Abacus matematikai pontverseny – I. kat. 7. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Urbán Miklós Vlagyimír , 4 Juhász István
Kovács Ádám József , 8 Juhász István
Arany Dániel Matematika Verseny – kezd_k
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga 9.a dicséret Juhász István, dr. Borbás Réka
BeeSmartar – Code Camp (Mobil Programozó Csapatverseny)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kemenes Balázs, Kovács Benjamin, Sveiczer András 11.a 1 Szalayné Tahy Zsuzsa
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny – országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Martzy Kinga, Pesti Sára Vajda Gabriella, Varga Zsófia 7.b 8 Kovács Ilona
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny – területi forduló 7. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bánatos gébicsek 7.b 1 Kovács Ilona, Leczki Margit
Részecskék 7.a 3 Alexandrov Andrea
Négypettyes katicák 7.b 6 Kovács Ilona, Leczki Margit
Bolyai Csapatverseny (matematika) 7. évf. – területi forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Gyebnár Máté, Hain Balázs Márk, Helfrich Dániel, Nagy Dániel , 3 Juhász István
Bleszák Pham Duychién, Mizsei Márton, Tran Minh Hai, Vígh Zoltán , 4 Juhász István
Juhász Csaba, Kovács Ádám, Kovács Márton, Tallósi Máté , 6 Juhász István
Bolyai Csapatverseny (matematika) 8. évf. – területi forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Adorján Dániel, Budai Attila, Klapper Balázs, Korom Gergely , 3 Jeneiné Bicsák Krisztina, Halek Tamás
Hraboczki Márton, Juhász Gábor, Kálai Kristóf, Le Cuong Phong , 4 Jeneiné Bicsák Krisztina, Halek Tamás
Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szent István Gimnázium , 1
Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny 10. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Susits Mátyás 10.a 1 Halek Tamás, Jeneiné Bicsák Krisztina, Szabó Sándor
L_rincz Ádám Sándor 10.a 3 Halek Tamás, Jeneiné Bicsák Krisztina, Szabó Sándor
Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny 11.évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Süt_ Péter 11.a 1 Magyar Zsolt, Kovács Péter, Gyimesi Éva
Sveiczer András 11.a 2-3, Magyar Zsolt, Kovács Péter, Gyimesi Éva
Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny 12.évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Máthé László 12.a 2 Halek Tamás, Juhász Péter, Tamás Beáta, Juhász István, Gyimesi Éva, Szabó Sándor
Zarándy Péter 12.c 7 Halek Tamás, Juhász Péter, Tamás Beáta, Juhász István, Gyimesi Éva, Szabó Sándor
Cornides István Matematika – Fizika Emlékverseny 9. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Dávid Péter , 1 Juhász István, dr. Borbás Réka, Kovács Péter, Gyimesi Éva, Schramek Anikó
Kálmán Gergely , 8-10, Juhász István, dr. Borbás Réka, Kovács Péter, Gyimesi Éva, Schramek Anikó
Duna vetélked_ – országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Aftin Bálint, Kovács András, Ruzicska György 10.a dönt_s Csupák Adrienn
Dusza Árpád Országos Programozói csapatverseny 11-13. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Benjamin, Kemenes Balázs, Sveiczer András 11.a 2., különdíj Szalayné Tahy Zsuzsa
Dusza Árpád Országos Programozói csapatverseny 9-10. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Baczay Attila, Udvardi Péter, Borbás Bence , 1 Szalayné Tahy Zsuzsa
Susits Mátyás, Szabó Dániel, Szakács Béla Benedek 10.a 4 Szalayné Tahy Zsuzsa
Dürer Verseny – országos dönt_ Kémia – csapat
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga, Kovács Dávid, Süt_ Péter 9.a 2 dr. Borbás Réka
Dürer Verseny – országos dönt_ Matematika – csapat
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Ónody Márton, Dénes Dorottya, Tóth Dániel , 6 Seregély Ildikó, Molnár-Sáska Ildikó
Édes anyanyelvünk – nyelvhasználati verseny – f_városi forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Répási Bálint 11.e 3 Bóka Gábor
