Tanári helyettesítések

2018-01-17, szerda

Csonó Ildikó órái:

Óra Osztály Helyettesítő tanár Típus
3.8.aKósa Zsolthelyettesítés
4.7.bCsupák Adrienhelyettesítés
5.8.bHermesz Zoltánhelyettesítés
6.12.d 1 elmarad
7.12.d 1 elmarad

Jánossy Emese órái:

Óra Osztály Helyettesítő tanár Típus
2.10.c 1Jeneiné Bicsák Krisztinahelyettesítés
3.10.c 1Babus Zoltánhelyettesítés
4.9.a 1Jakóts Évahelyettesítés
5.11.e 2Nagy Gergelyhelyettesítés
7.9.c 2 elmarad

Lehr-Balló Máté órái:

Óra Osztály Helyettesítő tanár Típus
1.12.e elmarad
3.11.dAlexandrov Andreahelyettesítés
4.11.aBartháné Nagy Katalinhelyettesítés
5.11.e 1Hős Csillahelyettesítés
6.7.aSándor Miklóshelyettesítés
7.11.e 2 elmarad

Magyar Zsolt órái:

Óra Osztály Helyettesítő tanár Típus
3.7.a 1Bóra Eszterhelyettesítés
4.7.a 2Bóra Eszterhelyettesítés
6.10.a 1Juhász Istvánösszevonás

Szatmáry-Bajkó Ildikó órái:

Óra Osztály Helyettesítő tanár Típus
1.11.c 1Györgyné Maklári Zsuzsahelyettesítés
2.11.c 1Györgyné Maklári Zsuzsahelyettesítés
4.11.b 2Szecsődi Tamáshelyettesítés
7.10.b elmarad

2018-01-16, kedd

Csonó Ildikó órái:

Óra Osztály Helyettesítő tanár Típus
5.10.cSeregély Ildikóhelyettesítés
6.9.bHermesz Zoltánóracsere
7.10.a elmarad

Forgóné Szabó Zsuzsa órái:

Óra Osztály Helyettesítő tanár Típus
2.10.bMolnár-Sáska Ildikóhelyettesítés
3.7.aAlexandrov Andreahelyettesítés
7.10.d elmarad
8.11.c elmarad
9.11.c elmarad

Jánossy Emese órái:

Óra Osztály Helyettesítő tanár Típus
2.11.e 1Pusztai Máriaösszevonás
4.9.c 2Horváthné Gődény Judithelyettesítés
5.12.e 2Ruszina Mónikahelyettesítés
6.11.c 1Pusztai Máriaösszevonás

Magyar Zsolt órái:

Óra Osztály Helyettesítő tanár Típus
1.10.a 1Juhász Istvánösszevonás
2.10.a 2Juhász Istvánösszevonás
3.10.b 2Miklós Zoltánhelyettesítés
4.7.a 1Bóra Eszterhelyettesítés
5.7.a 2Bóra Eszterhelyettesítés

Szatmáry-Bajkó Ildikó órái:

Óra Osztály Helyettesítő tanár Típus
4.11.cMagyar Lászlóhelyettesítés
5.11.b 2Bóka Gáborhelyettesítés
6.8.bVimlátiné Kálmán Judithelyettesítés
7.10.b 2 elmarad
Oldalterv: Onódy Eszter