Arany Dániel  Matematika Verseny - kezd_k
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Dániel  - I.kat. 9.e dönt_ Juhász István
Szabó Csenge Lilla – II.kat. 9.b   Bohner Géza
Tóth Csaba 9.c Tamás Beáta
Zarándy Péter 9.c   Miklós Zoltán
Szkupien Bence – III.kat. 9.a Halek Tamás
Arany Dániel  Matematika Verseny – haladók
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Antal Violetta – II.kat. 10.b dönt_ Miklós Zoltán
Gál Szabolcs 10.b dönt_ Miklós Zoltán
Marussy Kristóf – III.kat. 10.a Dönt_, 6. dics. Juhász István
Ádám Anna Kinga 10.a Dönt_, 12. Juhász István
Tran Minh Hieu 10.a dönt_ Juhász István
Arany János  Irodalmi Verseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Tolnay Dominika 10.b Ezüstdiploma Kovács Ilona
Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Csatári Dóra 9.b 2 Leczki Margit
Bolyai Csapatverseny (matematika) 7. évf. – f_városi forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
7.b csapata , 5 Tamás Beáta
7.a csapata , 6 Halek Tamás
7.b csapata , 6 Tamás Beáta
Bolyai Csapatverseny (matematika) 8. évf. – f_városi  forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
8.a csapata , 3 Magyar Zsolt, Tamás Beáta
8.a csapata , 4 Magyar Zsolt, Tamás Beáta
8.a csapata , 5 Magyar Zsolt, Tamás Beáta
Bugát Pál  Verseny - csapatverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Árvai Anett, Nagy Bálint, Németh Bálint, , Dönt_ Zelinka Tamásné
Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 10. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Marussy Kristóf 10.a 1 Juhász István, Gyimesi Éva, Szabó S.
Gál Szabolcs 10.b 2 Miklós Zoltán, Gyimesi Éva
Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 11. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Pet_ Zoltán 11.a 8-9, Dr.Jelitai Á., Kovács P., Gyimesi Éva
Markovics Mátyás 11.a 12-13, Dr.Jelitai Á., Kovács P., Gyimesi Éva
Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 12. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Máté 12.a 6-8, Szabó Sándor, Juhász István
Grosz Edward 12.a 2-3, Juhász István, Szabó Sándor
Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 9. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Máté László 9.a 1 Halek Tamás
Kasznár András 9.a 5 Halek Tamás
Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) Csapat
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Csapat , 2 Szabó Sándor, Juhász István
Dusza Árpád Országos Programozói emlékverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
K_vágó Zoltán 10.c, Marussy Kristóf 10.a, Stein Dániel 11.c , 1 Szalayné Tahy Zsuzsa
Eötvös József Szónokverseny – országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Farkas Zoltán 10.b 5 Kovács Ilona
F_városi Középiskolai Informatikai Alkalmazói Verseny 11-12.évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Tóth Tibor 12.b 1 Szalayné Tahy Zsuzsa
Danyádi Bence 12.e 3 Szalayné Tahy Zsuzsa
K_vágó Zoltán 10.c 4 Szalayné Tahy Zsuzsa
Stein Dániel 11.c 9 Szalayné Tahy Zsuzsa
Nagy Dániel 12.e 11 Szalayné Tahy Zsuzsa
Osztrovszky Zsolt 12.e 13 Szalayné Tahy Zsuzsa
Hevesy György Kémia Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Süt_ Péter 8.a 8 Viditsné dr. Borbás Réka
Hevesy György Kémia Verseny-Megyei forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Hartvig Áron 7.a 12 Viditsné dr. Borbás Réka
Sveiczer András 8.a 13 Viditsné dr. Borbás Réka
L_rincz Ádám Sándor 7.a 22 Viditsné dr. Borbás Réka
Erd_s Ádám 8.a 31 Viditsné dr. Borbás Réka
Horváth Mihály F_városi Történelem Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Csenge Lilla 9.b 1 Sándor Mikós
Boros Péter 9.b 3 Kósa Zsolt
Hörömpöli Anna 10.e 11 Sándor Miklós
Szarka Gábor 9.c 15 Hermesz Zoltán
Irinyi János kémia Verseny – Megyei forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kasznár András 9.a 16 Szarvas Szilvia, Viditsné
Máthé László 9.a 30 Szarvas Szilvia, Viditsné
