EredményeinkTanulmányi versenyek 2014/2015

Tanulmányi Versenyek - 2014/2015

"A mi Európánk" nemzetközi földrajz verseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Trifán Eszter, Ruzicska György, Aftin Bálint 12.a 8 Csupák Adrien

Abacus feladatmegoldó verseny 7. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Hadházy Áron 7.a 1 Szabó Sándor
Kegyes-Brassai Eszter 7.b Szatmáry-Bajkó Ildikó

Abacus mérési verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Csongor 8.a 3 Schramek Anikó

Arany Dániel Matematika Verseny - országos döntő Haladó II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Tímár Gellért 10.d döntős Magyar Zsolt

Arany Dániel Matematika Verseny - országos döntő Haladó III. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bodnár Anna 10.a 13-17. Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter

Arany Dániel Matematika Verseny - országos döntő Kezdő I. kategória (9. évf.)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Lukács Lilla Réka 9.ny 3 Kovács Péter, Molnár-Sáska Ildikó
Szenthelyi Kristóf 9.d 18-22. Jeneiné Bicsák Krisztina
Tímár Paula 9.d 18-22. Jeneiné Bicsák Krisztina

Arany János Balladamondó Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Lukács Lilla Réka 9.ny döntőbe jutott Pusztai Mária

Arany János Irodalmi Verseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Hajzer Anna 9.e arany diploma Alexandrov Andrea
Koltai Hanga 10.b ezüst diploma Pusztai Mária
Kolozsi Blanka 10.d bronz diploma Kovács Ilona
Vajda Gabriella 9.b bronz diploma Kovács Ilona

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (területi) 7. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Jegenyék: Baczó Domonkos, Domsichitz András, Fehér Tamás, Réthy Benedek 7.a 6 Pusztai Mária
Agyaros-Magyaro Völgyijetik: Hadházy Áron, Klapper Zsombor, Kovács Tibor, Veibli-Magyar Kristóf 7.a 13 Pusztai Mária
Koviubi: Gergely Dorina, Jankura Ilka, Juhász Lilian, Zsömböly Zsófia 7.b 13 Borosné Jakab Katalin Edit

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (területi) 8. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Láthatatlan Légió: Bukovácz Máté, Falvi Péter, Soponyai Dávid, Tóth Zsombor 8.b 3 Szecsődi Tamás
Ultimate Nyúl-team 2: Gyömbér Péter Gyula, Hortobágyi Balázs, Lénárt Márton, Polyik Péter 8.a 4 Borosné Jakab Katalin Edit
Hazai Szotyolák: Petróczy Máté, Mészáros Bence Balázs, Motyovszki Miklós, Nemes Balázs Máté 8.a 5 Borosné Jakab Katalin Edit
Sangeet angyalai: Balajti Mária, Czirják Janka, Gupta Sangeet, Taródi Anna 8.b 6 Szecsődi Tamás

Bolyai Csapatverseny - országos döntő 8. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Csongor, Keceli-Mészáros Tivadar, Kulcsár Gergely, Zsigri Bálint 8.a 2 Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter

Bolyai Természettudományi Csapatverseny - körzeti forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
8.b csapata . 1
8.b csapata . 3

Bolyai Természettudományi Csapatverseny - országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Erdei Márk, Falvi Péter, Förgeteg Soma, Soós József 8.b 5 Csupák Andrien, Szatmáry-Bajkó Ildikó

Bugát Pál Országos Középisk. Természetism. Műveltségi Vetélkedő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kegyes-Brassai Anna, Gödri András, Bányász László 10.d döntőbe jutottak Csupák Adrien
Steiger Kristóf, Czurkó Dániel, Kovács Máté 10.b döntőbe jutottak Csupák Adrien

Cornides Matematika-Fizika Verseny Fizika, 10. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bodnár Anna 10.a 7 Gyimesi Éva
Kovács Máté 10.b 7 Szatmáry-Bajkó Ildikó

Cornides Matematika-Fizika Verseny Fizika, 11. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Csurgai-Horváth Bálint 11.a 1 Gyimesi Éva
Kovács Dávid Péter 11.a 2 Gyimesi Éva

