Varga Tamás Matematika Verseny  
 
7. évf.  II. kategória      
Kulcsár Boglárka 7.a Halek Tamás dönt_be jutottak
Erdélyi Gerg_ 7.a
Ráfli Ádám 7.a
Schenk Anna 7.a
Vanderer Hajnalka 7.a
       
7. évf.  I. kategória      
Bukovácz Dóra 7.b Tamás Beáta dönt_be jutottak
Gyimesi Réka Sára 7.b
Kovács Hanna 7.b
K_rös Vendel 7.b
Zsigri Botond 7.b
       
8. évf.  II. kategória      
Baczó Domonkos 8.a   dönt_ 9. hely
       
Kalmár László matematika Verseny  
       
8. évf.  II. kategória      
Baczó Domonkos 8.a Magyar Zsolt dönt_ 26. hely
       
Arany Dániel Országos matematika verseny  
Kezd_k III. kategória       
Zsigri Bálint 9.a Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter 3. díj
Horváth Csongor 9.a dönt_be jutottak
Lukács Lilla 9.a
Sz_cs Pál 9.a
       
Taródi Anna Laura 9.b Tamás Beáta dönt_be jutottak
Csabai Bendegúz 9.b Tamás Beáta
       
Tóth Boglárka 10.a Juhász István, Magyar Zsolt dönt_be jutottak
Urbán Miklós Vlagyimir 10.a Juhász István, Magyar Zsolt
       
Dürer verseny - országos dönt_  
Kémia K kategória      
Horváth Hanga 12.a    
Kovács Dávid Péter 12.a Dr. Borbás Réka, Miklós Zoltán 1. hely
Bodroghy Kristóf 12.a    
       
Dömölki Borbála 10.b    
Kozma Márton 12.a Dr. Borbás Réka, Miklós Zoltán 3. hely
Bodroghy Kristóf 12.a    
       
Matematika C kategória      
Lukács Lilla 9.a Molnár-Sáska Ildikó, Kovács Péter 2. hely
       
Matematika D kategória      
Csurgai-Horváth Bálint 12.a    
Domán Dániel 12.a Juhász István, Dr. Borbás Réka 1. hely
Filip Krisztina   10.a    
       
       
Országos Bolyai Természettudományi Csapatverseny  
9. évf. - spec.mat.tag.      
Óicízoprepuzsmutnavk-útonpalláték  9.a Molnár-Sáska Ildikó
Juhász Péter
2. hely
Horváth Csongor,  
Zsigri Bálint,  
Keceli-Mészáros Tivadar,  
Kulcsár Gergely  
       
11. évf. - spec.mat.tag.      
Szigma 11.a Jeneiné Bicsák Krisztina
 Kovács Péter                             
6. hely
Adorján Dániel  
Klapper Balázs  
Korom Gergely  
Silvas János  
       
12. évf. - spec.mat.tag.      
Ciklois a tóruszon 12.a Juhász István
Dr. Borbás Réka                            
4. hely
Csurgai-Horváth Bálint  
Domán Dániel  
Horváth Hanga  
Kovács Dávid  
       
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Országos dönt_  
7. évf.      
Ráfli Ádám 7.a Halek Tamás dönt_be jutott (38. hely)
Schenk Anna 7.a Halek Tamás dönt_be jutott (20. hely)
Szücs Pál 9.a Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter dönt_be jutott (19. hely)
Urbán Miklós Vlagyimir 10.a Juhász István dönt_be jutott (19. hely)
     
Kenguru Országos Matematika Verseny                  
Spec. Matematika kat.                      
Lukács Lilla 9.a Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter 2. hely                
                       
Gimnázium kat.                      
Csabai Bendegúz 9.b Kovács Péter 2. hely                
       
Országos Medve Szabadtéri  Matekverseny - országos dönt_   
Csapatverseny      
Lukács Lilla 9.a Molnár-Sáska Ildikó 1. hely
Kulcsár Gergely
Zsigri Bálint
       
Cornides Matematika-Fizika Verseny   
9. évf.      
Zsigri Bálint 9.a Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter 1. hely
Horváth Csongor 9.a Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter 2-3. hely
10. évf.      
Matyasi Lilla 10.a Juhász István, Magyar Zsolt 5. hely
Oláh Kristóf 10.a Juhász István, Magyar Zsolt 9-10. hely
       
