Varga Tamás Matematika Verseny
7. évf.  II. kategória Kovács Péter országos dönt_be jutottak
Csépke Hanna 7.a
Lisztóczki Gerg_ 7.a
Szobek Ádám Márk 7.a
8. évf.  I. kategória Tamás Beáta országos dönt_be jutott
Miklós Luca 8.b
8. évf.  II. kategória Halek Tamás országos dönt_be jutottak
Ráfli Ádám 8.a
Aschenk Anna 8.a
Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny - országos dönt_
Haladó III. ketegória Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter  
Polyik Péter 10.a 8. hely - dícséretben részesült
Lukács Lilla Réka 8. hely - dícséretben részesült
Zsigri Bálint 10. hely
Dürer verseny - országos dönt_
Matematika C kategória Molnár-Sáska Ildikó, Halek Tamás, Kovács Péter, 
Juhász Péter
országos dönt_ 4. hely
Kulcsár Boglárka 8.a
Csabai Bendegúz 10.b
Kulcsár Gergely 10.a
Matematika C+ kategória Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter, Magyar Zsolt,
Juhász István
országos dönt_ 1. hely
Lukács Lilla 10.a
Baczó Domonkos 9.a
Horváth Csongor 10.a
Országos Bolyai Csapatverseny -  Matematika
10. évf. - spec.mat.tag. 10.a Molnár-Sáska Ildikó
Juhász Péter
4. hely
Knülejefebtez_tynelliber_vöj
Horváth Csongor, Zsigri Bálint, Keceli-Mészáros Tivadar, Kulcsár Gergely
11. évf. - spec.mat.tag. 11.a Juhász István, Magyar Zsolt 8. hely                      
Ohh yeah a swag csopi
Juhász Csaba, Kovács Ádám, Oláh Kristóf, Tallósi Máté
10. évf. - gimn.tag. 10.b Kovács Péter, Tamás Beáta 9. hely
Nyet-ski
Czeba Zsolt, Csabai Bendegúz, Falvi Péter, Soós József
11. évf. - gimn.tag. 11.d Tamás Beáta 5. hely
Mindegy
Báskay Dávid, Ilosvay Viktória, Lázár Nikolett, Szabó Levente
Második kétharmad 11.d Tamás Beáta, Jeneiné Bicsák Krisztina 9. hely
Sillye Martin, Szenthelyi Kristóf, Tímár Paula, Török Balázs
12. évf. - gimn.tag. 12.b Molnár-Sáska Ildikó 2. hely
?????
Hortobágyi Ákos, Lellei Benedek, Szabó Bence, Tran Duc Kha
Az Apokalipszis négy lovasa 12.d Juhász Péter 4. hely
Kulcsár Csilla, Mezei Szilárd, Szabó Eszter, Tímár Gellért
NE1000 4ó6z 12.b Molnár-Sáska Ildikó 5. hely
Czurkó Dániel, Kósa Áron, Paveszka Márk, Sándor Dániel
Letosszuk a lantot 12.b Molnár-Sáska Ildikó 6. hely
Gombás Balázs, Erdei Péter, Moldvay Marcell, Szkupien Péter
Er_sítés 12.b Molnár-Sáska Ildikó 8. hely
Fórizs Dávid, Kovács Máté Barnabás, Moskovits Gerg_, Nagy Balázs
Náboj Nemzetközi Matematikaverseny
junior 9-10. osztály Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter  
Lukács Lilla, keceli-Mészáros Tivadar, Kulcsár Gergely, Szücs Pál, Zsigri Bálint 10.a magyarországi                 2. hely         nemzetközi             8. hely
Kenguru Országos Matematika Verseny
Spec. Matematika kategória Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter  
Lukács Lilla 10.a  4. hely
Kulcsár Gergely 11. hely
Zsigri Bálint 13. hely
Keceli-Mészáros Tivadar 15. hely
Lakatos Csenge 15. hely
Gimnáziumi kategória Kovács Péter  
Förgeteg Soma 10.b 9. hely
Medve Szabadtéri Matematika Verseny - területi verseny
Kismedve kategória Halek Tamás  
