A mi Európánk nemzetközi földrajz verseny - országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Ruzicska György, Aftin Bálint, Rátkai Zsófia 11.a 5 Csupák Adrien
Arany Dániel Matematika Verseny - országos dönt_ haladó 3. kategória (10. évf.)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Domán Dániel 10.a 12 Juhász István, dr. Borbás Réka
Kovács Dávid Péter 10.a 20 Juhász István, dr. Borbás Réka
Csurgai-Horváth Bálint 10.a 23 Juhász István, dr. Borbás Réka
Horváth Hanga 10.a 28 Juhász István, dr. Borbás Réka
Szlachányi Tádé 10.a 33 Juhász István, dr. Borbás Réka
Arany Dániel Matematika Verseny - országos dönt_ Kezd_ 3. kategória (9. évf.)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bodnár Anna 9.a 25 Jeneiné Bicsák Krisztina
Arany János Irodalmi Verseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Csabai Anett 10.b ezüst Borosné Jakab Edit
Pelyva Viktória 10.e ezüst Borosné Jakab Edit
Koltai Hanga 9.b ezüst Pusztai Mária
Hartyánszki Annamária 11.e bronz Szecs_di Tamás
Tóth Eszter 9.b dönt_s Pusztai Mária
Váradi Mátyás 9.a dönt_s Alexandrov Andrea
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - körzeti forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Cip_f_z_: Halvaksz Júlia, Siba Gyöngyvér, Varga Kökény Csinszka, Világos Blanka 8.b 1 Kovács Ilona
Tipmix: Boczkó Gábor, Felföldi Péter, Kovács Gerg_, Takács Nándor 8.b 4 Kovács Ilona
Csajszi a köbön plusz egy: Matyasi Lilla, Net Keocathia, Varga Réka, Vígh Zoltán 8.a 5 Alexandrov Andrea
Nanduk: Dabóczi Nóra, Libárdi Eszter, Sarkady Dorottya, Zaras Anna 8.b 6 Kovács Ilona
Nepáli guppik: Kis Fruzsina, Papp Eszter, Pénzes Eszter, Szalai Zsuzsanna 8.b 8 Kovács Ilona
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Cip_f_z_: Halvaksz Júlia, Siba Gyöngyvér, Varga Kökény Csinszka, Világos Blanka 8.b 10 Kovács Ilona
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (területi)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szivárványos ökle: Bukovácz Máté, Falvi Péter, Soponyai Dávid, Tóth Zsombor 7.b 3 Szecs_di Tamás
Szellem és jellem: Králusz Tamás Attila, Molnár Bálint, Szabó Tamás, Szücs Pál  7.ab 6 Borosné Jakab Edit, Szecs_di Tamás
Lápi pipóca: Ábrahám Ármin, Hajas Fanni, Kovács Dorka, Taródi Anna 7.b 9 Szecs_di Tamás
Vattacukrok: Horváth Kamilla, Mundweil Melinda, Tankó Eszter, Virág Maja 7.ab 10 Borosné Jakab Edit
Bolyai Csapatverseny - országos dönt_ 7. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kulcsár Gergely, Mészáros Bence, Le Do Qui Thanh, Zsigri Bálint 7.a 8 Molnár-Sáska Ildikó
Cornides Matematika-Fizika Verseny 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
csapatban , 2
Bodnár Anna 9.a 4 Jeneiné Bicsák Krisztina, Gyimesi Éva
Szkupien Péter 9.b 9-10, Molnár-Sáska Ildikó
Sebestyén Dániel 10.b 1 Kovács Péter
Kozma Bognár Levente 10.a 6-7, Juhász István, dr. Borbás Réka
Susits Mátyás 11.a 2 Halek Tamás, Jeneiné Bicsák Krisztina
L_rincz Ádám Sándor 11.a 4 Halek Tamás, Jeneiné Bicsák Krisztina
Sveiczer András 12.a 3 Magyar Zsolt, Kovács Péter
Olasz Soma 12.d 4-5, Tamás Beáta
Dusza Árpád informatikai emlékverseny 11-13. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Attila, Szabó Dániel, Török Dávid , dönt_s Szalayné Tahy Zsuzsa
Dusza Árpád informatikai emlékverseny 9-10. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bodnár Anna, Udvardi Péter, Somorjai Soma , 2 Szalayné Tahy Zsuzsa
Dürer verseny - országos dönt_ Fizika
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kálmán Botond, Sveiczer András, Dénes Dorottya , 4 Szatmáry-Bajkó Ildikó, Gyimesi Éva
Dürer verseny - országos dönt_ Kémia
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Dávid Péter, Horváth Hanga, Bodroghy Kristóf 10.a 3 Dr. Borbás Réka
