OKTV döntőben elért eredmények

OKTV döntőben elért eredmények

 

 

Név Osztály Tantárgy, kategória Helyezés Felkészítő tanár(ok)
Kulcsár Gergely 12.a informatika II. kategória 28. Borbásné Penke Judit
Máté Richárd 11.b mozgóképkultúra és médiaismeret 6. Baranyai Andrea
Magyar Zsófia 12.d spanyol nyelv I. kategória 11. Barcsa Emese Orsolya
Ilok Petra 12.d spanyol nyelv I. kategória 20. Barcsa Emese Orsolya
Pokk Henrietta 12.d spanyol nyelv I. kategória 23. Barcsa Emese Orsolya
Mészáros Bence 12.a kémia I. kategória 2. Kiss Andrea, Dr. Borbás Réka, Magyar László
Szücs Pál 12.a kémia I. kategória 8. Kiss Andrea, Dr. Borbás Réka, Magyar László
Szappanos Attila 12.a kémia I. kategória 21. Kiss Andrea, Dr. Borbás Réka
Szittya Dániel 11.b angol nyelv I. kategória 6. Horváthné Gödény Judit
Kulcsár Gergely 12.a angol nyelv I. kategória 11. Babus Zoltán
Molnár Máté 12.d angol nyelv I. kategória 12. Horváthné Gödény Judit
Adorján Viktória 11.c informatika I. kategória 6. Borbásné Penke Judit
Szenczy Balázs 12.e informatika I. kategória 40. Borbásné Penke Judit
Lukács Lilla 12.a vizuális kultúra 16. Forgóné Szabó Zsuzsanna
Zsigri Bálint 12.a matematika III. kategória 5. Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Lukács Lilla 12.a matematika III. kategória 17. Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Baczó Domonkos 11.a matematika III. kategória 31. Juhász István, Jeneiné Bicsák Krisztina
Horváth Csongor 12.a matematika III. kategória 38. Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Kovács Levente 12.a matematika III. kategória 38. Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Kulcsár Gergely 12.a matematika III. kategória 38. Molnár-Sáska Ildikó, Juhász Péter
Förgeteg Soma 12.b olasz nyelv I. kategória 13. Ruszina Mónika
Szappanos Attila 12.a biológia II. kategória 8. Lehr-Balló Máté, Csupák Adrien
Dobos Balázs 12.c földrajz 3. Seregély Ildikó
Gulyás Zoltán 11.c földrajz 41. Seregély Ildikó
Kolozsvári Ákos 12.d magyar irodalom 2. Baranyai Andrea, Szabó Roland, Pusztai Mária
Kosteleczki Anna 12.d magyar irodalom 14. Baranyai Andrea, Szabó Roland, Pusztai Mária
Csánki Nóra 12.b magyar irodalom 20. Szecsődi Tamás, Pusztai Mária
Csabai Bendegúz 12.b matematika II. kategória 25. Tamás Beáta
Förgeteg Soma 12.b matematika II. kategória 43. Tamás Beáta
Baczó Domonkos 11.a magyar nyelv 6. Pusztai Mária
Kosteleczki Anna 12.d magyar nyelv 8. Baranyai Andrea
Visy Blanka 12.d magyar nyelv 17. Baranyai Andrea
Kupcsok Péter 12.c magyar nyelv 28. Libárdi Péter, Pusztai Mária