Tanári fogadóórák 2023/2024
A tanár fogadóórájának időpontja a 2023/24-es tanévben
Tanár | Fogadóóra | |
1 | Lázár Tibor | hétfő-csütörtök, előzetes egyeztetés alapján |
2 | Dr. Borbás Réka | szerda 3. óra |
3 | Kovács Péter | kedd 3. óra |
4 | Abuczki Erika | hétfő 3. óra |
5 | Babus Zoltán | szerda 3. óra |
6 | Barkócziné Antók Zsófia | hétfő 6.óra |
7 | Bartháné Nagy Katalin | hétfő 7.óra |
8 | Berke Ildikó | hétfő 2.óra |
9 | Bóka Gábor | csütörtök 2. óra |
10 | Borbásné Penke Judit | szerda 3. óra |
11 | Boros Gábor | hétfő 3.óra |
12 | Csepregi-Horváth Zsófia | péntek 3. óra |
13 | Csupák Adrien | |
14 | Dankowsky Anna Zóra | szerda 2. óra |
15 | Domán Dániel | péntek 8. óra |
16 | Dörögdi József | |
17 | Forgó Levente | szerda 3. óra |
18 | Forrás Péter | csütörtök 4.óra |
19 | Fruchter Diana | csütörtök 4. óra |
20 | Gaál Zoltán Kristóf | csütörtök 3. óra |
21 | Gerdelics Katalin | |
22 | Gulyás Gergely | csütörtök 2. óra előzetes egyeztetéssel |
23 | Gurbi Gábor | |
24 | Gyimesi Éva | hétfő 12:00-12:35 előzetes egyeztetéssel |
25 | Halek Tamás | kedd 11:15-11:45 |
26 | Hermesz Zoltán | csütörtök 5.óra |
27 | Horváthné Gődény Judit | péntek 5. óra |
28 | Hős Csilla | péntek 3. óra |
29 | Inokai Máté | Hétfő 8. óra |
30 | Jakab Katalin Edit | péntek 8.óra |
31 | Jánossy Emese | hétfő 2. óra |
32 | Jeneiné Bicsák Krisztina | kedd 4. óra |
33 | Juhász István | |
34 | Juhász Péter | hétfő 6. óra |
35 | Kelemen Gabriella | szerda 4. óra |
36 | Kempl Klára | csütörtök 5. óra |
37 | Kiss Gabriella | Szerda 5. óra |
38 | Kornis Ferenc | csütörtök 3. óra |
39 | Kósa Zsolt | péntek 5. óra |
40 | Kovács-Veres Tamás | hétfő 4. óra |
41 | Libárdi Péter | |
42 | Magyar László | szerda, 7. óra |
43 | Magyar Zsolt | szerda 2. óra |
44 | Miklós Zoltán | csütörtök 4. óra |
45 | Molnár-Sáska Ildikó | szerda 5. óra |
46 | Nagy Gergely | |
47 | Nyisztorné Kozma Amália | szerda 3. óra |
48 | Ruszina Mónika | szerda 4. óra |
49 | Seregély Ildikó | Hétfő 5.óra |
50 | Sumi lldikó | csütörtök 3. óra |
51 | Szabó András | csütörtök 2. óra |
52 | Szabó Roland | Kedd 2.óra |
53 | Szabó-Kovács Dorottya | szerda 5. óra |
54 | Szatmáry Zsolt | szerda 4. óra |
55 | Szatmáry-Bajkó Ildikó | Szerda 3. óra |
56 | Szecsődi Tamás | hétfő 4. óra |
57 | Szvetnyik Krisztina | Péntek 6. óra |
58 | Tamás Beáta | Péntek 3. óra |
59 | Tugyi Tímea | Szerda 4.óra |
60 | Udvardi Edit | Hétfő 4.óra |
61 | Vimlátiné Kálmán Judit | Péntek 4. óra |