OKTV díjátadó (2026)

Május 29-én rendezték meg az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV) díjátadó ünnepségét.

Az alkalmon 70 középiskola, 109 tanulója vehette át az első három helyezésért járó díjat, köztük Szűts Zaránd Bence, 12.a osztályos diákunk, aki a digitális kultúra OKTV-n 3. helyezettként végzett. Zaránd felkészítő tanára Borbásné Penke Judit tanárnő.

A Nemzeti Tehetség Program részeként alapított „Kiváló versenyfelkészítő” díjakat Brassói Sándor elnök és dr. Puszter Bernadett, az OH köznevelési elnökhelyettese adta át a tehetséggondozásban sok éve eredményes 43 tanárnak. Kiemelkedően eredményes és áldozatos tehetséggondozó munkájuk elismeréseképpen gimnáziumunk két pedagógusa, Juhász István és dr. Libárdi Péter tanár urak kapták meg e kitüntetést.

Nagy szeretettel és büszkeséggel gratulálunk diákunknak és pedagógusainknak!