Arany Dániel Matematika Verseny – kezd_k
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Varga Eszter 9.b dönt_s Tamás Beáta
Dénes Dorottya 10.e dönt_s Molnár-Sáska Ildikó
Arany János Irodalmi Verseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Gyárfás Orsolya 10.b Arany diploma Libárdi Péter
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny – országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
8.b csapata 8.b 6 Borosné Jakab Edit
Édes anyanyelvünk – nyelvhasználati verseny – országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bucz Magor 11.b plakett Borosné Jakab Edit
Eötvös József Szónokverseny – országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bucz Magor 11.b 1 Borosné Jakab Edit
Európai Természettudományi Diákolimpia - csapatverseny - Litvánia
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Süt_ Péter 10.a Ezüstérem dr. Borbás Réka
Gordiusz Országos Matematika verseny – kerületi forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Gáti Balázs 10.a 1 Magyar Zsolt, Kovács Péter
Xie Wu Di 10.a 2 Magyar Zsolt, Kovács Péter
Varga Szabolcs 10.a 3 Magyar Zsolt, Kovács Péter
Lénárt Kristóf 11.c 2 Tamás Beáta
Máthé László 11.a 3 Halek Tamás, Juhász Péter
Horváth Mihály F_városi Történelem Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Gyárfás Orsolya 10.b 5 Kósa Zsolt
Stahl Tamás 10.a 9 Hermesz Zoltán
Implom József Helyesírási verseny – országos dönt_ (Gyula)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Réka 10.e 6 Bóka Gábor
Irinyi János kémia Verseny – országos dönt_ I. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Susits Mátyás 9.a 7 dr. Borbás Réka
Kovács Dávid Péter 8.a 28 dr. Borbás Réka
Báskay János 9.d 30 dr. Borbás Réka
L_rincz Ádám Sándor 9.a 43 dr. Borbás Réka
Irinyi János kémia Verseny – országos dönt_ II. kat
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Süt_ Péter 10.a 2 dr. Borbás Réka
Izsák Imre Komplex Természettudományi Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Gál Szabolcs 12.b 6. legjobb fizikából Miklós Zoltán, Szatmáry-Bajkó Ildikó
Kalmár László Matematika Verseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Domán Dániel 8.a 11 Juhász István, dr. Borbás Réka
Kovács Dávid 8.a 16 Juhász István, dr. Borbás Réka
Kazinczy „Szép Magyar Beszéd Verseny” – országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Mindák Andrea 11.e dönt_s Pusztai Mária
Mindák Viktória 10.e dönt_s Bóka Gábor, Borosné Jakab Edit
Országos Szilárd Leó Fizika Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Marussy Kristóf 12.a 2 Gyimesi Éva, Szabó Sándor
Gál Szabolcs 12.b 11 Gyimesi Éva, Szatmáry-Bajkó Ildikó
Szónokverseny – f_városi dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Rubi Nelli 10.d 1 Libárdi Péter
Vakond Vágta Országos Matematika csapatverseny – dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga, Mész Boglárka, Horváth János, Bodroghy Kristóf 8.a 1 Juhász István, dr. Borbás Réka
Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat. 7/I. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szkupien Péter 7.b dönt_s Molnár-Sáska Ildikó
Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat. 8/I. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Tankó Réka 8.b dönt_s Kovács Péter
Bicsák Melinda 8.b dönt_s Kovács Péter
Kálmán Gergely 8.b dönt_s Kovács Péter
Sebestyén Dániel 8.b dönt_s Kovács Péter
Pham Nam Phong 8.b dönt_s Kovács Péter
Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat. - dönt_ 8/II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga 8.a II. díj Juhász István, dr. Borbás Réka
Szlachányi Tádé 8.a dönt_s Juhász István, dr. Borbás Réka
Kovács Dávid Péter 8.a dönt_s Juhász István, dr. Borbás Réka
Sugár Zsófia 8.a dönt_s Juhász István, dr. Borbás Réka
Dobos Kovács Mihály 8.a dönt_s Juhász István, dr. Borbás Réka
Mész Boglárka 8.a dönt_s Juhász István, dr. Borbás Réka
Bodroghy Kristóf 8.a dönt_s Juhász István, dr. Borbás Réka
Weiler Vilmos 8.a dönt_s Juhász István, dr. Borbás Réka
Tran Quang Phuc 8.a dönt_s Juhász István, dr. Borbás Réka
Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat. 7/II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bodnár Anna 7.a dönt_s Jeneiné Bicsák Krisztina
Korom Gergely 7.a dönt_s Jeneiné Bicsák Krisztina
Zrínyi Ilona Matematika verseny – dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga 8.a 4 Juhász István