Arany Dániel  Matematika Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Gál Szabolcs 9.b 8-11. (1.dics.) Miklós Zoltán
Halász Dániel 9.a 27 Juhász István
Marussy Kristóf 9.a 6-8. (2.dics.) Juhász István
Máthé Boglárka 10.b 29 Magyar Zsolt
Markovits Mátyás 10.a 17-22, Lászlóné Sergyán Stefánia
Pham The Huong 10.a 29 Lászlóné Sergyán Stefánia
Arany János  Irodalmi Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Simigh Fruzsina 10.b 2 Pusztai Mária
Bátaszéki Matematikaverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Weiler Virág 7.a 23 Magyar Zsolt
Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny I. kategória – f_városi dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Csatári Dóra , 1 Leczki Margit
Bolyai Csapatverseny (matematika) 7. évf. – országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Erd_s Ádám, Kovács Benjámin, Sveiczer András, Vörös Ákos 7.a 11 Magyar Zsolt
Bolyai Csapatverseny (matematika) 8. évf. – körzeti  forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Pfeiffer Norber Quittner Péter, Csiszár Gábor 10.a 2
Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Ádám Anna Kinga 9.a 2 Gyimesi Éva, Szabó Sándor, Juhász István
Nagy Zoltán 10.e 8 Gyimesi Éva, Moró Károly
Pet_ Zoltán 10.a 2 Gyimesi Éva, Lászlóné S. Stefánia, Dr. Jelitai Árpád
Böszörményi Bence 10.a 8-9, Gyimesi Éva, Lászlóné S. Stefánia, Dr. Jelitai Árpád
Grosz Edvard 11.a 1 Juhász István, Bohner Géza, Szabó Sándor
Szabó Máté 1.a 3 Juhász István, Bohner Géza, Szabó Sándor
Döm_k Dávid 12.d 4 Jeneiné Bicsák Krisztina, Szabó Sándor
Molnár Ferenc 12.a 5 Halek Tamás, Dr. Jelitai Árpád, Szabó Sándor
Csapat , 1
Csapody Vera Természetvédelmi Tanulmányi Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Seregi Bernadett, Kabai Krisztina, Fekete Zsuzsanna, Bíró Nikolett, Szántó Annda 10.b 7 Zelinka Tamásné
Cultura Nostra Történelem Csapatverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bárány Ilona, Jónás Orsolya, Nádai Zsófia 12.e 27. (2. ford.) Hermesz Zoltán
Dusza Árpád Országos Programozói emlékverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bohner Gerg_, Döm_k Dávid, Szabó Máté 12.a 3 Szalayné Tahy Zsuzsa, Fogel László, Tuba László
Eötvös József Szónokverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Antal Bálint 9.b 10 Kovács Ilona
F_városi Középiskolai Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Géhberger Dániel 12.c 1 Szalayné Tahy Zsuzsa
Stein Dániel 10.c 3 Fogel László, Szalayné Tahy Zsuzsa
Szabó Ádám 12.d 4 Fogel László
Farkas Péter 11.c 5 Fogel László, Szalayné Tahy Zsuzsa
Berezvai Szabolcs 11.c 6 Fogel László, Szalayné Tahy Zsuzsa
Molnár Gábor 11.a 11 Tuba László
Bálint Alexandra 12.d 13 Fogel László
Tóth Tibor 11.b 16 Szalayné Tahy Zsuzsa
Bali Dániel 12.c 19 Szalayné Tahy Zsuzsa
Marussy Kristóf  9.a 22 Fogel László
Papp Krisztián 12.c 25 Szalayné Tahy Zsuzsa
F_városi Középiskolai Informatikai Alkalmazói Verseny I. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
K_vágó Zoltán 9.c 13 Tuba László
Oravecz Márton 9.c 15 Tuba László
Gordiusz Matematika Tesztverseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Halász  Dániel 9.a 20 Juhász István
Markovics Mátyás 10.a 27 Lászlóné S.Stefánia, Dr.Jelitai Árpád
Hatvani István Fizika Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Konkoly Judit 10.b 10 Gyimesi Éva, Szabó Sándor
Hevesy György Kémia Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Sveiczer András 7.a 10 Viditsné dr. Borbás Réka
Implom József Helyesírási Verseny - f_városi
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Dóka Zsolt 9.c Alexandrov Andre
Irinyi János kémia Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Gál Szabolcs 9.b 3 Miklós Zoltán
Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Döm_k Dávid 12.d 7 Szabó Sándor
Bohner Gerg_ 12.a 11 Szabó Sándor
Janus Pannonius Irodalmi Pályázat - Pécs
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Ottlik Domokos 9.b 2 Kovács Ilona
Junior Internet Verseny - Design kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Papp Krisztián 12.c 1 Szalayné Tahy Zsuzsa
Junior Internet Verseny - Webes alkalmazás kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Géhberger Dániel 12.c 2 Szalayné Tahy Zsuzsa
Kalmár László Matematika Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szkupien Bence 8.a dönt_s Halek Tamás
Varga Szabolcs 7.a dönt_s Magyar Zsolt
