Kiváló eredmény a Zöld Gömb versenyen

Iskolánk csapata első helyezést ért el a Zöld Gömb környezet- és természetvédelmi vetélkedőn. Csapattagok: Pankasz Sára 10.b, Kezdődy Gréta 11.c, Lipcsei Emma 11.c, és Szájer Annamária 11.c osztályos tanulók.

Felkészítő tanár Csupák Adrien
Gratulálunk!