Dürer verseny - országos dönt_ Matematika 11-12.évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Gáti Balázs Antal, Ruzsbánszki Nándor, Koller Henrietta , 6 Jeneiné Bicsák Krisztina, Halek Tamás, Magyar Zsolt, Kovács Péter
Susits Mátyás, Weisz Szilvia, Ruzicska György 11.a 9 Halek Tamás,Jeneiné Bicsák Krisztina
Dürer verseny - országos dönt_ Matematika 9-10.évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Korom Gergely, Klapper Balázs, Szécsi Dominika 9.a 9 Jeneiné Bicsák Krisztina
Édes anyanyelvünk verseny - országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Répási Bálint 12.e 11 Bóka Gábor
ELTE által meghirdetett Multimédeás spanyol verseny - dönt_ 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Csapat tagjai: Braun Bence, Civan Deniz, Hajdu Fanny, Uhrin Eszter 12.e 3 Baditzné Pálvölgyi Kata, Barcsa Orsolya 
Herman Ottó Verseny - f_városi forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Világos Blanka 8.b 13 Szarvas Szilvia
Hevesy Gyula Kémiaverseny - kerületi
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Sz_cs Pál 7.a 7 Dr. Borbás Réka
Förgeteg Soma 7.b 11 Miklós Zoltán
Kisgyörgy Olivér 7.a 25 Dr. Borbás Réka
Dömölki Borbála 8.b 6 Miklós Zoltán
Kovács Gerg_ 8.b 8 Miklós Zoltán
Papp Eszter 8.b 10 Miklós Zoltán
Hevesy Gyula Kémiaverseny - megyei
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Dömölki Borbála 8.b 17 Miklós Zoltán
Horváth Mihály Történelmi Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Koller Henrietta 11.a 6 Sándor Miklós
Rátkai Zsófia 11.a 14 Sándor Miklós
Kovács András 11.a dönt_s Sándor Miklós
Implom József Országos Helyesírási Verseny - országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Réka 12.e 6 Bóka Gábor
Irinyi János Országos Kémiaverseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Dávid 10.a 2 Dr. Borbás Réka
Horváth Hanga 10.a 6 Dr. Borbás Réka
Bodroghy Kristóf 10.a 10 Dr. Borbás Réka
Kozma Márton 10.a 15 Dr. Borbás Réka
Irinyi János Országos Kémiaverseny - megyei
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Dávid  10.a 2 Dr. Borbás Réka
Horváth Hanga 10.a 5 Dr. Borbás Réka
Bodroghy Kristóf 10.a 10 Dr. Borbás Réka
Kozma Márton 10.a 11 Dr. Borbás Réka
Tran Quang Puc  10.a 25 Dr. Borbás Réka
Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Verseny Hagyományos verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Susits Mátyás 11.a 5 Halek Tamás, Jeneiné Bicsák Krisztina, Szabó Sándor, Szalayné Tahy Zsuzsa
Kovács Benjamin 12.a 13 Magyar Zsolt, Kovács Péter, Gyimesi Éva, Bernát Péter, Szalayné Tahy Zsuzsa
Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Verseny Programozás
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Susits Mátyás 11.a különdíj Szalayné Tahy Zsuzsa
Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Verseny Rendhagyó verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Maizl Noémi 11.a 8 Halek Tamás, Jeneiné Bicsák Krisztina
Kenguru Országos Matematika Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Zsigri Bálint 7.a 7 Molnár-Sáska Ildikó
Horváth Csongor 7.a 9 Molnár-Sáska Ildikó
K_rösi Csoma Sándor Kárpátmedencei Földrajzverseny 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Lásztity Milorád 10.e 5 Hermesz Zoltán
Lengyel-magyar történelem a XX. században - dönt_ 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Weisz Szilvia, Koller Henrietta, Rátkai Zsófia, Hartvig Áron, Ruzicska György 11.a 5 Sándor Miklós
Lóczy Lajos Országos Középiskolai Földrajz Tanulmányi Verseny 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Freisinberger Kristóf 11.e 11 Seregély Ildikó
Madách Imre Szónokverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Hajdu Fanni 12.e 1 Bóka Gábor
Medve Szabadtéri Matekverseny - budapesti forduló Kismedve kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Keceli-Mészáros Tivadar, Kocsis Gerg_, Kisgyörgy Olivér 7.a 3