Halászy-Kiss Noémi 8.a 10. hely
Schenk Anna Petra
Baranyai Ádám
Kismedve kategória Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter  
Gyömbér Péter 10.a 3. hely
Szücs Pál
Polyik Péter
Kulcsár Gergely 4. hely
Lukács Lilla
Zsigri Bálint
Keceli- Mészáros Tivadar 5. hely
Kisgyörgy Olivér
Kocsis Gerg_
Nemes Balázs 7. hely
Petróczy Máté
Richlik Róbert
MEMO (Middle European Mathematical Olympiad)
Zsigri Bálint 10.a Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter Egyetlen 10.-esként bejutott a csapatba
Öveges József Emlékverseny - Tata 
Baczó Domonkos 9.a Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter, Szatmáry Zsolt, Magyar Zsolt, Juhász István, Szabó Sándor 4.-5. holtverseny
Klapper Zsombor 24. hely
Zsigri Bálint 10.a 1. hely
Sz_cs Pál 48. hely
Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny
Baranyai Ádám 8.a Gyimesi Éva  
Baumann Attila  
Erdélyi Gerg_  
Halászy-Kiss Noémi  
Kulcsár Boglárka  
Nemes Máté  
Ráfli Ádám Márk  
Vanderer Hajnalka  
Erdész Barnabás 8.b Szatmáry Zsolt  
Gábor Luca  
Miklós Luca  
Gyöngyösi Sára  
Kovács Hanna  
Zsigri Botond  
XXVIII. Bátaszéki Matematikaverseny
Kulcsár Boglárka 8.a Halek Tamás dönt_be jutott
Ráfli Ádám
XXVIII. Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny
7. évf.  II. kategória    
Csabai Balázs János 7.a Kovács Péter, Halek Tamás, Juhász István, Magyar Zsolt, Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter, Jeneiné Bicsák Krisztina, Tamás Beáta 19.
8. évf.    
Rafli Ádám Márk 8.a Kovács Péter, Halek Tamás, Juhász István, Magyar Zsolt, Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter, Jeneiné Bicsák Krisztina, Tamás Beáta dönt_be jutott
Kulcsár Boglárka
10. évf.    
Keceli-Mészáros Tivadar 10.a Kovács Péter, Halek Tamás, Juhász István, Magyar Zsolt, Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter, Jeneiné Bicsák Krisztina, Tamás Beáta dönt_be jutott
Zsigri Bálint 3. hely 
Horváth Csongor dönt_be jutott
11. évf.    
Tímár Paula 11.d Kovács Péter, Halek Tamás, Juhász István, Magyar Zsolt, Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter, Jeneiné Bicsák Krisztina, Tamás Beáta dönt_be jutott
Náboj Nemzetközi Matekatika Csapatverseny
Junior kategória (9-10. évf.) Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter magyarországi:       2. hely,                  nemzetközi:            9. hely
Lukács Lilla  10.a
Keceli-Mészáros Tivadar
Kulcsár Gergely
Szücs Pál
Zsigri Bálint
Matematika Határok Nélkül Verseny 2016/2017-es forduló
II. kategória Halek Tamás, Juhász István 1. hely
9. c osztály 9.c
Cornides Matematika-Fizika Verseny 
9. évf. Magyar Zsolt, Szabó Sándor                        
Bakurecz Ádám 9.a 4. hely
Klapper Zsombor 5. hely
10. évf. Tamás Beáta, Kovács Péter, Szatmáry-Bajkó Ildikó, Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter, Szatmáry Zsolt  
Csabai Bendegúz 10.b 2. hely
Mészáros Bence 10.a 6. hely
11. évf. Juhász István, Szabó Sándor  
Matyasi Lilla 11.a 3. hely
Oláh Kristóf 6. hely
12. évf.    
