EredményeinkTanulmányi versenyek 2012/2013

Tanulmányi Versenyek - 2012/2013

Abacus matematikai pontverseny – I. kat. 7. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Urbán Miklós Vlagyimír . 4 Juhász István
Kovács Ádám József . 8 Juhász István

Arany Dániel Matematika Verseny – kezdők

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga 9.a dicséret Juhász István, dr. Borbás Réka

BeeSmartar – Code Camp (Mobil Programozó Csapatverseny)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kemenes Balázs, Kovács Benjamin, Sveiczer András 11.a 1 Szalayné Tahy Zsuzsa

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny – országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Martzy Kinga, Pesti Sára Vajda Gabriella, Varga Zsófia 7.b 8 Kovács Ilona

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny – területi forduló 7. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bánatos gébicsek 7.b 1 Kovács Ilona, Leczki Margit
Részecskék 7.a 3 Alexandrov Andrea
Négypettyes katicák 7.b 6 Kovács Ilona, Leczki Margit

Bolyai Csapatverseny (matematika) 7. évf. – területi forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Gyebnár Máté, Hain Balázs Márk, Helfrich Dániel, Nagy Dániel . 3 Juhász István
Bleszák Pham Duychién, Mizsei Márton, Tran Minh Hai, Vígh Zoltán . 4 Juhász István
Juhász Csaba, Kovács Ádám, Kovács Márton, Tallósi Máté . 6 Juhász István

Bolyai Csapatverseny (matematika) 8. évf. – területi forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Adorján Dániel, Budai Attila, Klapper Balázs, Korom Gergely . 3 Jeneiné Bicsák Krisztina, Halek Tamás
Hraboczki Márton, Juhász Gábor, Kálai Kristóf, Le Cuong Phong . 4 Jeneiné Bicsák Krisztina, Halek Tamás

Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szent István Gimnázium . 1

Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny 10. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Susits Mátyás 10.a 1 Halek Tamás, Jeneiné Bicsák Krisztina, Szabó Sándor
Lőrincz Ádám Sándor 10.a 3 Halek Tamás, Jeneiné Bicsák Krisztina, Szabó Sándor

Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny 11.évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Sütő Péter 11.a 1 Magyar Zsolt, Kovács Péter, Gyimesi Éva
Sveiczer András 11.a 2-3, Magyar Zsolt, Kovács Péter, Gyimesi Éva

Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny 12.évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Máthé László 12.a 2 Halek Tamás, Juhász Péter, Tamás Beáta, Juhász István, Gyimesi Éva, Szabó Sándor
Zarándy Péter 12.c 7 Halek Tamás, Juhász Péter, Tamás Beáta, Juhász István, Gyimesi Éva, Szabó Sándor

Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny 9. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Dávid Péter . 1 Juhász István, dr. Borbás Réka, Kovács Péter, Gyimesi Éva, Schramek Anikó
Kálmán Gergely . 8-10, Juhász István, dr. Borbás Réka, Kovács Péter, Gyimesi Éva, Schramek Anikó

Duna vetélkedő – országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Aftin Bálint, Kovács András, Ruzicska György 10.a döntős Csupák Adrienn

Dusza Árpád Országos Programozói csapatverseny 11-13. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Benjamin, Kemenes Balázs, Sveiczer András 11.a 2., különdíj Szalayné Tahy Zsuzsa

Dusza Árpád Országos Programozói csapatverseny 9-10. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Baczay Attila, Udvardi Péter, Borbás Bence . 1 Szalayné Tahy Zsuzsa
Susits Mátyás, Szabó Dániel, Szakács Béla Benedek 10.a 4 Szalayné Tahy Zsuzsa

Dürer Verseny – országos döntő Kémia – csapat

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga, Kovács Dávid, Sütő Péter 9.a 2 dr. Borbás Réka

Dürer Verseny – országos döntő Matematika – csapat

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Ónody Márton, Dénes Dorottya, Tóth Dániel . 6 Seregély Ildikó, Molnár-Sáska Ildikó

Édes anyanyelvünk – nyelvhasználati verseny – fővárosi forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Répási Bálint 11.e 3 Bóka Gábor
Klimkó Dóra 13.e 6 Kovács Ilona