11. évf.      
Kovács Máté 11.b Molnár-Sáska Ildikó, Gyimesi Éva 5. hely
Töreki Kolos 11.a Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter, Gyimesi Éva 6. hely
       
12. évf.      
Csurgai-Horváth Bálint 12.a Juhász István, Dr. Borbás Réka, Gyimesi Éva 1. hely
Kovács Dávid Péter 12.a Juhász István, Dr. Borbás Réka, Gyimesi Éva 2. hely
Matematika Határok Nélkül Verseny - országos dönt_   
I. kategória       
9.b osztály   Kovács Péter, Tamás Beáta 4.
       
II. kategória      
9.d   Molnár-Sáska Ildikó, Gyimesi Éva 3.
9.c   Halek Tamás 8.
       
Kis Kavics Kupa 2016. - csapatverseny  
Baczó Domonkos 8.a Magyar Zsolt 4. hely
Erdész Barnabás 7.b Tamás Beáta
Gy_rfi Sára 8.a Magyar Zsolt
Schenk Anna 7.a Halek Tamás
Ráfli Ádám 7.a Halek Tamás
       
       
7. Országos Kulin György Csillagászati Verseny  
       
Világos Blanka 10.b Gyimesi Éva 6. hely
       
       
       
Jedlik Ányos Kárpátmedencei Fizikaverseny - dönt_  
       
Erdélyi Gerg_ 7.a Gyimesi Éva 2.
Ráfli Ádám 7.a Gyimesi Éva 3.
Baranyai Ádám 7.a Gyimesi Éva 5.
Vanderer Hajnalka 7.a Gyimesi Éva 5.
       
Szilárd Leó Országos Fizika Verseny   
I. kategória      
Csurgai Horváth Bálint 12.a Gyimesi Éva 20.
II. kategória      
Világos Blanka 10.b Gyimesi Éva 9.
       
Öveges József Emlékverseny - Tata   
Matyasi Lilla 10.a Szabó Sándor 4.
Horváth Csongor 9.a Szatmáry Zsolt 8.
       
Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny  
Klapper Zsombor 8.a Szabó Sándor 6.
Baczó Domonkos 8.a Szabó Sándor 7.
Hadházy Áron 8.a Szabó Sándor 15.
Erdész Barnabás 7.b Szatmáry Zsolt 22.
Cseng_i Bálint 8.a Szabó Sándor 23.
       
Abacus feladatmegoldó verseny - fizika                  
Hadházy Áron 8.a Szabó Sándor 1.                
                       
Izsák Imre Gyula Komplex Természettud. V. - országos dönt_                  
                       
I. kategória (mat., fizika, inform.-progr.                      
Bodnár Anna 11.a Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter, Gyimesi Éva, Szatmáry Bajkó Ildikó, Szalayné Tahy Zsuzsa 11.                
Korom Gergely 11.a 17.                
II. kategória matemat., inform.-alkalmazás                      
Szécsi Dominika 11.a Jeneiné Bicsák Krisztina, Kovács Péter, Szalayné Tahy Zsuzsa 12.                
       
Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny  
Udvardi Péter 12.b Tuba László, Szalayné Tahy Zsuzsa 1. díj
       
Mikroelektromechanikai struktúra alacsony frekvenciás hangok és rezgések érzékelésére"
Részvétel a 28. EU Contestfor Young Scientists erurópai dönt_n       
 Részvétel a Stockholm International Youth Science Seminaron
       
Dusza Árpád programozói csapatverseny  
Alma      
Baczay Attila   Szalayné Tahy Zsuzsa  
Bányász László   Szalayné Tahy Zsuzsa 10.
Bodnár Anna   Szalayné Tahy Zsuzsa  
       
Nemes Tihamér OKSZTV - alkalmazói  
Sillye Martin 10.d Borbásné Penke Judit 4.
       
       
Nemes Tihamér OKSZTV - programozói  
Baczó Domonkos 8.a Borbásné Penke Judit 12.
Klapper Balázs 8.a Borbásné Penke Judit 25.
       
F_városi Középiskolák Informatika  Alkalmazói Versenye   
I. kategória      
Sillye Martin 10.d Borbásné Penke Judit 1.
       
