"A mi Európánk" nemzetközi földrajz verseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Trifán Eszter, Ruzicska György, Aftin Bálint 12.a 8 Csupák Adrien
Abacus feladatmegoldó verseny 7. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Hadházy Áron 7.a 1 Szabó Sándor
Kegyes-Brassai Eszter 7.b   Szatmáry-Bajkó Ildikó
Abacus mérési verseny 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Csongor 8.a 3 Schramek Anikó
Arany Dániel Matematika Verseny - országos dönt_ Haladó II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Tímár Gellért 10.d dönt_s Magyar Zsolt
Arany Dániel Matematika Verseny - országos dönt_ Haladó III. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bodnár Anna 10.a 13-17, Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter
Arany Dániel Matematika Verseny - országos dönt_ Kezd_ I. kategória (9. évf.)
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Lukács Lilla Réka 9.ny 3 Kovács Péter, Molnár-Sáska Ildikó
Szenthelyi Kristóf 9.d 18-22, Jeneiné Bicsák Krisztina
Tímár Paula 9.d 18-22, Jeneiné Bicsák Krisztina
Arany János Balladamondó Verseny 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Lukács Lilla Réka 9.ny dönt_be jutott Pusztai Mária
Arany János Irodalmi Verseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Hajzer Anna 9.e arany diploma Alexandrov Andrea
Koltai Hanga 10.b ezüst diploma Pusztai Mária
Kolozsi Blanka 10.d bronz diploma Kovács Ilona
Vajda Gabriella 9.b bronz diploma Kovács Ilona
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (területi) 7. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Jegenyék: Baczó Domonkos, Domsichitz András, Fehér Tamás, Réthy Benedek 7.a 6 Pusztai Mária
Agyaros-Magyaro Völgyijetik: Hadházy Áron, Klapper Zsombor, Kovács Tibor, Veibli-Magyar Kristóf 7.a 13 Pusztai Mária
Koviubi: Gergely Dorina, Jankura Ilka, Juhász Lilian, Zsömböly Zsófia 7.b 13 Borosné Jakab Katalin Edit
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (területi) 8. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Láthatatlan Légió: Bukovácz Máté, Falvi Péter, Soponyai Dávid, Tóth Zsombor 8.b 3 Szecs_di Tamás
Ultimate Nyúl-team 2: Gyömbér Péter Gyula, Hortobágyi Balázs, Lénárt Márton, Polyik Péter 8.a 4 Borosné Jakab Katalin Edit
Hazai Szotyolák: Petróczy Máté, Mészáros Bence Balázs, Motyovszki Miklós, Nemes Balázs Máté 8.a 5 Borosné Jakab Katalin Edit
Sangeet angyalai: Balajti Mária, Czirják Janka, Gupta Sangeet, Taródi Anna 8.b 6 Szecs_di Tamás
Bolyai Csapatverseny - országos dönt_ 8. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Csongor, Keceli-Mészáros Tivadar, Kulcsár Gergely, Zsigri Bálint 8.a 2 Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Bolyai Természettudományi Csapatverseny - körzeti forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
8.b csapata , 1
8.b csapata , 3  
Bolyai Természettudományi Csapatverseny - országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Erdei Márk, Falvi Péter, Förgeteg Soma, Soós József 8.b 5 Csupák Andrien, Szatmáry-Bajkó Ildikó
Bugát Pál Országos Középisk. Természetism. M_veltségi Vetélked_ 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kegyes-Brassai Anna, Gödri András, Bányász László 10.d dönt_be jutottak Csupák Adrien
Steiger Kristóf, Czurkó Dániel, Kovács Máté 10.b dönt_be jutottak Csupák Adrien
Cornides Matematika-Fizika Verseny Fizika, 10. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bodnár Anna 10.a 7 Gyimesi Éva
Kovács Máté 10.b 7 Szatmáry-Bajkó Ildikó
Cornides Matematika-Fizika Verseny Fizika, 11. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Csurgai-Horváth Bálint 11.a 1 Gyimesi Éva
Kovács Dávid Péter 11.a 2 Gyimesi Éva
Cornides Matematika-Fizika Verseny Fizika, 12. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Árkos Gergely 12.a 4 Szabó Sándor
Susits Mátyás 12.a 5 Szabó Sándor