Adorján Dániel 12.a Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter, Gyimesi Éva 2. hely
Timár Gellért 12.d Juhász Péter, Szabó Sándor 4. hely
       
SZIG az iskolák közötti versenyben     2. hely
Öveges József Fizikaverseny - dönt_
Baumann Attila 8.a Gyimesi Éva 3. hely
Gábor Luca 8.b Szatmáry Zsolt oklevélben részesült
Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny - dönt_
Erdélyi Gerg_ 8.a Gyimesi Éva 1. hely
Ráfli Ádám 1. hely
Baumann Attila 3. hely
Nemes Máté 4. hely
Vanderer Hajnalka 5. hely
Szilárd Leó Országos Fizikaverseny
I. kategória    
Goto Tomoi 13.e Gyimesi Éva: Szilárd Leó Tanári delfindíj                          Csapat: Marx György Vándordíj 2. hely
Silvas János 12.a 16. hely
Hraboczki Attila Márton 12.a 6. hely
Világos Blanka 11.b 8. hely
Korom Gergely 12.a 12. hely
36. Mikola Sándor Országos tehetségkutató Fizikaverseny - dönt_
       
I. kategória Szabó Sándor  
Klapper Zsombor 9.a 23. hely
Baczó Domonkos 32. hely
II. kategória Szatmáry Zsolt  
Kovács Levente 10.a 17. hely
Zsigri Bálint 14. hely
Csillagászati és Asztrofizikai Diákolimpia (India-Bhubaneswar)
Világos Blanka 11.b Szatmáry Zsolt dícsér_ oklevél
Országos Csillagászati és Asztrofizikai Verseny - dönt_
Goto Tomoi 13.e Szatmáry Zsolt, Szabó Sándor 2. hely
Világos Blanka 11.b 3. hely
Nemes Tihamér OKSZTV - alkalmazói - dönt_
Adorján Viktória 9.c   63. hely
Nemes Tihamér OKSZTV - programozói
II. kategória    
Baczó Domonkos 9.a Borbásné Penke Judit 80. hely                      
Bui Quanganh Krisztián 9.a 84. hely                      
Klapper Zsombor 9.a 42. hely                      
Gajdán Gréta 9.c 93. hely
F_városi Középiskolák Informatika  Alkalmazói Versenye 
II. kategória  
Kálai Kristóf 12.a Szalayné Tahy Zsuzsa 1. hely
I. kategória  
Adorján Viktória 9.c Borbásné Penke Judit 4. hely
F_városi Általános Iskolák Informatika  Alkalmazói Versenye
Táblázatkezelés kategória  
Tari Csenge 8.a Szalayné Tahy Zsuzsa kerületi 2. hely, dönt_be jutott
Szövegszerkestés kategória  
Varga Lili Anna 8.a Szalayné Tahy Zsuzsa kerületi 1. hely, dönt_ben 3. hely
FIRST LEGO League (FLL) Aachen regionális forduló
AacHun team Szalayné Tahy Zsuzsa, Daniel Marburger, Lehr-Baló Máté, Fekete Marcell  
Józan Sándor Levente, Kisteleki Dávid, Sz_ri Bence
Bárányos Donát
+4 diák az Aacheni Inda Gymnaziumból
9.c, 9.a összetett 2. hely
csapatmunka
1. hely
KoczkAschock Szalayné Tahy Zsuzsa, Daniel Marburger, Lehr-Baló Máté, Fekete Marcell  
Erdélyi Gerg_, Márkus Katalin, Molnár Bence Barnabás, Szarka Bence, Tari Csenge, Varga Lili Anna 8.a összetett 8. hely
robot terv 2. hely
kutatómunka 3. hely
robot game 3. hely
SzIG@HUN Szalayné Tahy Zsuzsa, Daniel Marburger, Lehr-Baló Máté, Fekete Marcell  
Mozsár Máté, Vajó Péter,
Horváth Bertalan Péter,
Bakos Bernadett Anna, Bolgár Zsófia, Gy_rfi Sára, Op Den Kelder Júlia, Pócz Eszter, Rideg Veronika
7.a
7.b
9.a
összetett 8. hely
robot terv 2. hely
kutatómunka 3. hely
robot game 3. hely
Scratch Meccs - Programozó verseny lányoknak
Zebrák Szalayné Tahy Zsuzsa  
Halász Eszter Mirjam,