II. kategória      
Dobos-Kovács Mihály 12.a Borbásné Penke Judit,       
Szalyné Tahy Zsuzsa
1.
       
       
Irinyi János Országos Kémiaverseny - megyei forduló  
I.a kategória      
Mészáros Bence 9.a Dr. Borbás Réka 5. hely
Sz_cs Pál 9.a Dr. Borbás Réka 6. hely
Kisgyörgy Olivér 9.a Dr. Borbás Réka 8. hely
Kovács Levente 9.a Dr. Borbás Réka 22. hely
Jámbor Erik 9.c Magyar László 22. hely
II.b kategória                    
Dömölki Borbála 10.b Miklós Zoltán 11. hely                
                       
                       
Irinyi János Országos Kémiaverseny - dönt_                  
I. a kategória        
Sz_cs Pál 9.a Dr. Borbás Réka 21. hely  
Mészáros Bence 9.a Dr. Borbás Réka 24. hely
Kisgyörgy Olivér 9.a Dr. Borbás Réka 41. hely
       
Hevesy György Kémiaverseny - kerületi forduló  
Erdész Barnabás 7.b Sumi Ildikó 4.
2. ford. jutott
Schenk Anna 7.a Magyar László 5.
2. ford. jutott
Bukovácz Dóra 7.b Sumi Ildikó 6. 
Baczó Domonkos 8.a Dr. Borbás Réka 2.
2. ford. jutott
Klapper Zsombor 8.a Dr. Borbás Réka 3.
2. ford. jutott
Nagy Katalin 8.b Miklós Zoltán 6.
2. ford. jutott
       
Arany János Irodalmi Verseny - dönt_  
9-10. évf.      
Vajda Gabriella 10.b Kovács Ilona Arany diploma
Lukács Lilla 9.a Jakab Katalin Edit Ezüst diploma
Papp Eszter 10.b Kovács Ilona Ezüst diploma
       
       
Implom József Országos Helyesírási Verseny - budapesti dönt_  
Csurgay-Horváth Bálint 12.a Bóka Gábor 3.
       
Implom József Országos Helyesírási Verseny - országos dönt_  
Csurgay-Horváth Bálint 12.a Bóka Gábor 24. hely
       
Országos Dráma Tanulmányi Verseny - országos dönt_  
Maday Benjámin 10.d Kiss Gabriella 2.
Pomlényi Petra 10.e 4.
Baranyai Kata 10.e 5.
Jankura Lenke 9.e 9.
Tímár Paula 10.d 10.
Szabó Rebeka 9.d 10.
       
       
Édes anyanyelvünk verseny - országos dönt_  
Simon Tamás 13.e Szecs_di Tamás, Bóka Gábor plakett
+ OTP különdíja
       
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - országos dönt_  
8.a csapata      
Baczó Domonkos   5. hely
Fischer Balázs   Pusztai Mária
Hadházy Áron  
Réthy Benedek    
       
11.d csapata      
Kegyes-Brassai Anna   4. hely
Kolozsi Banka   Kovács Ilona
Lengyel Rita  
Török Katalin    
       
       
Sajó Károly Környezetvéd. Csapatverseny Kárpát-medencei dönt_  
Nagy Katalin 8.b   Bronz érem
Kalina Nóra 8.b Csupák Adrien
Kegyes-Brassai Eszter 8.b  
       
Hevesy György Kémiaverseny - kerületi forduló  
Erdész Barnabás 7.b Sumi Ildikó 4. 
Schenk Anna 7.a Magyar László 5. 
Bukovácz Dóra 7.b Sumi Ildikó 6. 
Baczó Domonkos 8.a Dr. Borbás Réka 2.
Klapper Zsombor 8.a Dr. Borbás Réka 3.
Nagy Katalin 8.b Miklós Zoltán 6.
       
