Tájékoztató a szóbeli felvételiről

Tisztelt Felvételiző Diákok és Szüleik!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a hatévfolyamos képzésű osztályokba (speciális matematika 01, természettudományos 02) jelentkező tanulók esetében a központi írásbeli felvételin elért összesített pontok alapján a szóbeli felvételi meghallgatás behívási ponthatárát 60 pontban, a négyévfolyamos képzésű osztályokba (03, 04-es kódok) jelentkező tanulók esetében 70 pontban állapítottuk meg. A speciális matematika osztály (01) esetén legalább 85 pontot elért tanulók számára (osztályfőnöki beszélgetés megtartásával) szóbeli tantárgyi mentességet kínálunk fel. Ugyenezen mentesség határa a természettudományos (02) osztály esetében 82 pont, a négyévfolyamos (03, 04) osztályoknál pedig 90 pont. A meghallgatások időpontját a

szobeli.szigbp.hu

weboldalon az oktatási azonosító megadásával tekinthetik meg.

Kérjük a felvételiző tanulókat, hogy a jelzett időpont előtt 30 perccel jelenjenek meg, s hozzák magukkal az ellenőrző könyvüket (ennek hiányában az e-naplóból kinyomtatott változatát), továbbá a tantárgyi versenyeken elért helyezésüket igazoló okleveleket, a tanuló nevére megcímzett és felbélyegzett borítékot (amennyiben a jelentkezési laphoz nem csatolta).

Naptár

DátumEsemény
márc. 5., csütörtök Matematika III.
márc. 6., péntek szóbeli felvételi meghallgatás vége
márc. 12., csütörtökünnepély
márc. 13., péntekünnepély

Digitális napló

Belépés a digitális naplóba: felhasználónév: 11 jegyű OM azonosító; jelszó: születési dátum kötőjellel (9999-99-99).

Aktuális órarendek: Tanár, Terem, Osztály.

Internetes földrajzverseny 7. forduló

Seregély Ildikó - 2015-02-24

Istvános siker az országos döntőn

Jeneiné Bicsák Krisztina - 2015-02-19

A Dürer-verseny országos döntőjében elért eredmények:

Kémia K kategória: 1. helyezés
Horváth Hanga 11.a, Kovács Dávid Péter 11.a, Kovács Máté 10.b

Fizika F kategória: 6. helyezés
Csurgai-Horváth Bálint 11.a, K. Szabó András 11.a, Vanderer Edina 12.a

Matematika C kategória: 11. helyezés
Adorján Dániel 10.a, Bodnár Anna 10.a, Tímár Paula 9.d

Matematika D kategória: 10. helyezés
Susits Mátyás 12.a, Ruzsbánszki Nándor 12.a, Kocsis Krisztina 12.e

Matematika D kategória: 12. helyezés
Szlachányi Tádé 11.a, Farkas Viktória 11.d, Domán Dániel 11.a

Gratulálunk!

A Dachstein-i sítábor

Filip Krisztina 9.a - 2015-02-24

2015. január 23. és 28-a között az iskola 7; 8; és 9. évfolyamos diákjai Kempl Klára tanárnő, és Forrás Péter tanár úr szervezésében sítáborban vehettek részt, Dachsteinben.

Zugló kupa téli eredmények

Barkócziné Antók Zsófia - 2015-02-24

Újabb csapatsport sikerekről számolhatunk be.

  • A Zugló Kupa téli fordulói során az V. korcsoportos röplabdás lányok 2. helyezést értek el.
    Csapattagok: Libárdi Eszter, Zaras Anna 9.B, Ali Bogi, Závoczki Juli 9.D, Farsang Zsuzsi 9.E, Kókai Csilla 10.A, Gupta Dóri, Tóth Réka, Fehérvári Panka 10.B, Tremmel Barbara 10.D
  • Kosárlabdában az V. korcsoportos fiúk 1. helyen végeztek!
    Csapattagok: Weisz András, Budácsik Ádám 10.A, Schwarcz Balázs, Motyovszki Bence 9.E, Abaházi Róbert, Moldvai Marcell, Kozma Szabolcs 10.B, Tóth Zsombor 10.D, Tóth Bálint 9.Ny

Gratulálunk!

Nassfeld 2015'

Galambos Málna 10.d - 2015-02-18

Már szeptember elején nagy izgalommal készültünk, szervezkedtünk, hogy biztos helyünk legyen a január végi nassfeldi sítáborba.