Cornides Matematika-Fizika Verseny Fizika, 12. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Árkos Gergely 12.a 4 Szabó Sándor
Susits Mátyás 12.a 5 Szabó Sándor

Cornides Matematika-Fizika Verseny Fizika, 9. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Oláh Kristóf 9.a 19 Szabó Sándor
Halvaksz Júlia 9.b 19 Schramek Anikó

Cornides Matematika-Fizika Verseny Matematika

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
csapatban . 2

Cornides Matematika-Fizika Verseny Matematika, 10. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Máté 10.b 1 Molnár-Sáska Ildikó
Bodnár Anna 10.a 2 Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter

Cornides Matematika-Fizika Verseny Matematika, 11. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Csurgai-Horváth Bálint 11.a 2 Juhász István, dr. Borbás Réka
Kovács Dávid Péter 11.a 7 Juhász István, dr. Borbás Réka

Cornides Matematika-Fizika Verseny Matematika, 12. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Susits Mátyás 12.a 1 Halek Tamás, Juhász István
Árkos Gergely 12.a 8 Halek Tamás, Juhász István

Cornides Matematika-Fizika Verseny Matematika, 9. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Oláh Kristóf 9.a 9 Juhász István, Magyar Zsolt
Halvaksz Júlia 9.b 13 Miklós Zoltán

Dusza Árpád programozói csapatverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
IQ-OverIOw: Török Dávid, K. Szabó András Miklós, Dobos-Kovács Mihály . 2 Szalayné Tahy Zsuzsa

Dürer verseny - országos döntő Fizika F kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Csurgai-Horváth Bálint, K. Szabó András, Vanderer Edina . 6 Gyimesi Éva, Szabó Sándor

Dürer verseny - országos döntő Kémia K kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga, Kovács Dávid Péter, Kovács Máté . 1 dr. Borbás Réka, Magyar László

Dürer verseny - országos döntő Matematika C kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Adorján Dániel, Bodnár Anna, Tímár Paula . 11 Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter

Dürer verseny - országos döntő Matematika D kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szlachányi Tádé, Farkas Viktória, Domán Dániel . 12 Juhász István, Halek Tamás
Susits Mátyás, Ruzsbánszki Nándor, Kocsis Krisztina . 10 Halek Tamás, Jeneiné Bicsák Krisztina

Édes anyanyelvünk verseny - országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Répási Bálint 13.e 1-10. hely plakett Bóka Gábor

Eötvös József Szónokverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Simon Tamás 12.e döntőbe jutott Bóka Gábor, Szecsődi Tamás
Maday Benjámin 10.d döntőbe jutott Libárdi Péter

Földgömb Országos Földrajz Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Freisinberger Kristóf, Mahó Sándor . 9 Seregély Ildikó, Csupák Adrien

Fővárosi Ált. Isk. Informatika Alkalmazói Versenye - XIV. kerületi forduló Komplex II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Nemes Balázs 8.a 1 Borbásné Penke Judit
Horváth Csongor 8.a 2 Borbásné Penke Judit

Fővárosi Középiskolák Informatika Alkalmazói Versenye I. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szkupien Péter 10.b 1 Borbásné Penke Judit, Szalayné Tahy Zsuzsa
Sillye Martin Zoltán 9.a 2 Borbásné Penke Judit

Fővárosi Középiskolák Informatika Alkalmazói Versenye II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Zajka Zita 12.d 4 Szalayné Tahy Zsuzsa
Borbás Bence 12.c 5 Tuba László
Mész Boglárka 11.a 7 Borbásné Penke Judit

Hevesy György Országos Kémiaverseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Fehér Tamás 7.a 11 dr. Borbás Réka
Szűcs Pál 8.a 26 dr. Borbás Réka

Hevesy György Országos Kémiaverseny - megyei forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Fehér Tamás 7.a 13 dr. Borbás Réka
Klapper Zsombor 7.a 21 dr. Borbás Réka
Szittya Dániel 7.b 38 Miklós Zoltán
Szűcs Pál 8.a 10 dr. Borbás Réka
Mészáros Bence 8.a 17 dr. Borbás Réka
Kisgyörgy Olivér 8. 23 dr. Borbás Réka

