„Magyarok a Marson” Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Marussy Kristóf, K_vágó Zoltán, Mentler Dávid, Szarka Gábor, Temlin Olivér , 6 Szalayné Tahy Zsuzsa
Arany Dániel  Matematika Verseny – haladók
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szkupien Zoltán 10.c dönt_s Miklós Zoltán
Hartvig Dániel 10.a dönt_s Halek Tamás, Juhász Péter
Kasznár András 10.a 1. dicséret (10.) Halek Tamás, Juhász Péter
Máthé László 10.a 17 Halek Tamás, Juhász Péter
Arany Dániel  Matematika Verseny – kezd_k
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Dániel 10.e dönt_s Juhász István
Varga Szabolcs 9.a dicséret 8. Magyar Zsolt, Tamás Beáta
Sveiczer András 9.a dönt_s Magyar Zsolt, Tamás Beáta
Arany János  Irodalmi Verseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Nemes Katalin 10.e arany Pusztai Mária, Borosné Jakab Edit, Libárdi Péter
Gyárfás Orsolya 9.b ezüst Pusztai Mária, Borosné Jakab Edit, Libárdi Péter
Csatári Dóra 10.b bronz Pusztai Mária, Borosné Jakab Edit, Libárdi Péter
Bolyai Csapatverseny (anyanyelv)  – f_városi  forduló 7. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Tomi és a lányok 7.b 4 Kovács Ilona
Részeges túrórudik 7.b 6 Kovács Ilona
Bolyai Csapatverseny (anyanyelv)  – f_városi  forduló 8. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Könyves-Tóth Réka, Hoyle Anna, Szappanos Vera, Varga Eszter 8.b 1 Borosné Jakab Edit
PontPontPont 8.b 6 Borosné Jakab Edi
Bolyai Csapatverseny (matematika) 7. évf. – országos forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
7.a 20 Juhász István
Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 10. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Máthé László 10.a 2-3, Halek Tamás, Juhász Péter, Szabó Sándor
Kasznár András 10.a 4 Halek Tamás, Juhász Péter, Szabó Sándor
Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 11. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Gál Szabolcs 11.b 2 Miklós Zoltán
K_vág Zoltán 11.c 3 Bohner Géza
Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 12. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kárpáti András 12.c 1-2, Seregély Ildikó, Szabó Sándor
Valicsek Tamás 12.c 9 Seregély Ildikó, Szabó Sándor
Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny (Komárom) 9. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Varga Szabolcs 9.a 1 Magyar, Zsolt, Tamás Beáta,          Gyimesi Éva
Sveiczer András 9.a 7 Magyar, Zsolt, Tamás Beáta, Gyimesi Éva
Dusza Árpád Országos Programozói emlékverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Antunovics Dániel, Kovács Benjamin, Sveiczer András 9.c 1 Szalayné Tahy Zsuzsa, Bernát Péter
K_vágó Zoltán, Marussy Kristóf, Szarka Gábor 11.c 3 Szalayné Tahy Zsuzsa
Édes anyanyelvünk – nyelvhasználati verseny – országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Farkas Zoltán 11.b érmes Kovács Ilona
Eötvös József Szónokverseny – országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bucz Magor 10.b 1 Borosné Jakab Edit
F_városi Középiskolai Informatikai Alkalmazói Verseny 11-12.évf. G.1. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Mentler Dávid 10.c 3 Bernát Péter
F_városi Középiskolai Informatikai Alkalmazói Verseny 11-12.évf. G.2. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
K_vágó Zoltán 11.c 2 Szalayné Tahy Zsuzsa, Tuba László
Marussy Kristóf 11.a 3 Szalayné Tahy Zsuzsa, Bernát Péter
Stein Dániel 12.c 4 Szalayné Tahy Zsuzsa
Danyádi Bence 13.e 5 Szalayné Tahy Zsuzsa
Gordiusz Országos  Matematika verseny – dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szkupien Bence 10.a 8 Halek Tamás
Temlin Olivér 10.c 19 Tamás Beáta
Herman Ottó Biológia Verseny – kerületi verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Árkos Gergely 8.a 2 Csupák Adrienn
Hevesy György Kémia Verseny – budapesti forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga 7.a 6 Viditsné dr. Borbás Réka
Szabó Sándor Zoltán 7.b 13 Miklós Zoltán
Bodroghy Kristóf 7.a 14 Viditsné dr. Borbás Réka
Susits Mátyás 8.a 3 Viditsné dr. Borbás Réka
Hartvig Áron 8.a 11 Viditsné dr. Borbás Réka
Árkos Gergely 8.a 22 Viditsné dr. Borbás Réka
Hevesy György Kémia Verseny – országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga 7.a 1 Viditsné dr. Borbás Réka
Susits Mátyás 8.a 6 Viditsné dr. Borbás Réka
Horváth Mihály F_városi Történelem Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Bálint 11.a 1 Lázár Tibor, Kósa Zsolt
Gyárfás Orsolya 9.b 6 Kósa Zsolt
Csorba Áron 10.c 14 Hermesz Zoltán
III. Mobilrobot Programozói Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Viktor Lukács  11.c, Stein Dániel  12.c, K_vágó Zoltán  11.c , 5 Szalayné Tahy Zsuzsa
Irinyi János kémia Verseny – budapesti forduló I. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Süt_ Péter 9.a 2 Viditsné dr. Borbás Réka