Cornides Matematika-Fizika Verseny Fizika, 9. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Oláh Kristóf 9.a 19 Szabó Sándor
Halvaksz Júlia 9.b 19 Schramek Anikó
Cornides Matematika-Fizika Verseny Matematika
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
csapatban , 2
Cornides Matematika-Fizika Verseny Matematika, 10. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Máté 10.b 1 Molnár-Sáska Ildikó
Bodnár Anna 10.a 2 Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter
Cornides Matematika-Fizika Verseny Matematika, 11. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Csurgai-Horváth Bálint 11.a 2 Juhász István, dr. Borbás Réka
Kovács Dávid Péter 11.a 7 Juhász István, dr. Borbás Réka
Cornides Matematika-Fizika Verseny Matematika, 12. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Susits Mátyás 12.a 1 Halek Tamás, Juhász István
Árkos Gergely 12.a 8 Halek Tamás, Juhász István
Cornides Matematika-Fizika Verseny Matematika, 9. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Oláh Kristóf 9.a 9 Juhász István, Magyar Zsolt
Halvaksz Júlia 9.b 13 Miklós Zoltán
Dusza Árpád programozói csapatverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
IQ-OverIOw: Török Dávid, K. Szabó András Miklós, Dobos-Kovács Mihály , 2 Szalayné Tahy Zsuzsa
Dürer verseny - országos dönt_ Fizika F kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Csurgai-Horváth Bálint, K. Szabó András, Vanderer Edina  , 6 Gyimesi Éva, Szabó Sándor
Dürer verseny - országos dönt_ Kémia K kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Hanga, Kovács Dávid Péter, Kovács Máté , 1 dr. Borbás Réka, Magyar László
Dürer verseny - országos dönt_ Matematika C kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Adorján Dániel, Bodnár Anna, Tímár Paula , 11 Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter
Dürer verseny - országos dönt_ Matematika D kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szlachányi Tádé, Farkas Viktória, Domán Dániel , 12 Juhász István, Halek Tamás
Susits Mátyás, Ruzsbánszki Nándor, Kocsis Krisztina , 10 Halek Tamás, Jeneiné Bicsák Krisztina
Édes anyanyelvünk verseny - országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Répási Bálint 13.e 1-10. hely plakett Bóka Gábor
Eötvös József Szónokverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Simon Tamás 12.e dönt_be jutott Bóka Gábor, Szecs_di Tamás
Maday Benjámin 10.d dönt_be jutott Libárdi Péter
Földgömb Országos Földrajz Verseny 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Freisinberger Kristóf, Mahó Sándor , 9 Seregély Ildikó, Csupák Adrien
F_városi Ált. Isk. Informatika Alkalmazói Versenye - XIV. kerületi forduló Komplex II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Nemes Balázs 8.a 1 Borbásné Penke Judit
Horváth Csongor 8.a 2 Borbásné Penke Judit
F_városi Középiskolák Informatika Alkalmazói Versenye I. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szkupien Péter 10.b 1 Borbásné Penke Judit, Szalayné Tahy Zsuzsa
Sillye Martin Zoltán 9.a 2 Borbásné Penke Judit
F_városi Középiskolák Informatika Alkalmazói Versenye II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Zajka Zita 12.d 4 Szalayné Tahy Zsuzsa
Borbás Bence 12.c 5 Tuba László
Mész Boglárka 11.a 7 Borbásné Penke Judit
Hevesy György Országos Kémiaverseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Fehér Tamás 7.a 11 dr. Borbás Réka
Sz_cs Pál 8.a 26 dr. Borbás Réka
Hevesy György Országos Kémiaverseny - megyei forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Fehér Tamás 7.a 13 dr. Borbás Réka
Klapper Zsombor 7.a 21 dr. Borbás Réka
Szittya Dániel 7.b 38 Miklós Zoltán
Sz_cs Pál 8.a 10 dr. Borbás Réka
Mészáros Bence 8.a 17 dr. Borbás Réka
Kisgyörgy Olivér 8.  23 dr. Borbás Réka
Horváth Mihály Történelmi Verseny - f_városi forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Varga Bence 9.e 9 Sándor Miklós