Mengyelejev Kémiai Olimpia - Moszkva 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Süt_ Péter 12.a ezüst érem 28. hely dr. Borbás Réka
Mikola Sándor Országos Fizika Verseny 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga 10.a 22 Gyimesi Éva
Nemes Tihamér OKSZTV - alkalmazói 9-10. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Dobos-Kovács Mihály 10.a 1 Bernát Péter
Bodnár Anna 9.a 4 Szalayné Tahy Zsuzsa
Szkupien Péter 9.b 8 Bernát Péter
Sz_cs Cintia Lia 12.d 1 Szalayné Tahy Zsuzsa
Borbás Bence 11.c 5 Szalayné Tahy Zsuzsa
Nemes Tihamér OKSZTV - programozói 9-10. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Dobos-Kovács Mihály 10.a 5 Szalayné Tahy Zsuzsa, Bernát Péter
Bodnár Anna 9.a 19 Szalayné Tahy Zsuzsa
Nemzeti Tankönyvkiadó Országos Történelmi M_veltségi Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Báder Noémi, Borostyánk_i Zsófia, Kocsis Krisztina 11.e 7 Sándor Miklós
Bodroghy Kristóf, K_rösi Afrodité, Kozma Márton 10.a 8 Sándor Miklós
Országos Dráma Tanulmányi Verseny - budapesti forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Farkas Johanna 9.d 1 Kovács Ilona, Kiss Gabriella
Országos Dráma Tanulmányi Verseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Farkas Johanna 9.d 4 Kovács Ilona, Kiss Gabriella
Fodor Virág 9.d 9 Kovács Ilona, Kiss Gabriella
Országos Radnóti Szavalóverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Pányik Tamás 11.d 1 Pusztai Mária
Öveges József Emlékverseny Csapat
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bodnár Anna, Szkupien Péter, Csurgai-Horváth Bálint, Horváth Hanga  , 5 Gyimesi Éva, Szatmáry-Bajkó Ildikó
Öveges József Emlékverseny Egyéni fizika
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga  10.a 7 Gyimesi Éva
Csurgai-Horváth Bálint 10.a 17 Gyimesi Éva
Öveges József Emlékverseny Egyéni matematika
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Csurgai-Horváth Bálint 10.a 2 Juhász István, dr. Borbás Réka
Horváth Hanga 10.a 4 Juhász István, dr. Borbás Réka
Öveges József Emlékverseny Egyéni összetett
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Csurgai-Horváth Bálint 10.a 3 Gyimesi Éva
Horváth Hanga 10.a 5 Gyimesi Éva
Sajó Károly Környezetvédelmi Csapatverseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Papp Eszter, Siba Gyöngyvér, Varga-Kökény Csinszka 8.b 5 Szarvas Szilvia
Szilárd Leó Országos Fizika Verseny 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Sveiczer András 12.a 6 Gyimesi Éva
Varga Tamás Matematika Verseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Förgeteg Soma 7.b 14 Kovács Péter
Csabai Bendegúz 7.b dönt_s Kovács Péter
Gupta Sangeet Bálint 7.b dönt_s Kovács Péter
Taródi Anna  7.b dönt_s Tamás Beáta
Zsigri Bálint 7.a 4 Molnár-Sáska Ildikó
Horváth Csongor 7.a 13 Molnár-Sáska Ildikó
Kulcsár Gergely 7.a 17 Molnár-Sáska Ildikó
Keceli-Mészáros Tivadar 7.a 21 Molnár-Sáska Ildikó
Gyömbér Péter Gyula 7.a dönt_s Molnár-Sáska Ildikó
Urbán Miklós Vlagyimir 8.a 11 Juhász István
Matyasi Lilla Nóra 8.a 19 Juhász István
Molnár Máté Dániel 8.a 26 Juhász István
World Robot Olympiad (WRO) High School korosztály
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Czurkó Dániel, K. Szabó András, Mersics Krisztián , 3 Szalayné Tahy Zsuzsa
World Robot Olympiad (WRO) Junior High School
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
K. Szabó Zoltán, Szalai Gábor, Tallósi Máté , 5 Szalayné Tahy Zsuzsa
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 10. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga 10.a 10 Juhász István, dr. Borbás Réka
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 7. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Keceli-Mészáros Tivadar 7.a 8 Molnár-Sáska Ildikó
Horváth Csongor 7.a 29 Molnár-Sáska Ildikó