Horváth Mihály Történelmi Verseny - fővárosi forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Varga Bence 9.e 9 Sándor Miklós

Implom József Országos Helyesírási Verseny - országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Réka 13.e 2 Bóka Gábor

Irinyi János Országos Kémiaverseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Máté 10.b 9 Magyar László

Irinyi János Országos Kémiaverseny - megyei forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Máté 10.b 1 Magyar László

Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi V. - országos döntő I. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Susits Mátyás . 2 Halek Tamás, Szabó Sándor, Szalayné Tahy Zsuzsa
Csurgai-Horváth Bálint . 11 Juhász István, Gyimesi Éva, Borbásné Penke Judit

Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi V. - országos döntő II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Maizl Noémi 12.a 2 Halek Tamás, Szabó Sándor, Szalayné Tahy Zsuzsa

Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi V. - országos döntő Programozás

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Susits Mátyás 12.a Diákolimpiai válogat Szalayné Tahy Zsuzsa

Kalmár László Matematika Verseny 7. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Baczó Domonkos 7.a 3 Magyar Zsolt

Kalmár László Matematika Verseny 8. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Zsigri Bálint 8.a 6 Molnár-Sáska Ildikó

Kazinczy-verseny 50. jubileumi versenye

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Koós Boglárka 11.e Kazinczy-érem, Rotha Jakab Katalin Edit
Mindák Viktória 13.e döntős Bóka Gábor, Borosné Jakab K. Edit

Kenguru Országos Matematika Verseny 8. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Zsigri Bálint 8.a 1 Molnár-Sáska Ildikó
Keceli-Mészáros Tivadar 8.a 2 Molnár-Sáska Ildikó
Horváth Csongor 8.a 7 Molnár-Sáska Ildikó

Kenguru Országos Matematika Verseny 9. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Lukács Lilla 9.ny 1 Molnár-Sáska Ildikó

Kitaibel Pál Biológia Verseny - döntő, I. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Világos Blanka 9.b 18 Csupák Adrien

Kitaibel Pál Biológia Verseny fővárosi forduló, I. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Világos Blanka 9.b 2 Csupák Adrien
Papp Eszter 9.b 7 Csupák Adrien

Kitaibel Pál Biológia Verseny fővárosi forduló, II. kat.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kegyes-Brassai Anna 10.d 7 Csupák Adrien

Medve Szabadtéri Matekverseny - országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Keceli-Mészáros Tivadar, Kocsis Gergő, Kisgyörgy Olivér 8.a 4 Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter

Mikola Sándor Országos Fizika Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Máté 10.b döntőbe jutott Szatmáry-Bajkó Ildikó

Nemes Tihamér OKSZTV - alkalmazói 9-10. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szkupien Péter 10.b 5 Borbásné Penke Judit
Bodnár Anna 10.a 6 Szalayné Tahy Zsuzsa
Bányász László 10.d 15 Fekete-Nagy Zoltán
Sillye Martin Zoltán 9.d 19 Borbásné Penke Judit
Világos Blanka 9.b 27 Szalayné Tahy Zsuzsa

Nemes Tihamér OKSZTV - programozói 9-10. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bodnár Anna 10.a 5 Szalayné Tahy Zsuzsa
Szkupien Péter 10.b 42 Borbásné Penke Judit
Bányász László 10.d 48 Szalayné Tahy Zsuzsa
Korom Gergely 10. 79 Szalayné Tahy Zsuzsa

Nemzeti Színház színháztörténeti vetélkedő - országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Farkas Johanna, Fodor Virág, Dóbé Orsolya, Bartsch Dávid . 1 Kiss Gabriella

Nemzetközi Kémiai Diákolimpia (Azerbajdzsán)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Dávid 11.a Mo.-t képviseli dr. Borbás Réka

Oláh György Országos Kémia Verseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Dávid Péter 11.a 1 dr. Borbás Réka
Kozma Márton 11.a 7 dr. Borbás Réka
Kovács Máté 10.b 8 Magyar László