Tájékoztató a szóbeli felvételiről

Tisztelt Felvételiző Diákok és Szüleik!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a hatévfolyamos képzésű osztályokba (speciális matematika 01, természettudományos 02) jelentkező tanulók esetében a központi írásbeli felvételin elért összesített pontok alapján a szóbeli felvételi meghallgatás behívási ponthatárát 60 pontban, a négyévfolyamos képzésű osztályokba (03, 04-es kódok) jelentkező tanulók esetében 70 pontban állapítottuk meg. A speciális matematika osztály (01) esetén legalább 85 pontot elért tanulók számára (osztályfőnöki beszélgetés megtartásával) szóbeli tantárgyi mentességet kínálunk fel. Ugyenezen mentesség határa a természettudományos (02) osztály esetében 82 pont, a négyévfolyamos (03, 04) osztályoknál pedig 90 pont. A meghallgatások időpontját a

szobeli.szigbp.hu

weboldalon az oktatási azonosító megadásával tekinthetik meg.

Kérjük a felvételiző tanulókat, hogy a jelzett időpont előtt 30 perccel jelenjenek meg, s hozzák magukkal az ellenőrző könyvüket (ennek hiányában az e-naplóból kinyomtatott változatát), továbbá a tantárgyi versenyeken elért helyezésüket igazoló okleveleket, a tanuló nevére megcímzett és felbélyegzett borítékot (amennyiben a jelentkezési laphoz nem csatolta).

Naptár

DátumEsemény
márc. 5., csütörtök Matematika III.
márc. 6., péntek szóbeli felvételi meghallgatás vége
márc. 12., csütörtökünnepély
márc. 13., péntekünnepély

Digitális napló

Belépés a digitális naplóba: felhasználónév: 11 jegyű OM azonosító; jelszó: születési dátum kötőjellel (9999-99-99).

Aktuális órarendek: Tanár, Terem, Osztály.

Istvános siker az országos döntőn

Jeneiné Bicsák Krisztina - 2015-02-19

A Dürer-verseny országos döntőjében elért eredmények:

Kémia K kategória: 1. helyezés
Horváth Hanga 11.a, Kovács Dávid Péter 11.a, Kovács Máté 10.b

Fizika F kategória: 6. helyezés
Csurgai-Horváth Bálint 11.a, K. Szabó András 11.a, Vanderer Edina 12.a

Matematika C kategória: 11. helyezés
Adorján Dániel 10.a, Bodnár Anna 10.a, Tímár Paula 9.d

Matematika D kategória: 10. helyezés
Susits Mátyás 12.a, Ruzsbánszki Nándor 12.a, Kocsis Krisztina 12.e

Matematika D kategória: 12. helyezés
Szlachányi Tádé 11.a, Farkas Viktória 11.d, Domán Dániel 11.a

Gratulálunk!

Internetes földrajzverseny 7. forduló

Seregély Ildikó - 2015-02-24

A Dachstein-i sítábor

Filip Krisztina 9.a - 2015-02-24

2015. január 23. és 28-a között az iskola 7; 8; és 9. évfolyamos diákjai Kempl Klára tanárnő, és Forrás Péter tanár úr szervezésében sítáborban vehettek részt, Dachsteinben.

Zugló kupa téli eredmények

Barkócziné Antók Zsófia - 2015-02-24

Újabb csapatsport sikerekről számolhatunk be.

  • A Zugló Kupa téli fordulói során az V. korcsoportos röplabdás lányok 2. helyezést értek el.
    Csapattagok: Libárdi Eszter, Zaras Anna 9.B, Ali Bogi, Závoczki Juli 9.D, Farsang Zsuzsi 9.E, Kókai Csilla 10.A, Gupta Dóri, Tóth Réka, Fehérvári Panka 10.B, Tremmel Barbara 10.D
  • Kosárlabdában az V. korcsoportos fiúk 1. helyen végeztek!
    Csapattagok: Weisz András, Budácsik Ádám 10.A, Schwarcz Balázs, Motyovszki Bence 9.E, Abaházi Róbert, Moldvai Marcell, Kozma Szabolcs 10.B, Tóth Zsombor 10.D, Tóth Bálint 9.Ny

Gratulálunk!

Nassfeld 2015'

Galambos Málna 10.d - 2015-02-18

Már szeptember elején nagy izgalommal készültünk, szervezkedtünk, hogy biztos helyünk legyen a január végi nassfeldi sítáborba.

Oldalterv: Onódy Eszter