név szakképesítés tanított tárgyak
1 Alexandrov Andrea magyar nyelv és irodalom magyar nyelv és irodalom
2 Barkócziné Antók Zsófia testnevelés testnevelés
3 Babus Zoltán angol nyelv angol nyelv
4 Barcsa Emese Orsolya spanyol nyelv-angol nyelv spanyol nyelv
5 Bartháné Nagy Katalin angol nyelv-német nyelv angol nyelv, német nyelv
6 Berke Ildikó angol nyelv angol nyelv
7 Bóka Gábor magyar nyelv és irodalom-francia nyelv magyar nyelv és irodalom
8 dr. Borbás Réka matematika-kémia matematika, kémia
9 Borbásné Penke Judit informatika informatika
10 Boros Gábor testnevelés testnevelés
11 Csonó Ildikó ének-zen ének-zene
12 Csupák Adrien biológia-földrajz biológia, földrajz
13 Fekete Nagy Zoltán informatika informatika
14 Forgóné Szabó Zsuzsann rajz és vizuális kultúra  rajz és vizuális kultúra 
15 Forrás Péter testnevelés testnevelés
16 Fruchter Diana angol nyelv angol nyelv
17 Gurbi Gábor technika és életvitel  technika és életvitel 
18 Gyimesi Éva matematika-fizika matematika, fizika
19 Györgyné Maklári Zsuzsa matematika-fizika matematika, fizika
20 Halek Tamás matematika-fizika matematika
21 Hermesz Zoltán történelem-földrajz történelem-földrajz
22 Horváthné G_dény Judit angol nyelv-magyar nyelv és irodalom angol nyelv
23 H_s Csilla angol nyelv angol nyelv
24 Jahoda Anna német nyelv-orosz nyelv német nyelv
25 Jakab Katalin Edit  magyar nyelv és irodalom-történelem magyar nyelv és irodalom
26 Jakóts Éva angol nyelv-orosz nyelv angol nyelv
27 Jánossy Emese angol nyelv, matematika angol nyelv
28 Jeneiné Bicsák Krisztina matematika matematika
29 Juhász István matematika-fizika matematika
30 Juhász Péter matematika matematika
31 Kelemen Gabriella német nyelv-orosz nyelv német nyelv
32 Kempl Klára testnevelés testnevelés
33 Kiss Andrea kémia-orosz nyelv kémia
34 Kiss Gabriella magyar nyelv és irodalom, német nyelv, tánc és dráma  tánc és dráma
35 Kornis Ferenc  informatika informatika
36 Kósa Zsolt történelem-földrajz-biológia történelem
37 Kovács Ilona magyar nyelv és irodalom-német nyelv magyar nyelv és irodalom, német nyelv
38 Kovács Péter matematika-fizika matematika
39 Kovács-Veres Tamás könyvtáros-történelem könyvtáros-történelem 
40 Lázár Tibor történelem-földrajz-közgazdaságtan történelem, közgazdaságtan
41 Lehr-Balló Máté biológia-kémia biológia, kémia
42 Libárdi Péter magyar nyelv és irodalom magyar nyelv és irodalom
43 Magyar László biológia-kémia-etika biológia, kémia, etika
44 Magyar Zsolt matematika-fizika matematika
45 Miklós Zoltán matematika-kémia matematika, kémia
46 Molnár Sáska Ildikó matematika-informatika matematika
47 Nagy Gergely angol nyelv-magyar nyelv és irodalom angol nyelv
48 Papdi Melinda könyvtáros  
49 Pusztai Mária magyar nyelv és irodalom-francia nyelv magyar nyelv és irodalom, francia nyelv
50 Ruszina Mónika olasz nyelv olasz nyelv
51 Sándor Miklós történelem-filozófia történelem, filozófia
52 Seregély Ildikó matematika-földrajz matematika, földrajz
53 Sumi Ildikó biológia-kémia biológia,kémia
54 Szabó Sándor fizika-kémia fizika-kémia
55 Szalayné Tahy Zsuzsa informatika-matematika informatika
56 Szatmáry Zsolt matematika-fizika fizika
57 Szatmáry-Bajkó Ildikó fizika fizika
58 Szecs_di Tamás magyar nyelv és irodalom-mozgóképkultúra- és médiaismeret magyar nyelv és irodalom, mozgóképkultúra és médiaismeret
59 Szíjj Béla testnevelés testnevelés
60 Szvetnyik Krisztina testnevelés testnevelés
61 Tamás Beáta matematika-fizika matematika, fizika
62 Vimlátiné Kálmán Judit francia nyelv-német nyelv francia nyelv, német nyelv