Márkus Katalin,
Tari Csenge
8.b, 8.a 6. hely
E-Hód - HÓDitsd meg a biteket
Senior kategória (1745 induló) helyezés = ennyiedik legjobb pontszám  
Bodnár Anna 12.a Szalayné Tahy Zsuzsa 2. hely
_Adorján Dániel 12.a Szalayné Tahy Zsuzsa 9. hely
Török Gergely Balázs  11.d Borbásné Penke Judit
Hortobágyi Ákos 12.b Borbásné Penke Judit
Nagy Soma 12.a Szalayné Tahy Zsuzsa 11. hely
Nagy Zoltán  11.d Borbásné Penke Judit 12. hely
Rácz Richárd 12.b Borbásné Penke Judit
Kálai Kristóf 12.a Szalayné Tahy Zsuzsa 14. hely
Klapper Balázs 12.a Szalayné Tahy Zsuzsa
Ilankovic Katarina  11.d Borbásné Penke Judit
Kovács Máté Barnabás 12.b Borbásné Penke Judit
Sándor Dániel 12.d Borbásné Penke Judit
Sillye Martin Zoltán  11.d Borbásné Penke Judit 15. hely
Visy Tamás  11.d Borbásné Penke Judit
Junior kategória (6054 induló)    
Kulcsár Gergely 10.a Borbásné Penke Judit 2. hely
Polyik Péter Borbásné Penke Judit
Hortobágyi Balázs Borbásné Penke Judit 4. hely
Králusz Tamás Attila 10.b Borbásné Penke Judit
Sz_ri Bence 9.c Borbásné Penke Judit
Gajdán Gréta Borbásné Penke Judit 5. hely
Horváth Csongor 10.a Borbásné Penke Judit
Mészáros Bence Balázs Borbásné Penke Judit
Makai Márkó  9.a Borbásné Penke Judit 7. hely
Klapper Zsombor  Borbásné Penke Judit 9. hely
Kocsis Gergõ 10.a Borbásné Penke Judit
Gazdik Noémi 9.c Borbásné Penke Judit 12. hely
Kisgyörgy Olivér Ervin 10.a Borbásné Penke Judit
Kementzey Dóra 9.c Borbásné Penke Judit 13. hely
Tóth Zsombor 10.b Borbásné Penke Judit 15. hely
Barna Ferenc 9.c Borbásné Penke Judit 18. hely
Gyulai Marcell  9.a Borbásné Penke Judit
K. Szabó Zoltán 10.a Borbásné Penke Judit
Lénárt Márton Borbásné Penke Judit
Répay Bálint Borbásné Penke Judit
Ying Andy 9.c Borbásné Penke Judit
Kosteleczki Anna Róza 10.d Borbásné Penke Judit 20. hely
Kovács Levente Imre 10.a Borbásné Penke Judit
Molnár Bálint Borbásné Penke Judit
Zhang Yixuan  9.a Borbásné Penke Judit
Kadét kategória (4974 induló)    
Ráfli Ádám Márk 8.a Szalayné Tahy Zsuzsa 4. hely
Rácz Gerg_ 7.b Szalayné Tahy Zsuzsa 5. hely
Nemes Máté 8.a Szalayné Tahy Zsuzsa 8. hely
Schenk Anna Petra 8.a Szalayné Tahy Zsuzsa 11. hely
Méder Kincsõ 7.a Borbásné Penke Judit
Szojka Adrienn Hanna 8.a Szalayné Tahy Zsuzsa 13. hely
Varga Lili Anna 8.a Szalayné Tahy Zsuzsa 15. hely
Szabó Péter Benedek 7.b Szalayné Tahy Zsuzsa
Seres Dániel 8.a Szalayné Tahy Zsuzsa
Baranyai  Ádám 8.a Szalayné Tahy Zsuzsa 18. hely
Szénás Anna 8.a Szalayné Tahy Zsuzsa
Nguyen Hoang Quy 7.a Szalayné Tahy Zsuzsa
World Robot Olympiad - magyar Nemzeti Fordulón
Regular Junior kategória Szalayné Tahy Zsuzsanna 8. hely
Mozsár Máté 7.a
Stéber Mihály
Vajó Péter
Országos Bolyai Csapatverseny -  Természettudományi
Polyik Márton 8.b Sumi Ildikó, Hermesz Zoltán, Szatmáry Zsolt 5. hely
Polonkai Dániel
Szarka Benedek
Zsigri Botond
Izsák Imre Gyula Komplex Természettududományi verseny - országos dönt_
I. kategória (mat., fizika, inform.-progr. Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter, Gyimesi Éva, Szatmáry Bajkó Ildikó, Szalayné Tahy Zsuzsa 15. hely
Sillye Maritn 11d.