Édes anyanyelvünk – nyelvhasználati verseny – országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Klimkó Dóra 13.e 19 Kovács Ilona

Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny – fővárosi döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Dávid Péter 9.a 6 Bóka Gábor

Fővárosi Általános Iskolák Informatika Alkalmazói Versenye - kerületi

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Korom Gergő 8.a 1 Szalayné Tahy Zsuzsa
Kovács Gergő 7.b 2 Szalayné Tahy Zsuzsa
Bodnár Anna 8.a 2 Szalayné Tahy Zsuzsa
Czuri Dávid 8.a 2 Szalayné Tahy Zsuzsa

Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny 1. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Borbás Bence 10.c 1 Tuba László
Zajka Zita 10.d 2 Szalayné Tahy Zsuzsa

Fővárosi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny 2. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Péter 12.e 4 Szalayné Tahy Zsuzsa
Szűcs Cintia Lia 11.d 7 Szalayné Tahy Zsuzsa
Bán Dániel 11.c 9 Szalayné Tahy Zsuzsa

Hevesy György Kémia Verseny – budapesti forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Steiger Kristóf István 8.b 20 Szarvas Szilvia
Czurkó Dániel 8.b 24 Szarvas Szilvia

Horváth Mihály Fővárosi Történelem Verseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Lenner Dorottya 12.e 12 Sándor Miklós
Weisz Szilvia 10.a 13 Sándor Miklós

Implom József Helyesírási verseny – fővárosi forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Réka 11.e 3 Bóka Gábor

Implom József Helyesírási verseny – országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Réka 11.e 19 Bóka Gábor

Integrált Természettudományos Verseny – budapesti döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Gonda Imre, Kende Daniella, Kis-Illés Dániel, Szabó Csenge Lilla . 1 Miklós Zoltán

Irinyi János kémia Verseny – budapesti forduló I. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga 9.a 1 dr. Borbás Réka
Kovács Dávid 9.a 2 dr. Borbás Réka
Bodroghy Kristóf 9.a 5 dr. Borbás Réka
Kozma Márton 9.a 11 dr. Borbás Réka

Irinyi János kémia Verseny – budapesti forduló II. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Lőrincz Ádám Sándor 10.a 14 dr. Borbás Réka
Susits Mátyás 10.a 15 dr. Borbás Réka
Árkos Gergely 10.a 19 dr. Borbás Réka

Irinyi János kémia Verseny – országos döntő I. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Dávid 9.a 1 dr. Borbás Réka
Horváth Hanga 9.a 3 dr. Borbás Réka
Bodroghy Kristóf 9.a 22 dr. Borbás Réka
Kozma Márton 9.a 23 dr. Borbás Réka

Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Tóth Csaba 12.c 1 Tamás Beáta, Gyimesi Éva, Bernát Péter, Szalayné Tahy Zsuzsa
Szarka Gábor 12.c 2 Tamás Beáta, Gyimesi Éva, Bernát Péter, Szalayné Tahy Zsuzsa

Kazinczy „Szép Magyar Beszéd Verseny” – budapesti döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Mindák Viktória 11.e 3 Bóka Gábor, Borosné Jakab Edit

Kazinczy Szép kiejtési verseny – kerületi verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Pomlényi Kristóf 7.b különdíj Kovács Ilona

Kenguru Országos Angol Nyelvi és Országismereti Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Sándor 9.b 2 Horváthné Gődény Judit
Vad Levente 10.c 6 Jánossy Emese
Kardos Kinga 11.b 3 Horváthné Gődény Judit

Marx György Vándordíj

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Sveiczer András, Szabó Csenge Lilla, Szakács Béla Benedek, Szab Mátyás . Gyimesi Éva

Mikola Sándor Fizika Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga 9.a 13 Gyimesi Éva

Nemes Tihamér Országos Középiskolai Informatikai Alkalmazói Verseny 9-10.évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Borbás Bence Tamás 10.c 7 Tuba László
Dobos-Kovács Mihály 9.a 14 Bernát Péter
Zajka Zita 10.d 34 Szalayné Tahy Zsuzsa
Baczay Attila 10.e 48 Szalayné Tahy Zsuzsa