Kovács Benjámin 7.a dönt_s Magyar Zsolt
Kazinczy „Szép Magyar Beszéd Verseny” – országos dönt_, Gy_r
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kéry Sándor 11.c Kazinczy-díj Borosné Jakab Edit
Kerületi Internet-keresési Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kemenes Balázs 7.c 1 Szalayné Tahy Zsuzsa
Kitaibel Pál Országos Biológia Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Seregi Bernadett 10.b 35 Zelinka Tamásné
Less Nándor Országos Földrajzverseny II. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kígyós-Vargha Gábor 10.b 16 Hermesz Zoltán
Less Nándor Országos Földrajzverseny III. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Árvai Anett 12.e 9 Hermesz Zoltán
Matematika Határok Nélkül
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
9.e csapata 9.e 4 Gyimesi Éva, Tamás Beáta
Mikola Sándor Fizika Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Marussy Kristóf 9.a 15 Gyimesi Éva
K_vágó Zoltán 9.c 31 Schramek Anikó
Gál Szabolcs 9.b 35 Schramek Anikó
Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnika Verseny – Programozói  (9-10. évfolyam)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Nagy Dániel 11.e 5 Tuba László
K_vágó Zoltán 9.c 26 Tuba László
Marussy Kristóf 9.a 37 Fogel László
Oravecz Márton 9.c 50 Tuba László
Horváth Rudolf 11 81 Tuba László
Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnika Verseny – Programozói (7-8. évfolyam)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szarka Gábor 8.c 4 Fogel László
Szabó Attila 7.a 28 Bernát Péter
Kovács Benjámin 7.a 35 Bernát Péter
Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnika Verseny Alkalmazói  (9- 10. évfolyam)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Nagy Dániel 11.e 12 Tuba László
Osztrovszky Zsolt 11.e 13 Tuba László
Danyádi Bence 11.e 19 Tuba László
Öveges József Emlékverseny – összesített csapateredmény (Tata)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Ádám Anna Kinga, Nagy Zoltán, Pet_ Zoltán, Böszörményi Bence , 10 Lászlóné Sergyán  Stefánia, Juhász István, Moró Károly, Gyimesi Éva
Öveges József Emlékverseny (Tata)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Pet_ Zoltán 10.a 7 Gyimesi Éva
Radnóti Szavalóverseny  - f_városi
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Váry Anna 11.e 1 Pusztai Mária
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny  - kerületi - országos
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szkupien Zoltán 8.c 4 Szecs_di Tamás
Szavalóverseny (általános iskola) – f_városi
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bucz Magor 8.b 2 Borosné Jakab Edit
Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Ötvös Máté 7.c 50 Tamás Beáta
Kornis Judit 7.b 60 Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter
Kemenes Balázs 7.c 76 Tamás Beáta
Sz_ke Molnár Máté 7.b 98 Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter
Zarándi Péter 8.c 15 Jeneiné Bicsák Krisztina, Lászlóné Sergyán Stefánia
Farkas Boldizsár 8.c 65 Tamás Beáta
Bella Jakab 8.c 69 Jeneiné Bicsák Krisztina, Lászlóné Sergyán Stefánia
Lénárt Kristóf 8.c 85 Tamás Beáta
Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Varga Szabolcs 7.a 8 Magyar Zsolt
Xie Wu Di 7.a 35 Magyar Zsolt
Szkupien Bence 8.a 3 Halek Tamás
Máthé László 8.a 9 Halek Tamás
Hartvig Dániel 8.a 16 Halek Tamás
Kasznár András 8.a 22 Halek Tamás
Zrínyi Ilona  Matematika verseny – megyei/körzeti forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Varga Szabolcs 7.a 1 Magyar Zsolt
Sveiczer András 7.a 2 Magyar Zsolt
Vörös Ákos 7.a 3 Magyar Zsolt
Gáti Balázs 7.a 4 Magyar Zsolt
Xie Wu Di 7.a 9 Magyar Zsolt
Szabó Gábor Mátyás 7.b 13 Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter
Kovács Benjámin 7.a 14 Magyar Zsolt
Szkupien Bence 8.a 1 Halek Tamás
Lénárt Kristóf 8.c 3 Tamás Beáta
Máthé László 8.a 4 Halek Tamás
Hartvig Dániel 8.a 5 Halek Tamás
Gyarmati Richárd 8.a 11 Halek Tamás
Kasznár András 8.a 14 Halek Tamás
Csapatverseny 7. osztály , 1 Magyar Zsolt
Csapatverseny 8. osztály , 1 Tamás Beáta, Halek Tamás
Zrínyi Ilona Matematika Verseny - dönt_    
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Varga Szabolcs 7.a 22 Magyar Zsolt
Sveiczer András 7.a 47 Magyar Zsolt
Vörös Ákos 7.a 59 Magyar Zsolt
Szkupien Bence 8.a 22 Halek Tamás
Zugló jöv_je cím_ irodalmi pályázat
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bene Gergely 11.c 2 Borosné Jakab Edit