Tallósi Máté 11.a 22. hely
II. kategória matemat., inform.-alkalmazás Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter, Szalayné Tahy Zsuzsa  
Bodnár Anna 12.a 6. hely+különdíj
Sajó Károly Környezetvédelmi Csapatverseny Kárpát-medencei dönt_ (területi forduló)
Bölkei Blanka 8.b Sumi Ildikó 3. hely
Gyöngyösi Sára
Csánki Lilla                        
2015/2016 Kitaibel Pál Környezet- és Természetvédédelmi Verseny - dönt_
Papp Eszter 11.b Csupák Adrien 3. hely
2016/2017 Kitaibel Pál Környezet- és Természetvédédelmi Verseny - dönt_ _sszel lesz
II. kategória Lehr-Balló Máté  
Taródi Anna 10.b dönt_be jutottak
Czurkó Luca 10.b
23. K_rösi Csoma Sándor Kárpát-medencei Földrajzverseny
1. forduló Seregély Ildikó  
Gulyás Zoltán 9.c 1. hely
Földgömb Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny 2017.
Barna Ferenc 9.c Seregély Ildikó 25. hely
Gulyás Zoltán
56 Cititour csapatverseny
Neményi Zsófia, Hajzer Anna Sára, Varga Bence, Weiler Vince Bendegúz 11.e Seregély Ildikó 1. hely
12.a 2. hely
  11.b 3. hely
Lóczy Lajos Országos Középiskolai Földrajzi Tanulmányi Verseny
Dobos Balázs 10.c Seregély Ildikó 17. hely
XXIII. K_rösi Csoma Sándor Kárpát-Medencei Földrajzverseny - országos dönt_
Gulyás Zoltán 9.c Seregély Ildikó, Barcsa Orsolya 1. hely
Bugát Pál XXXIV. Országos és I. Határon túli Középiskolai természetismereti M_veltségi Vetélked_ - országos el_dönt_
Kegyes Brassai Anna csilla 12.d Csupák Adrien 1. helyezettként országos dönt_be jutottak
Gödri András
Bányász László
Madár Valentina 11.d 3. helyezettként országos dönt_be jutottak
Timár Paula
Blum Balázs
Less Nándor Országos Földrajzverseny
Goto Erik 10.e Csupák Adrien 10. hely
Kata Sára 16. hely
Dobos Balázs 10.c Seregély Ildikó 10. hely
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny - országos dönt_
II. a kategória    
Mészáros Bence 10.a  Kiss Andrea, dr. Borbás Réka, Magyar László 6. hely
Szücs Pál 18. hely
Országos Oláh György Kémia Verseny 2. kategória - országos dönt_
Timár Paula 11.d   3. hely
Középiskolai Kémiai Lapok levelez_ verseny
Timár Paula 11.d Miklós Zoltán, Magyar László Kiemelked_ eredmény
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - országos dönt_
10. évfolyam            
Falvi Péter, Förgeteg Soma, Soós József, Soponyai Dávid  10.b Szecs_di Tamás 7. hely        
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - területi díjazottak        
7. évfolyam            
Bagi Szilárd, Gyimesy Márton, Horváth Bertalan, Narozsny István  7.b Szecs_di Tamás 5. hely        
9. évfolyam            