Német Nyelvi Olimpia - országos dönt_  
Lengyel Rita 11.d Kelemen Gabriella 4. hely
Tímár Paula 10.d Kelemen Gabriella
       
Kitaibel Pál Környezet- és Természetvéd. Verseny - f_városi ford.  
I. kat.      
Czurkó Luca 9.b Lehr-Balló Máté dönt_be jutott
Papp Eszter 10.b Csupák Adrien dönt_be jutott
       
Kitaibel Pál Környezet- és Természetvéd. Verseny - dönt_  
Papp Eszter 10.b Csupák Adrien dönt_be jutott
       
F_városi Ált. Isk. Informatika Alkalmazói Versenye   
Szövegszerkesztés      
Varga Lili Anna 7.a Szalayné Tahy Zsuzsa 3.
       
F_városi Ált. Isk. Informatika Alkalmazói Versenye -                    
           XIV. kerületi forduló
 
Szövegszerkesztés      
Varga Lili Anna 7.a Szalayné Tahy Zsuzsa 2.
Nemes Máté 7.a Szalayné Tahy Zsuzsa 3.
Táblázatkezelés      
Szittya Dániel 8.b Borbásné Penke Judit 1.
Csermely Blanka 8.b Borbásné Penke Judit 6.
Prezentáció      
Kalina Dóra 8.b Borbásné Penke Judit 4.
Csányi Anna 8.b Borbásné Penke Judit 6.
       
Dusza Árpád Mobil- és Webfejleszt_ csapatverseny  
Galactic Wars      
Adorján Dániel,                    Czuri Dávid,                      Orbán Balázs  11.a Szalayné Tahy Zsuzsa 2.
       
Dusza Árpád programozói csapatverseny  
Alma      
Baczay Attila   Szalayné Tahy Zsuzsa  
Bányász László   Szalayné Tahy Zsuzsa 10.
Bodnár Anna   Szalayné Tahy Zsuzsa  
       
FIRST LEGO League (FLL) - budapesti forduló  
Szig@      
Szalai Gábor, Tallósi Máté, Balázs Mátyás, Boros Patrik, Molnár Bence, Szarka Bence          7-10
évfolyam
Szalayné Tahy Zsuzsa 6.
       
E-Hód - Hódítsd meg a biteket  
Kadet kategóriában      
7.a   Szalayné Tahy Zsuzsa 1.
Senior kategóriában      
11.a-12.e   Szalayné Tahy Zsuzsa 13.
       
SZIG az iskolák közötti versenyben   Szalayné Tahy Zsuzsa 5.
       
Egyéni eredmények kategóriánként      
Kállai Kristóf (senior) 11.a Szalayné Tahy Zsuzsa 3.
Korom Gergely (senior) 11.a Szalayné Tahy Zsuzsa 4.
Ráfli Ádám Márk (kadet) 7.a Szalayné Tahy Zsuzsa 2.
Schenk Anna Petra (kadet) 7.a Szalayné Tahy Zsuzsa 2.
       
Német Nyelvi Olimpia - országos dönt_  
Lengyel Rita 11.d Kelemen Gabriella 4. hely
Tímár Paula 10.d Kelemen Gabriella
       
       
Angol Verseny - XIV. kerületi forduló  
Szittya Dániel 8.b Horváthné G_dény Judit 1.
Molnár Máté 8.b Horváthné G_dény Judit 2.
Phan Thi Xuan Vi 7.a Nagy Tibor Gergely 6.
       
Országos Népdalverseny  
szóló      
Dobos Ilona 9.c Csonó Ildikó Arany min_sítés
Kenyerespajtások:           9.c és 10.d  fiúcsapata      
Kovács Márton,Chiciudean Sámuel, Fóris Péter, Balázs Mátyás,  Kovács Kornél, Förgeteg Soma, Hermesz Benedek, Soponyai Dávid   Csonó Ildikó Kiemelt Arany min_sítés
       
F_városi Népdalverseny  
szóló      
Dobos Ilona 9.c Csonó Ildikó Kiemelt Arany min_sítés
Kenyerespajtások:           9.c és 10.d  fiúcsapata      
Szabó Dávid, Kovács Márton, Chiciudean Sámuel, Fóris Péter, Balázs Mátyás, Dobos Balázs, Kovács Kornél, Feledi Pál   Csonó Ildikó Kiemelt Arany min_sítés
       
Budapesti Középiskolák Zenei Versenye  
       
Dobos Ilona 9.c Csonó Ildikó 1.
Nagy Dorottya 11.d 2.
Gyenes Lídia 8.b 2.
Lukács Lilla 9.a 2.