Nemes Tihamér Országos Középiskolai Informatikai Programozói Verseny 7-8.évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bodnár Anna 8.a 5 Szalayné Tahy Zsuzsa

Nemes Tihamér Országos Középiskolai Informatikai Programozói Verseny 9-10.évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Susits Mátyás 10.a 22 Bernát Péter
Dobos-Kovács Mihály 9.a 40 Bernát Péter
Szakács Béla Benedek 10.a 43 Bernát Péter

Nemzetközi Junior Természettudományi Olimpia (Irán)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga 9.a bronz fokozat dr. Borbás Réka

Országos Angol nyelvű Földrajzi Tanulmányi Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Olasz Soma 11.d 11 Seregély Ildikó
Báskay János 10.d 16 Seregély Ildikó

Országos Örkény Prózamondó Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Pányik Tamás 10.d 3 Pusztai Mária

Országos Szilárd Leó Fizika Verseny - döntő I. kat. (11-12. évf.)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Sveiczer András 11.a 8 Gyimesi Éva
Szabó Csenge Lilla 12.b 14 Gyimesi Éva
Szabó Mátyás 11.b 20 Gyimesi Éva

Országos Szilárd Leó Fizika Verseny - II. kat. (9-10. évf.)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szakács Béla Benedek 10.a 5 Gyimesi Éva

Országos Történelmi Műveltségi Vetélkedő - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bodroghy Kristóf, Kovács Dávid, Kozma Márton 9.a 3 Sándor Miklós

Sajó Károly Kárpát-medencei csapatverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Dömölki Borbála, Varga Kökény Csinszka, Világos Blanka 7.b döntős Szarvas Szilvia

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny – kerületi verseny 7. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Varga Réka 7.a 4 Alexandrov Andrea

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny – kerületi verseny 8. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Abaházy Róbert 8.b 2 Pusztai Mária

V. Bocskai Byte OKIA Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Péter 12.e 1 Szalayné Tahy Zsuzsa

Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat. 7/I. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kiss Fruzsina 7.b 13 Miklós Zoltán

Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat. 8/I. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Gombás Balázs 8.b 37 Molnár-Sáska Ildikó
Szkupien Péter 8.b 37 Molnár-Sáska Ildikó
Kovács Máté 8.b 45 Molnár-Sáska Ildikó
Moldvay Marcell 8.b 45 Molnár-Sáska Ildikó
Lellei Benedek 8.b 56 Molnár-Sáska Ildikó

Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat. - döntő 8/II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bodnár Anna 8.a 8 Jeneiné Bicsák Krisztina, Halek Tamás

Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat. 7/II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Matyasi Lilla Nóra 7.a 3 Juhász István
Nagy Dániel 7.a 9 Juhász István
Urbán Miklós Vlagyimír 7.a 23 Juhász István

Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat. 8/II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bodnár Anna 8.a 4 Jeneiné Bicsák Krisztina
Korom Gergely 8.a 4 Jeneiné Bicsák Krisztina
Töreki Kolos 8.a 19 Jeneiné Bicsák Krisztina
Adorján Dániel 8.a 21 Jeneiné Bicsák Krisztina

Weöres Sándor Szavalóverseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Pányik Tamás 10.d különdíj Pusztai Mária

Zrínyi Ilona Matematika verseny – döntő 7. évfolyam

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Matyasi Lilla Nóra 7.a 15 Juhász István

Zrínyi Ilona Matematika verseny – döntő 9. évfolyam

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga 9.a 21 Juhász István, dr. Borbás Réka

Zrínyi Ilona Matematika verseny – területi döntő Csapatversenyben

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
7. évfolyamon . 2 Juhász István
8. évfolyamon . 2 Molnár-Sáska Ildikó, Jeneiné Bicsák Krisztina, Halek Tamás
9. évfolyamon . 1 dr. Borbás Réka, Juhász István
10. évfolyamon . 2 Jeneiné Bicsák Krisztina, Halek Tamás
11. évfolyamon . 2 Magyar Zsolt, Kovács Péter
12. évfolyamon . 1 Halek Tamás, Juhász Péter
Oldalterv: Onódy Eszter