Klimkó Dóra 13.e 6 Kovács Ilona
Édes anyanyelvünk – nyelvhasználati verseny – országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Klimkó Dóra 13.e 19 Kovács Ilona
Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny – f_városi dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Dávid Péter 9.a 6 Bóka Gábor
F_városi Általános Iskolák Informatika Alkalmazói Versenye - kerületi
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Korom Gerg_ 8.a 1 Szalayné Tahy Zsuzsa
Kovács Gerg_ 7.b 2 Szalayné Tahy Zsuzsa
Bodnár Anna 8.a 2 Szalayné Tahy Zsuzsa
Czuri Dávid 8.a 2 Szalayné Tahy Zsuzsa
F_városi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny 1. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Borbás Bence 10.c 1 Tuba László
Zajka Zita 10.d 2 Szalayné Tahy Zsuzsa
F_városi Középiskolai Informatika Alkalmazói Verseny 2. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Péter 12.e 4 Szalayné Tahy Zsuzsa
Sz_cs Cintia Lia 11.d 7 Szalayné Tahy Zsuzsa
Bán Dániel 11.c 9 Szalayné Tahy Zsuzsa
Hevesy György Kémia Verseny – budapesti forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Steiger Kristóf István 8.b 20 Szarvas Szilvia
Czurkó Dániel 8.b 24 Szarvas Szilvia
Horváth Mihály F_városi Történelem Verseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Lenner Dorottya 12.e 12 Sándor Miklós
Weisz Szilvia 10.a 13 Sándor Miklós
Implom József Helyesírási verseny – f_városi forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Réka 11.e 3 Bóka Gábor
Implom József Helyesírási verseny – országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Réka 11.e 19 Bóka Gábor
Integrált Természettudományos Verseny – budapesti dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Gonda Imre, Kende Daniella, Kis-Illés Dániel, Szabó Csenge Lilla , 1 Miklós Zoltán
Irinyi János kémia Verseny – budapesti forduló I. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga 9.a 1 dr. Borbás Réka
Kovács Dávid 9.a 2 dr. Borbás Réka
Bodroghy Kristóf 9.a 5 dr. Borbás Réka
Kozma Márton 9.a 11 dr. Borbás Réka
Irinyi János kémia Verseny – budapesti forduló II. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
L_rincz Ádám Sándor 10.a 14 dr. Borbás Réka
Susits Mátyás 10.a 15 dr. Borbás Réka
Árkos Gergely 10.a 19 dr. Borbás Réka
Irinyi János kémia Verseny – országos dönt_ I. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Dávid 9.a 1 dr. Borbás Réka
Horváth Hanga 9.a 3 dr. Borbás Réka
Bodroghy Kristóf 9.a 22 dr. Borbás Réka
Kozma Márton 9.a 23 dr. Borbás Réka
Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Tóth Csaba 12.c 1 Tamás Beáta, Gyimesi Éva, Bernát Péter, Szalayné Tahy Zsuzsa
Szarka Gábor 12.c 2 Tamás Beáta, Gyimesi Éva, Bernát Péter, Szalayné Tahy Zsuzsa
Kazinczy „Szép Magyar Beszéd Verseny” – budapesti dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Mindák Viktória 11.e 3 Bóka Gábor, Borosné Jakab Edit
Kazinczy Szép kiejtési verseny – kerületi verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Pomlényi Kristóf 7.b különdíj Kovács Ilona
Kenguru Országos Angol Nyelvi és Országismereti Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Sándor 9.b 2 Horváthné G_dény Judit
Vad Levente 10.c 6 Jánossy Emese
Kardos Kinga 11.b 3 Horváthné G_dény Judit
Marx György Vándordíj
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Sveiczer András, Szabó Csenge Lilla, Szakács Béla Benedek, Szab Mátyás , Gyimesi Éva
Mikola Sándor Fizika Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga 9.a 13 Gyimesi Éva
Nemes Tihamér Országos Középiskolai Informatikai Alkalmazói Verseny 9-10.évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Borbás Bence Tamás 10.c 7 Tuba László
Dobos-Kovács Mihály 9.a 14 Bernát Péter
Zajka Zita 10.d 34 Szalayné Tahy Zsuzsa
Baczay Attila 10.e 48 Szalayné Tahy Zsuzsa
Nemes Tihamér Országos Középiskolai Informatikai Programozói Verseny 7-8.évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bodnár Anna 8.a 5 Szalayné Tahy Zsuzsa