Csönge Katalin, Gy_rfi Sára, Op Den Kelder Júlia, Narozsny István  9.a Pusztai Mária 3. hely        
Borbély András, Gajdán Gréta, Moldován Evelin, Ying Andy  9.c Jakab Katalin Edit, Kovács Ilona 6. hely        
11. évfolyam            
Dabóczi Nóra, Dömölki Bori, Sarkady Dorottya,Szalai Gábor   11.b Kovács Ilona 6. hely        
12. évfolyam            
Hraboczki Márton, Juhász Gábor, Kálai Kristóf, Váradi Mátyás  12.a Alexandrov Andrea 6. hely        
A Bolyai – verseny tanári f_díjai - országos dönt_        
    Szecs_di Tamás   7-8.évfolyam: Kelet-Pest tanári f_díja        
    Kovács Ilona 9-12. évfolyam: Budapest – Pest tanári f_díja        
Baczó Domonkos 9.a Pusztai Mária 2. hely
Fischer Balázs
Hadházy Áron
Medveczki Réka
2+1 Irodalmi Verseny 8. osztályosoknak
Gyöngyösi Sára 8.b Bóka Gábor, Kiss Gabriella Arany min_sítés
Kullai Adél Ezüst min_sítés
Miklós Luca Bronz min_sítés
Eötvös József Szónokverseny - országos dönt_
Sz_ts Mátyás 10.e Bóka Gábor 5. hely
Az Írószövetség Arany János Szavalóverseny - országos dönt_
Koós Boglárka 13.e Boros Katalin Edit 2. hely
Budapesti Középiskolások Mesemondó Versenye
8-10. évfolyam kategória    
Gyenes Lídia 9.b Jakab Katalin Edit 2. hely
Országos Dráma Tanulányi Verseny
Czirják Janka 10.b Kiss Gabriella 2. hely
Gulyás Eszter 10.d 4. hely         
Jankura Lenke 10.e 6. hely
Magyarfalvi Vilma 10.c 10.hely
Kazinczy Verseny (Gy_r) - országos dönt_
Lukács Lilla Réka 10.a   dönt_be jutott
XIII: Arany János Balladamondó Verseny (Nagyk_rösi)
Lukács Lilla Réka 10.a Kovács Ilona bronz érem
Arany János Irodalmi Verseny
Zsembery Luca 10.b Alexandrov Adrea, Szecs_di Tamás, Pusztai Mária, Kovács Ilona + a Magyar munkaközösség arany diploma
Lukács Lilla Réka 10.a ezüst diploma
Visy Blanka 10.d
Erdélyi Lilla Virág 10.e bronz diploma
Czirják Janka 10.b jutalom könyvet kaptak
Kosteleczki Anna 10.d
Szabó Rebeka  10.d
Taródi Anna 10.b
Implom József Helyesírási Verseny – Budapest
Kupcsok Péter   10.c Kovács Ilona 13. hely
Kazinczy Szép Magyar Beszéd/Kazinczy verseny - budapesti forduló
Lukács Lilla Réka 10.a Boros Katalin Edit 5.                              országos dönt_be jutott
Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny - országos dönt_                        
Szkupien Péter 12.b Pusztai Mária, Bóka Gábor f_díj+különdíj Sátoraljaújhely város plakettje.  Anyanyelvápolók Kárpátaljai Szövetségének különdíja
Édes anyanyelvünk - budapesti forduló
Förgeteg Soma 10.b Bóka Gábor, Kovács Ilona 3. hely - dönt_be jutott
Taródi Anna 5. hely - dönt_be jutott
Bod Péter Könyvtárhasználati  Verseny - országos dönt_
Szabó Dávid 9.c Papdi Melinda 7. hely