Irinyi János kémia Verseny – Országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Gál Szabolcs 10.b 26 Miklós Zoltán
Izsák Imre Komplex Természettudományi Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Máté 12.a 6 Juhász I., Szabó S., Szalayné Tahy Zs
Papp Pál András 12.a 10 Juhász I., Szabó S., Szalayné Tahy Zs
Junior Internet Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Stein Dániel 11.c 1., 2., 3. klf. kate
Kazinczy „Szép Magyar Beszéd Verseny” – kerületi verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Török Luca 7.b 5 Alexandrov Andrea
Kerületi Angol Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szarka Gábor 9.c 1 Horváthné G_dény Judit
Bui Phuong Linh 8.b 2 Horváthné G_dény Judit
Huiber Zsombor 8.b 3 Horváthné G_dény Judit
Kerületi Internet-keresési Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Marton Gergely 7.c 1 Tuba László
Anasztasziadisz Marcell 7.c 10 Tuba László
Tóth Renáta 7.c 10 Tuba László
Kitaibel Pál Országos Biológia Verseny – budapesti forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Antal Violetta 10.b 2 Szarvas Szilvia
Matematika Határok Nélkül I. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
9.e csapata , 6 Juhász István, Moró Károly
Matematika Határok Nélkül II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
9.c csapata , 8 Tamás Beáta, Miklós Zoltán
9.b csapata , 10 Jelitai Árpád, Bohner Géza
Mikola Sándor Fizika Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Gál Szabolcs 10.b 12 Kovács Péter, Gyimesi Éva
Marussy Kristóf 10.a 13 Szabó Sándor, Gyimesi Éva
Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnika Verseny – Programozói  (9-10. évfolyam)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szarka Gábor 9.c 9 Szalayné Tahy Zsuzsa, Fogel László
Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnika Verseny – Programozói (7-8. évfolyam)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Attila 8.a 14 Bernát László, Szalayné Tahy Zsuzsa
Kovács Benjámin 8.a 20 Bernát László
Országos Olasz Nyelvi és Kulturális Fesztivál – Nyíregyháza  Él_beszéd kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Nagy Réka 12.e 1 Galambos Jánosné
Országos Olasz Nyelvi és Kulturális Fesztivál – Nyíregyháza  Könny_zenei kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Verhás Eszter 12.e dicséret Galambos Jánosné
Országos Spanyol Irodalmi Verseny saját vers kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Grosz Patrícia 11.a 3 Barcsa Orsolya
Öveges József Emlékverseny – összesített csapateredmény (Tata)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kasznár András, Máthé László, Marussy Kristóf, Gál Szabolcs , 3 Szabó Sándor
Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kiss Lili 7.b 9 Tamás Beáta
Szappanos Veronika 7.b 28 Tamás Beáta
Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Nguyen Ba Dat 7.a 21 Halek Tamás
Varga Szabolcs 8.a 6 Magyar Zsolt, Tamás Beáta
Zrínyi Ilona  Matematika verseny – megyei/körzeti forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Hartvig Áron 7.a 4 Halek Tamás
Kiss Lili 7.b 10 Tamás Beáta
Varga Eszter 7.b 11 Tamás Beáta
Kovács András 7.a 12 Halek Tamás
Varga Szabolcs 8.a 1 Magyar Zsolt
Erd_s Ádám 8.a 3 Magyar Zsolt
Sveiczer András 8.a 7 Magyar Zsolt
Kovács Benjámin 8.a 9 Magyar Zsolt
Gáti Balázs 8.a 11 Magyar Zsolt
Csapatverseny 7. osztály , 3  
Csapatverseny 8. osztály , 1
Iskola: legeredményesebb budapesti 6 osztályos gimnázium ,    
Zrínyi Ilona Matematika Verseny - dönt_    
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Halász Dániel 10.a 11 Juhász István
Papp Pál András 12.a 11 Juhász István
Grosz Edward 12.a 19 Juhász István
Varga Szabolcs 8.a 24 Magyar Zsolt, Tamás Beáta
Zuglói Számítógépes Rajz- és Montázsverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kakucs Szonja Júlia 7.a 4 Bernát Péter
Név