EredményeinkTanulmányi versenyek 2011/2012

Tanulmányi Versenyek - 2011/2012

Arany Dániel Matematika Verseny – kezdők

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Varga Eszter 9.b döntős Tamás Beáta
Dénes Dorottya 10.e döntős Molnár-Sáska Ildikó

Arany János Irodalmi Verseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Gyárfás Orsolya 10.b Arany diploma Libárdi Péter

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny – országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
8.b csapata 8.b 6 Borosné Jakab Edit

Édes anyanyelvünk – nyelvhasználati verseny – országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bucz Magor 11.b plakett Borosné Jakab Edit

Eötvös József Szónokverseny – országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bucz Magor 11.b 1 Borosné Jakab Edit

Európai Természettudományi Diákolimpia - csapatverseny - Litvánia

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Sütő Péter 10.a Ezüstérem dr. Borbás Réka

Gordiusz Országos Matematika verseny – kerületi forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Gáti Balázs 10.a 1 Magyar Zsolt, Kovács Péter
Xie Wu Di 10.a 2 Magyar Zsolt, Kovács Péter
Varga Szabolcs 10.a 3 Magyar Zsolt, Kovács Péter
Lénárt Kristóf 11.c 2 Tamás Beáta
Máthé László 11.a 3 Halek Tamás, Juhász Péter

Horváth Mihály Fővárosi Történelem Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Gyárfás Orsolya 10.b 5 Kósa Zsolt
Stahl Tamás 10.a 9 Hermesz Zoltán

Implom József Helyesírási verseny – országos döntő (Gyula)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Réka 10.e 6 Bóka Gábor

Irinyi János kémia Verseny – országos döntő I. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Susits Mátyás 9.a 7 dr. Borbás Réka
Kovács Dávid Péter 8.a 28 dr. Borbás Réka
Báskay János 9.d 30 dr. Borbás Réka
Lőrincz Ádám Sándor 9.a 43 dr. Borbás Réka

Irinyi János kémia Verseny – országos döntő II. kat

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Sütő Péter 10.a 2 dr. Borbás Réka

Izsák Imre Komplex Természettudományi Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Gál Szabolcs 12.b 6. legjobb fizikából Miklós Zoltán, Szatmáry-Bajkó Ildikó

Kalmár László Matematika Verseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Domán Dániel 8.a 11 Juhász István, dr. Borbás Réka
Kovács Dávid 8.a 16 Juhász István, dr. Borbás Réka

Kazinczy „Szép Magyar Beszéd Verseny” – országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Mindák Andrea 11.e döntős Pusztai Mária
Mindák Viktória 10.e döntős Bóka Gábor, Borosné Jakab Edit

Országos Szilárd Leó Fizika Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Marussy Kristóf 12.a 2 Gyimesi Éva, Szabó Sándor
Gál Szabolcs 12.b 11 Gyimesi Éva, Szatmáry-Bajkó Ildikó

Szónokverseny – fővárosi döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Rubi Nelli 10.d 1 Libárdi Péter

Vakond Vágta Országos Matematika csapatverseny – döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga, Mész Boglárka, Horváth János, Bodroghy Kristóf 8.a 1 Juhász István, dr. Borbás Réka

Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat. 7/I. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szkupien Péter 7.b döntős Molnár-Sáska Ildikó

Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat. 8/I. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Tankó Réka 8.b döntős Kovács Péter
Bicsák Melinda 8.b döntős Kovács Péter
Kálmán Gergely 8.b döntős Kovács Péter
Sebestyén Dániel 8.b döntős Kovács Péter
Pham Nam Phong 8.b döntős Kovács Péter

Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat. - döntő 8/II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga 8.a II. díj Juhász István, dr. Borbás Réka
Szlachányi Tádé 8.a döntős Juhász István, dr. Borbás Réka
Kovács Dávid Péter 8.a döntős Juhász István, dr. Borbás Réka
Sugár Zsófia 8.a döntős Juhász István, dr. Borbás Réka
Dobos Kovács Mihály 8.a döntős Juhász István, dr. Borbás Réka
Mész Boglárka 8.a döntős Juhász István, dr. Borbás Réka
Bodroghy Kristóf 8.a döntős Juhász István, dr. Borbás Réka
Weiler Vilmos 8.a döntős Juhász István, dr. Borbás Réka
Tran Quang Phuc 8.a döntős Juhász István, dr. Borbás Réka

Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat. 7/II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bodnár Anna 7.a döntős Jeneiné Bicsák Krisztina
Korom Gergely 7.a döntős Jeneiné Bicsák Krisztina

Zrínyi Ilona Matematika verseny – döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga 8.a 4 Juhász István
Oldalterv: Onódy Eszter