Nemes Tihamér Országos Középiskolai Informatikai Programozói Verseny 9-10.évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Susits Mátyás 10.a 22 Bernát Péter
Dobos-Kovács Mihály 9.a 40 Bernát Péter
Szakács Béla Benedek 10.a 43 Bernát Péter
Nemzetközi Junior Természettudományi Olimpia (Irán)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga 9.a bronz fokozat dr. Borbás Réka
Országos Angol nyelv_ Földrajzi Tanulmányi Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Olasz Soma 11.d 11 Seregély Ildikó
Báskay János 10.d 16 Seregély Ildikó
Országos Örkény Prózamondó Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Pányik Tamás 10.d 3 Pusztai Mária
Országos Szilárd Leó Fizika Verseny - dönt_ I. kat. (11-12. évf.)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Sveiczer András 11.a 8 Gyimesi Éva
Szabó Csenge Lilla 12.b 14 Gyimesi Éva
Szabó Mátyás 11.b 20 Gyimesi Éva
Országos Szilárd Leó Fizika Verseny - II. kat. (9-10. évf.)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szakács Béla Benedek 10.a 5 Gyimesi Éva
Országos Történelmi M_veltségi Vetélked_ - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bodroghy Kristóf, Kovács Dávid, Kozma Márton 9.a 3 Sándor Miklós
Sajó Károly Kárpát-medencei csapatverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Dömölki Borbála, Varga Kökény Csinszka, Világos Blanka 7.b dönt_s Szarvas Szilvia
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny – kerületi verseny 7. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Varga Réka 7.a 4 Alexandrov Andrea
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny – kerületi verseny 8. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Abaházy Róbert 8.b 2 Pusztai Mária
V. Bocskai Byte OKIA Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Péter 12.e 1 Szalayné Tahy Zsuzsa
Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat. 7/I. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kiss Fruzsina 7.b 13 Miklós Zoltán
Varga Tamás Matematika Verseny – I. kat. 8/I. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Gombás Balázs 8.b 37 Molnár-Sáska Ildikó
Szkupien Péter 8.b 37 Molnár-Sáska Ildikó
Kovács Máté 8.b 45 Molnár-Sáska Ildikó
Moldvay Marcell 8.b 45 Molnár-Sáska Ildikó
Lellei Benedek 8.b 56 Molnár-Sáska Ildikó
Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat. - dönt_ 8/II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bodnár Anna 8.a 8 Jeneiné Bicsák Krisztina, Halek Tamás
Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat. 7/II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Matyasi Lilla Nóra 7.a 3 Juhász István
Nagy Dániel 7.a 9 Juhász István
Urbán Miklós Vlagyimír 7.a 23 Juhász István
Varga Tamás Matematika Verseny – II. kat. 8/II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bodnár Anna 8.a 4 Jeneiné Bicsák Krisztina
Korom Gergely 8.a 4 Jeneiné Bicsák Krisztina
Töreki Kolos 8.a 19 Jeneiné Bicsák Krisztina
Adorján Dániel 8.a 21 Jeneiné Bicsák Krisztina
Weöres Sándor Szavalóverseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Pányik Tamás 10.d különdíj Pusztai Mária
Zrínyi Ilona Matematika verseny – dönt_ 7. évfolyam
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Matyasi Lilla Nóra 7.a 15 Juhász István
Zrínyi Ilona Matematika verseny – dönt_ 9. évfolyam
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga 9.a 21 Juhász István, dr. Borbás Réka
Zrínyi Ilona Matematika verseny – területi dönt_ Csapatversenyben
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
7. évfolyamon , 2 Juhász István
8. évfolyamon , 2 Molnár-Sáska Ildikó, Jeneiné Bicsák Krisztina, Halek Tamás
9. évfolyamon , 1 dr. Borbás Réka, Juhász István
10. évfolyamon , 2 Jeneiné Bicsák Krisztina, Halek Tamás
11. évfolyamon , 2 Magyar Zsolt, Kovács Péter
12. évfolyamon , 1 Halek Tamás, Juhász Péter