel Pál Országos Biológia Verseny – budapesti forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Antal Violetta 11.b 16 Szarvas Szilvia
Csatári Dóra 10.b 20 Szarvas Szilvia
Kiss-Illés Dániel 10.a 40 Szarvas Szilvia

La mia Italia Festészeti Verseny 

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Eszter 11.e döntős Galambos Jánosné, Kis Sándor Lajos

Népdaléneklési verseny – kerületi verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Pantó Anna, Debreczeni Krisztina 10.b kiemelt arany Szilágyiné Mátyus Elvíra

Nuestra Vuelta Spanyol Verseny (Révkomárom)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Hodula Máté, Lénárt Kristóf, 10.c 1 Barcsa Orsolya
Tóth Anna, Nagy Ádám 10.c 2 Barcsa Orsolya

Országos Olasz Nyelvi és Kulturális Fesztivál – Nyíregyháza  Versmondás

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bucz Magor 10.b 2 Galambos  Jánosné

Országos Szilárd Leó Fizika Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Gál Szabolcs 11.b 12 Szatmáry-Bajkó Ildikó, Gyimesi Éva

Országos Történelmi Műveltségi Vetélkedő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kende Daniella, Szabó Lilla Csenge , Csapó Áron 10.e 6 Sándor Miklós

Öveges József Emlékverseny – összesített csapateredmény (Tata)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Nguyen Thi Thu Uyen, Varga Szabolcs, Kiss-Illés Dániel, Kasznár András . 3 Szabó Sándor

Sajó Károly Kárpát-medencei Környezetvédelmi Csapatverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bálint Zsolt, Garaba Flórián, Szabó Sándor 7.b 18 Szarvas Szilvia

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 7. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Csurgai Horváth Bálint 7.a 2 Szecsődi Tamás

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 8. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bódi Zsófia 8.b 4 Borosné Jakab Edit

Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat. 8/I. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szappanos Veronika . 27 Tamás Beáta

Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat. 8/II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Nguyen Ba Dat 8.a 8 Halek Tamás
Lőrincz Ádám Sándor 8.a 22 Halek  Tamás

Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat., 7/I. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kálmán Gergely . 7 Kovács Péter
Bicsák Melinda . 15 Kovács Péter
Keszthelyi Szilvia . 20 Kovács Péter
Tankó Réka . 23 Kovács Péter

Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat. 7/II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga . 1 Juhász István
Domán Dániel . 5 Juhász István
Csurgai-Horváth Bálint . 7 Juhász István
Szlachányi Tádé . 14 Juhász István
Tran Quang Phuc . 17 Juhász István
Kőrösi Afrodité Jázmin . 18 Juhász István

World Robotic Olympiad Verseny 

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kővágó Zoltán, Oravecz Márton, Szabó Viktor Lukács 11.c 6 Szalayné Tahy Zsuzsa

XXII. Bátaszéki Matematika Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Weiler Vilmos 7.a döntős

Zipernowski Országos Angol Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Réka 9.e 4 Berke Ildikó, Hős Csilla

Zrínyi Ilona  Matematika verseny – döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Weiler Vilmos 7.a 4 Juhász István
Horváth Hanga 7.a 13 Juhász István

Zrínyi Ilona Matematika Verseny - döntő    

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Weiler Vilmos 7.a 4 Juhász István
Horváth Hanga 7.a 13 Juhász István
Oldalterv: Onódy Eszter