Országos Dráma Tanulányi Verseny
Czirják Janka 10.b Kiss Gabriella dönt_be jutottak
Jankura Lenke 10.e
Gulyás Eszter 10.d
Magyarfalvi Vilma 10.c
Nagy Imre és Kora országos Történelem Verseny
Pál Nóra 10.d Hermesz Zoltán 5. hely
Szabó Rebeka Anna
Toperczer Hanna
Horváth Mihály Történelmi Verseny dönt_
Sz_ts Mátyás 10.e Sándor Miklós 4. hely         
Insights' kreatív-írás verseny  
Cziráky Tünde Zita 12.a Horváthné G_dény Judit 1. hely
Oxford nemzetközi vitaverseny " Brit parlament" stílusban
Szittya Dániel 9.b Horváthné G_dény Judit magyarországi dönt_  3. helyezett csapatban
Molnár Máté
Országos Spanyol Nyelv_ Vers- és Prózamondó verseny Tatán
Szabadon választott próza kategória    
Szirmai Vilmos 9. c Barcsa Orsolya 6. hely
Pataky Zsombor 9.d 7. hely
Kötelez_ vers kategória    
Ilok Petra 10.d Barcsa Orsolya 5. hely
Jarada Yázmin 7. hely
Szabadon választott vers kategória    
Jarada Yázmin 10.d Barcsa Orsolya 5. hely
Ilok Petra 6. hely
"Tiszán Innen Dunán Túl…" F_városi Népdalverseny
szóló Csonó Ildikó  
Lukács Lilla 10.a arany min_sítés
Babarózsák bronz min_sítés
Baján Zsófia, Csermely Blanka, Csengeri Zsanna, Budinek Zsuzsa, Zsömböly Zsófia, Kelemen Blanka, Jankura Ilka, Légár Lili 9.b  
Kenyerespajtások arany min_sítés
Fórizs Péter, Kovács Márton, Dobos Balázs, Balázs Mátyás, Müller Gábor, Mészáros Bence, Szücs Pál, Le Do Qui Tomi 10.c, 10.a  
KerékpART
Bálint Szilárd 10.b Forgóné Szabó Zsuzsanna 3. hely
Förgeteg Soma
Hermen Benedek
Soós József
Szabó Tamás
F_városi Rajzverseny
Farsang Zsuzsanna 11.e Forgóné Szabó Zsuzsanna 1. hely
MME "Költésre készül_ madaraink" c. pályázat
Mérey-Kádár Kinga Málna 9.b Forgóné Szabó Zsuzsanna 2. hely
Amat_r Kézilabda Diákolimpia
Fiú kézilabda csapat Forrás Péter 1. hely
Emri Balázs 10.e
Erdei Péter 12.b
Gombás Balázs 12.b
Gy_ri Csaba 11.d
Juhász Gábor 12.a
Kocsis Gerg_ 10.a
Kocsis Márk 11.d
Kovács Botond Gábor 11.e
Kovács Kornél Aurél 11.d
Moldvay Marcell 12.b
Nemes Balázs Máté 10.a
Rosta Zsombor 11.d
Silvas János 12.a
Udvarvölgyi Loránd 10.e
Legtechnikásabb játékos
Kovács Botond Gábor 11.e
Amat_r Kézilabda Diákolimpia - tanári díja
    Forrás Péter A legjobb felkészít_ testnevel_
Diákolimpia Országos dönt_ - Sakk
Polyik Péter 10.a Barkócziné Antók Zsófia 2. hely
Diákolimpia Országos dönt_ - Mezei Futás
V. korcsoportos fiúk (10. évf.) Barkócziné Antók Zsófia, Forrás Péter, Kempl Klára 2. hely
Horváth Csongor 10.a
Soponyai Dávid 10.b
Jankov Máté 11.d
Antal András 10.c
Richlik Róbert 10.a
Diákolimpia Országos dönt_ - Tenisz
Kisgéczi Bence 11.e Szijj Béla 2. hely
Molnár Dániel 10.c