Országos "Kosztolányi és költő barátai" Szavalóverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Koós Boglárka 11.e döntőbe jutott Borosné Jakab Katalin Edit
Dóbé Orsolya 10.d döntőbe jutott Kovács Ilona

Országos Dráma Tanulmányi Verseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Nagy Dorka 10.d 7 Kiss Gabriella, Kovács Ilona
Pomlényi Petra 9.e 9 Kiss Gabriella, Kovács Ilona
Oprics Dóra 9.e 10 Kiss Gabriella, Kovács Ilona
Hajzer Anna 9.e 10 Kiss Gabriella, Kovács Ilona
Kolozsi Blanka 10.d 2. ford. jutott Kovács Ilona
Tóth Szilvia 11.e 2. ford. jutott Borosné Jakab Katalin Edit

Országos Élelmiszerbiztonsági Verseny - Eger

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bányász László, Dóbé Orsolya, Galambos Málna, Farkas Johanna 10.d 1 Csupák Adrien

Öveges József Emlékverseny Csapat

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
. 13 Gyimesi Éva

Öveges József Emlékverseny Egyéni összetett

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
. 14 Gyimesi Éva

Sajó Károly Környezetvédelmi Csapatverseny Kárpát-medencei döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Csépke Flóra, Kegyes-Brassai Eszter, Csermely Blanka 7.b 6 Csupák Adrien

Sajó Károly Környezetvédelmi Csapatverseny Kárpát-medencei döntő, Teremgyakorlati forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Csépke Flóra, Kegyes-Brassai Eszter, Csermely Blanka 7.b 1 Csupák Adrien

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny - kerületi forduló 7. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Baczó Domonkos 7.a 3 Pusztai Mária

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny - kerületi forduló 8. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Falvi Péter 8.b 2 Szecsődi Tamás

Szilárd Leó Országos Fizika Verseny I. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Dávid Péter 11.a 6 Gyimesi Éva

Szilárd Leó Országos Fizika Verseny II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Korom Gergely 10.a 7 Gyimesi Éva

Varga Tamás Matematika Verseny 7. évf. II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Baczó Domonkos 7.a 11 Magyar Zsolt
Makai Márkó 7.a 27 Magyar Zsolt

Varga Tamás Matematika Verseny 8. évf. I. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Csabai Bendegúz 8.b 16 Kovács Péter

Varga Tamás Matematika Verseny 8. évf. II. kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Csongor 8.a 2 Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Zsigri Bálint 8.a 3 Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Kulcsár Gergely 8.a 12 Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Polyik Péter 8.a 24 Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Szücs Pál 8.a 28 Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter

Vers és Prózamondó Verseny- kerületi forduló 7-8. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Juhász Lilian 7.b 5 Borosné Jakab Katalin Edit

World Robot Olympiad (WRO) High School korosztály

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Smopu!M: Udvardi Péter, K. Szabó András Miklós, Czurkó Dániel . 1 Borbásné Penke Judit, Szalayné Tahy Zsuzsa
óicízoprepuszmutnavk-útopalláték: Török Balázs, Nagy Zoltán, Szalai Gábor . 7 Borbásné Penke Judit, Szalayné Tahy Zsuzsa

World Robot Olympiad (WRO) Junior High School

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
SzigRag: Hörömpöli Ruchárd, Hatfaludi Péter, Bakurecz Ádám 8.a 5 Borbásné Penke Judit, Szalayné Tahy Zsuzsa
NXT Betyárok: K. Szabó Zoltán, Mikó Bernát, Molnár Máté . 8 Borbásné Penke Judit, Szalayné Tahy Zsuzsa

Zrínyi Ilona Matematika Verseny 7. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Baczó Domonkos 7.a 18 Magyar Zsolt

Zrínyi Ilona Matematika Verseny 8. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Zsigri Bálint 8.a 10 Molnár-Sáska Ildikó
Horváth Csongor 8.a 21 Molnár-Sáska Ildikó

Zrínyi Ilona Matematika Verseny 9. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Lukács Lilla 9.ny 19 Kovács Péter, Molnár-Sáska Ildikó
Oldalterv: Onódy Eszter