Susits Mátyás 8.a 12 Viditsné dr. Borbás Réka
Sveiczer András 9.a 14 Viditsné dr. Borbás Réka
Irinyi János kémia Verseny – budapesti forduló II. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kasznár András 10.a 9 Szarvas Szilvia, Viditsné dr.Borbás Réka
Kiss-Illés Dániel 10.a 12 Szarvas Szilvia, Viditsné dr.Borbás Réka
Irinyi János kémia Verseny – országos dönt_ I. kat. 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Süt_ Péter 9.a 2 Viditsné dr. Borbás Réka
Susits Mátyás 8.a 48 Viditsné dr. Borbás Réka
Irinyi János kémia Verseny – országos dönt_ II. kat. 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kasznár András 10.a 52 Szarvas Szilvia, Viditsné dr.Borbás Réka
Izsák Imre Komplex Természettudományi Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Marussy Kristóf 11.a 2 Szalayné Tahy Zsuzsa, Juhász István, Szabó Sándor
Kazinczy „Szép Magyar Beszéd Verseny” – kerületi verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Sz_ts Attila 7.b 2 Kovács Ilona
Kerületi Angol Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bodroghy Kristóf 7.a 1 Horváthné G_dény Judit
Cui Jian Yun 8.b 2 H_s Csilla
Braun Bence 9.a 2 Berke Ildikó, H_s Csilla
Kitaibel Pál Országos Biológia Verseny – budapesti forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Antal Violetta 11.b 16 Szarvas Szilvia
Csatári Dóra 10.b 20 Szarvas Szilvia
Kiss-Illés Dániel 10.a 40 Szarvas Szilvia
La mia Italia Festészeti Verseny 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Eszter 11.e dönt_s Galambos Jánosné, Kis Sándor Lajos
Népdaléneklési verseny – kerületi verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Pantó Anna, Debreczeni Krisztina 10.b kiemelt arany Szilágyiné Mátyus Elvíra
Nuestra Vuelta Spanyol Verseny (Révkomárom)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Hodula Máté, Lénárt Kristóf, 10.c 1 Barcsa Orsolya
Tóth Anna, Nagy Ádám 10.c 2 Barcsa Orsolya
Országos Olasz Nyelvi és Kulturális Fesztivál – Nyíregyháza  Versmondás
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bucz Magor 10.b 2 Galambos  Jánosné
Országos Szilárd Leó Fizika Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Gál Szabolcs 11.b 12 Szatmáry-Bajkó Ildikó, Gyimesi Éva
Országos Történelmi M_veltségi Vetélked_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kende Daniella, Szabó Lilla Csenge , Csapó Áron 10.e 6 Sándor Miklós
Öveges József Emlékverseny – összesített csapateredmény (Tata)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Nguyen Thi Thu Uyen, Varga Szabolcs, Kiss-Illés Dániel, Kasznár András , 3 Szabó Sándor
Sajó Károly Kárpát-medencei Környezetvédelmi Csapatverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bálint Zsolt, Garaba Flórián, Szabó Sándor 7.b 18 Szarvas Szilvia
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 7. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Csurgai Horváth Bálint 7.a 2 Szecs_di Tamás
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 8. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bódi Zsófia 8.b 4 Borosné Jakab Edit
Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat. 8/I. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szappanos Veronika , 27 Tamás Beáta
Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat. 8/II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Nguyen Ba Dat 8.a 8 Halek Tamás
L_rincz Ádám Sándor 8.a 22 Halek  Tamás
Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat., 7/I. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kálmán Gergely , 7 Kovács Péter
Bicsák Melinda , 15 Kovács Péter
Keszthelyi Szilvia , 20 Kovács Péter
Tankó Réka , 23 Kovács Péter
Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat. 7/II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga , 1 Juhász István
Domán Dániel , 5 Juhász István
Csurgai-Horváth Bálint , 7 Juhász István
Szlachányi Tádé , 14 Juhász István
Tran Quang Phuc , 17 Juhász István
K_rösi Afrodité Jázmin , 18 Juhász István
World Robotic Olympiad Verseny 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
K_vágó Zoltán, Oravecz Márton, Szabó Viktor Lukács 11.c 6 Szalayné Tahy Zsuzsa
XXII. Bátaszéki Matematika Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Weiler Vilmos 7.a dönt_s
Zipernowski Országos Angol Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Réka 9.e 4 Berke Ildikó, H_s Csilla
Zrínyi Ilona  Matematika verseny – dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Weiler Vilmos 7.a 4 Juhász István
Horváth Hanga 7.a 13 Juhász István
Zrínyi Ilona Matematika Verseny - dönt_    
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Weiler Vilmos 7.a 4 Juhász István
Horváth Hanga 7.a 13 Juhász István