Implom József Országos Helyesírási Verseny - országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szabó Réka 13.e 2 Bóka Gábor
Irinyi János Országos Kémiaverseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Máté 10.b 9 Magyar László
Irinyi János Országos Kémiaverseny - megyei forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Máté 10.b 1 Magyar László
Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi V. - országos dönt_ I. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Susits Mátyás , 2 Halek Tamás, Szabó Sándor, Szalayné Tahy Zsuzsa
Csurgai-Horváth Bálint , 11 Juhász István, Gyimesi Éva, Borbásné Penke Judit
Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi V. - országos dönt_ II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Maizl Noémi 12.a 2 Halek Tamás, Szabó Sándor, Szalayné Tahy Zsuzsa
Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi V. - országos dönt_ Programozás
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Susits Mátyás 12.a Diákolimpiai válogat Szalayné Tahy Zsuzsa
Kalmár László Matematika Verseny 7. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Baczó Domonkos 7.a 3 Magyar Zsolt
Kalmár László Matematika Verseny 8. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Zsigri Bálint 8.a 6 Molnár-Sáska Ildikó
Kazinczy-verseny 50. jubileumi versenye
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Koós Boglárka 11.e Kazinczy-érem, Rotha Jakab Katalin Edit
Mindák Viktória 13.e dönt_s Bóka Gábor, Borosné Jakab K. Edit
Kenguru Országos Matematika Verseny 8. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Zsigri Bálint 8.a 1 Molnár-Sáska Ildikó
Keceli-Mészáros Tivadar 8.a 2 Molnár-Sáska Ildikó
Horváth Csongor 8.a 7 Molnár-Sáska Ildikó
Kenguru Országos Matematika Verseny 9. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Lukács Lilla 9.ny 1 Molnár-Sáska Ildikó
Kitaibel Pál Biológia Verseny - dönt_, I. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Világos Blanka 9.b 18 Csupák Adrien
Kitaibel Pál Biológia Verseny f_városi forduló, I. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Világos Blanka 9.b 2 Csupák Adrien
Papp Eszter 9.b 7 Csupák Adrien
Kitaibel Pál Biológia Verseny f_városi forduló, II. kat.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kegyes-Brassai Anna 10.d 7 Csupák Adrien
Medve Szabadtéri Matekverseny - országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Keceli-Mészáros Tivadar, Kocsis Gerg_, Kisgyörgy Olivér 8.a 4 Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Mikola Sándor Országos Fizika Verseny 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Máté 10.b dönt_be jutott Szatmáry-Bajkó Ildikó
Nemes Tihamér OKSZTV - alkalmazói 9-10. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Szkupien Péter 10.b 5 Borbásné Penke Judit
Bodnár Anna 10.a 6 Szalayné Tahy Zsuzsa
Bányász László 10.d 15 Fekete-Nagy Zoltán
Sillye Martin Zoltán 9.d 19 Borbásné Penke Judit
Világos Blanka 9.b 27 Szalayné Tahy Zsuzsa
Nemes Tihamér OKSZTV - programozói 9-10. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bodnár Anna 10.a 5 Szalayné Tahy Zsuzsa
Szkupien Péter 10.b 42 Borbásné Penke Judit
Bányász László 10.d 48 Szalayné Tahy Zsuzsa
Korom Gergely 10.  79 Szalayné Tahy Zsuzsa
Nemzeti Színház színháztörténeti vetélked_ - országos dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Farkas Johanna, Fodor Virág, Dóbé Orsolya, Bartsch Dávid , 1 Kiss Gabriella
Nemzetközi Kémiai Diákolimpia (Azerbajdzsán) 
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Dávid 11.a Mo.-t képviseli dr. Borbás Réka
Oláh György Országos Kémia Verseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Dávid Péter 11.a 1 dr. Borbás Réka
Kozma Márton 11.a 7 dr. Borbás Réka
Kovács Máté 10.b 8 Magyar László
Országos "Kosztolányi és költ_ barátai" Szavalóverseny
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Koós Boglárka 11.e dönt_be jutott Borosné Jakab Katalin Edit
