Zugló-Kupa tavaszi fordulónak eredményei

Barkócziné Antók Zsófia - 2015-06-10

Kispályás labdarúgás:

  • V. korcsoportos fiúk 3. hely
  • V-VI. korcsoportos lányok 1. hely (Csapattagok: Kasznár Emese, Károlyházi Orsolya, Kókai Csilla, Kiss Panna, Benyó Kinga, Tremmel Barbara, Uhrin Emese, Novák Barbara, Somorjai Lilla, Balajti Mária, Taródi Anna)
  • VI. korcsoportos fiúk 2. hely

Kézilabda:

  • V. korcsoportos lányok 3. hely
  • IV. korcsoportos fiúk 2. hely
  • VI. korcsoportos fiúk 1. hely (Kovács András, Sticza Gergő, Hartvig Áron,Nagy Bence, Máthé Roland, Héthársi Mátyás, Szép Tamás, Doór Ábel, Gyarmati Bence, Tóth Dániel, Bodrácska Márk, Németh Balázs, Józsa Balázs)
  • VI. korcsoport lányok 3. hely

Röplabda:

  • V. korcsoportos fiúk 6. hely
  • VI. korcsoportos fiúk 3. hely
  • VI. korcsoport lányok 2. hely
  • V. korcsoport lányok 2. hely

Streetball:

  • V. korcsoportos fiúk 1. hely (Csapattagok: Kozma Szabolcs, Moldvai Marcell, Abaházi Róbert, Tóth Zsombor, Budácsik Ádám)
  • VI. korcsoportos fiúk 2. hely
  • V. korcsoport lányok 1. hely (Csapattagok: Boros Dorka, Vajda Gabi, Závoczki Juli, Lázár Nikolett)
  • VI. korcsoport lányok 2. hely

Kosárlabda:

  • VI. korcsoportos fiúk 3. hely
  • IV. korcsoportos fiúk 5. hely
  • IV. korcsoport lányok 6. hely
  • V. korcsoportos fiúk 1. hely (Csapattagok: Weisz András, Budácsik Ádám, Schwarcz Balázs, Motyovszki Bence, Abaházi Róbert, Moldvai Marcell, Kozma Szabolcs, Tóth Zsombor 10.D, Tóth Bálint)

Mezei futás:

Fiúk:

  • Horváth Csongor 8.A 1. hely
  • Jankov Máté 9.D 2. hely
  • Csapatban: 2. hely (Csapattagok: K. Szabó Zoltán, Nemes Balázs, Fülöp Gergely, Horváth Csongor, Jankov Máté)

Lányok:

  • Csapatban 3. hely (Csapattagok: Zsömböly Zsófia, Csermely Blanka, Medveczki Réka, Szalai Luca, Czurkó Luca)

Atlétika Zugló-Kupa dobogós versenyzői:

Lányok V. korcsoport

  • 100m: Zaras Anna 1. hely
  • 100m: Libárdi Eszter 3. hely
  • 200m: Libárdi Eszter 1. hely
  • 400m: Tóth Boglárka 2. hely
  • 400m: Éber Villő 3. hely
  • 800m: Mógor Boglárka 1. hely
  • 800m: Erdélyi Zsófia 2. hely
  • Távolugrás: Tremmel Barbara 2. hely
  • Súlylökés: Tremmel Barbara 1. hely
  • Súlylökés: Závoczki Júlia 2. hely
  • 4X100m váltó: Szent István Gimnázium 1. hely

Lányok VI. korcsoport

  • 100m: Hajzer Anna 2. hely
  • 100m: Kakucs Szonja 3. hely
  • 200m: Szántó Anna 1. hely
  • 200m: Zsömböly Zsófia 2. hely
  • 200m: Légár Lili 3. hely
  • 400m: Bicsák Melinda 1. hely
  • 400m: Csermely Blanka 3. hely
  • 800m: Csermely Blanka 1. hely
  • 800m: Cser Júlia 2. hely
  • 800m: Bicsák Melinda 3. hely
  • 4X100m váltó: Szent István Gimnázium 1. hely
  • Távolugrás: Farkas Viktória 1. hely
  • Súlylökés: Tran Sheila 2. hely

Fiúk V. korcsoport:

  • 100m: Weisz András 3. hely
  • 200m: Bartha Ádám 3. hely
  • 800m: Motyovszki Bence 2. hely
  • 3000m: Jankov Máté 1. hely
  • 3000m: Hortobágyi Ákos 2. hely
  • 3000m: Vígh Zoltán 3. hely
  • Távolugrás: Rosta Zsombor 2. hely
  • 4X100m váltó: Szent István Gimnázium 1. hely
  • Súlylökés: Józsa Balázs 2. hely

Fiúk VI. korcsoport

  • 100m: Mórocz Márkó 1. hely
  • 200m: Borsos Márk 2. hely
  • 400m: Herszényi András 1. hely
  • 1500m: Palkovics Áron 1. hely
  • 3000m: Palkovics Áron 1. hely
  • 3000m: Árkos Gergely 3. hely
  • 4X100m váltó: Szent István Gimnázium 1. hely
  • Súlylökés: Gyarmati Bence 1. hely
Oldalterv: Onódy Eszter