OKTV II. fordulójába bejutott tanulók

Igazgatóság - 2017-12-12
Név Osztály Kategória
Ilankovic Katarina 12.d angol nyelv I. kategória
Kulcsár Gergely 11.a angol nyelv I. kategória
Barta Károly 11.d angol nyelv I. kategória
Visy Tamás 12.d angol nyelv I. kategória
Rompos Bendegúz 11.e angol nyelv II. kategória
Kádárkúti Soma Zsolt 11.c biológia I. kategória
Horváth Kamilla 11.b biológia I. kategória
Czurkó Luca Zsófia 11.b biológia I. kategória
Szalai Luca 11.b biológia I. kategória
Tímár Paula 12.d biológia I. kategória
Borbás Levente 11.c biológia I. kategória
Madár Valentina 12.d biológia II. kategória
Vajda Gabriella 12.b biológia II. kategória
Papp Eszter Boglárka 12.b biológia II. kategória
Szalai Zsuzsanna 12.b biológia II.kategória
Maday Benjamin Olivér 12.d dráma
Czirják Janka Lili 11.b dráma
Zsigri Bálint 11.a fizika I. kategória
Kovács Levente Imre 11.a fizika I. kategória
Kupcsok Péter 11.c fizika I. kategória
Falvi Péter 11.b földrajz
Sillye Martin Zoltán 12.d informatika I. kategória
Szenczy Balázs 11.e informatika I. kategória
Szabó Tamás 11.b informatika I. kategória
Králusz Tamás Attila 11.b informatika I. kategória
Zsigri Bálint 11.a informatika II. kategória
Csabai Bendegúz 11.b informatika II. kategória
Ágó Bernát 12.a informatika II. kategória
Sillye Martin Zoltán 12.d informatika II. kategória
Tímár Paula 12.d kémia I. kategória
Mészáros Bence Balázs 11.a kémia I. kategória
Szűcs Pál 11.a kémia I. kategória
Dömölki Borbála 12.b kémia I. kategória
Gajdán Gréta 10.c latin nyelv
Kolozsvári Ákos 11.d magyar irodalom
Erdős Orsi 11.e magyar irodalom
Szenthelyi Kristóf 12.d magyar nyelv
Kosteleczki Anna Róza 11.d magyar nyelv
Feledi Pál 12.d magyar nyelv
Taródi Anna Laura 11.b magyar nyelv
Szenthelyi Kristóf Máté 12.d matematika II. kategória
Förgeteg Soma 11.b matematika II. kategória
Török Gergely Balázs 12.d matematika II. kategória
Csabai Bendegúz 11.b matematika II. kategória
Tímár Paula 12.d matematika II. kategória
Taródi Anna Laura 11.b matematika II. kategória
Tímár Paula 12.d német nyelv I. kategória
Förgeteg Soma 11.b német nyelv I. kategória
Chiciudean Sámuel 11.c német nyelv I. kategória
Orovicz Lilla 11.d német nyelv I. kategória
Visy Blanka 11.d német nyelv II. kategória
Förgeteg Soma 11.b olasz nyelv
Sarkady Dorottya Petra 12.b spanyol nyelv I. kategória
Gyöngyösi Eszter 12.d történelem
Oldalterv: Onódy Eszter