Dóbé Orsolya 10.d dönt_be jutott Kovács Ilona
Országos Dráma Tanulmányi Verseny - dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Nagy Dorka 10.d 7 Kiss Gabriella, Kovács Ilona
Pomlényi Petra 9.e 9 Kiss Gabriella, Kovács Ilona
Oprics Dóra 9.e 10 Kiss Gabriella, Kovács Ilona
Hajzer Anna 9.e 10 Kiss Gabriella, Kovács Ilona
Kolozsi Blanka 10.d 2. ford. jutott Kovács Ilona
Tóth Szilvia 11.e 2. ford. jutott Borosné Jakab Katalin Edit
Országos Élelmiszerbiztonsági Verseny - Eger
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Bányász László, Dóbé Orsolya, Galambos Málna, Farkas Johanna 10.d 1 Csupák Adrien
Öveges József Emlékverseny Csapat
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
, 13 Gyimesi Éva
Öveges József Emlékverseny Egyéni összetett
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
, 14 Gyimesi Éva
Sajó Károly Környezetvédelmi Csapatverseny Kárpát-medencei dönt_
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Csépke Flóra, Kegyes-Brassai Eszter, Csermely Blanka 7.b 6 Csupák Adrien
Sajó Károly Környezetvédelmi Csapatverseny Kárpát-medencei dönt_, Teremgyakorlati forduló
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Csépke Flóra, Kegyes-Brassai Eszter, Csermely Blanka 7.b 1 Csupák Adrien
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny - kerületi forduló 7. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Baczó Domonkos 7.a 3 Pusztai Mária
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny - kerületi forduló 8. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Falvi Péter 8.b 2 Szecs_di Tamás
Szilárd Leó Országos Fizika Verseny I. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Kovács Dávid Péter 11.a 6 Gyimesi Éva
Szilárd Leó Országos Fizika Verseny II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Korom Gergely 10.a 7 Gyimesi Éva
Varga Tamás Matematika Verseny 7. évf. II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Baczó Domonkos 7.a 11 Magyar Zsolt
Makai Márkó 7.a 27 Magyar Zsolt
Varga Tamás Matematika Verseny 8. évf. I. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Csabai Bendegúz 8.b 16 Kovács Péter
Varga Tamás Matematika Verseny 8. évf. II. kategória
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Horváth Csongor 8.a 2 Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Zsigri Bálint 8.a 3 Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Kulcsár Gergely 8.a 12 Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Polyik Péter 8.a 24 Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Szücs Pál 8.a 28 Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Vers és Prózamondó Verseny- kerületi forduló 7-8. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Juhász Lilian 7.b 5 Borosné Jakab Katalin Edit 
World Robot Olympiad (WRO) High School korosztály
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Smopu!M: Udvardi Péter, K. Szabó András Miklós, Czurkó Dániel , 1 Borbásné Penke Judit, Szalayné Tahy Zsuzsa
óicízoprepuszmutnavk-útopalláték: Török Balázs, Nagy Zoltán, Szalai Gábor , 7 Borbásné Penke Judit, Szalayné Tahy Zsuzsa
World Robot Olympiad (WRO) Junior High School
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
SzigRag: Hörömpöli Ruchárd, Hatfaludi Péter, Bakurecz Ádám 8.a 5 Borbásné Penke Judit, Szalayné Tahy Zsuzsa
NXT Betyárok: K. Szabó Zoltán, Mikó Bernát, Molnár Máté , 8 Borbásné Penke Judit, Szalayné Tahy Zsuzsa
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 7. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Baczó Domonkos 7.a 18 Magyar Zsolt
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 8. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Zsigri Bálint 8.a 10 Molnár-Sáska Ildikó
Horváth Csongor 8.a 21 Molnár-Sáska Ildikó
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 9. évf.
Név Osztály Helyezés Felkészít_ tanár(ok)
Lukács Lilla 9.ny 19 Kovács Péter, Molnár-Sáska Ildikó