SZIG Színház – Jótékonysági színielőadás

Sok szeretettel hívunk mindenkit a szeptember 29-én este 6 órától, iskolánk Dísztermében bemutatott előadásra.

Az előadás címe: Munkatársas – avagy konfliktusmegoldások humorral a munka világában
Szereplők: Pokorny Lia, Botos Éva, Ágoston Péter (változás!) színészek + Gönczi Dorka, Varga Zsolt moderátorok
Az előadás időpontja: 2023.09.29. péntek 18:00-20:30
Helyszín: Szent István Gimnázium Díszterme
Kapunyitás: 17:30
Az előadás felnőtteknek ajánlott!

 

AJÁNLÓ:
Alkalmazotti lét és kiszolgáltatottság? Vállalkozóként sincs kolbászból a kerítés? Mit tegyünk, ha a vállalatvezető játszmákba hajszol, vagy a beosztott visszaél a helyzetével? Mi történik, ha a munka kihat a családi és a párkapcsolati életünkre? Hol a határ? Hogyan szabhatjuk mi magunk meg azt?
Motivációs, ötletadó, szórakoztató estünk parádés szereposztásban és a témát egyedi megközelítéssel, több generációt is megszólítva akár segítheti a nézőket egy, már régóta halogatott munkahelyi döntés meghozatalában, vagy akár az újjászületésben.

 

JEGYVÁSÁRLÁS:
A helyre szóló belépőjegyek 2 árkategóriában kaphatók, a jegyek ára független az adott szék helyétől a teremben.
Belépőjegy: 5000 Ft
Támogatói belépőjegy: 7000 Ft

 

A Díszterem befogadóképessége miatt összesen 195 db szülői jegyet tudunk értékesíteni.

A belépőjegyek szeptember 18-án (hétfő) 8 órától a készlet erejéig vásárolhatók a Titkárságon. Lehetőség szerint kérjük, hogy ne egyenként, hanem osztályonként történjen a jegyvásárlás!

Az előadás időtartama kb. 90 perc, melyet 30 perces szünet követ. A szünetben lehetőség lesz ásványvíz, szörp fogyasztására. A szünet után kb. 30 perces moderált beszélgetés következik, melyhez várjuk a közönség kérdéseit. A kérdéseket a színészek nem kapják meg előre, válaszaikat rögtönözniük kell, így összességében egy teljesen egyedi színházi előadáson vehetünk részt.

Aki szeretne, az alábbi linken küldhet be kérdést a színészeknek:

LINK

A színházi előadás tiszta bevételével iskolánk alapítványát támogatjuk.

Az előadáshoz jó szórakozást kívánunk!