IskolaTanáraink

Borbásné Penke Judit

Munkaközösségvezető (Informatika)
A 9.c osztályfőnöke

Informatika tantárgy(ak)at tanít
2014 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: szerda 2. óra

Hős Csilla

Munkaközösségvezető (Angol nyelv)

Angol nyelv tantárgy(ak)at tanít
2005 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 5. óra

Kelemen Gabriella

Munkaközösségvezető (Idegen nyelv)
A 11.d osztályfőnöke

Német nyelv tantárgy(ak)at tanít
1990 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 4. óra

Szabó Sándor

Munkaközösségvezető (Fizika)
A 9.a osztályfőnöke

Fizika és kémia tantárgy(ak)at tanít
2007 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 3. óra

Kovács Ilona

Munkaközösségvezető (Magyar)

Magyar nyelv és irodalom és német nyelv tantárgy(ak)at tanít
1983 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 4. óra

Babus Zoltán

Angol nyelv tantárgy(ak)at tanít
2013 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: csütörtök 5. óra

Barkócziné Antók Zsófia

A 9.d osztályfőnöke

Testnevelés tantárgy(ak)at tanít
2013 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 7. óra

Berke Ildikó

Angol nyelv tantárgy(ak)at tanít
1992 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: péntek 6. óra

Borbás Réka

Kémia és matematika tantárgy(ak)at tanít
2002 óta iskolánk tanára

Csupák Adrienn

Biológia és földrajz tantárgy(ak)at tanít
2010 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: szerda 6. óra

Fekete-Nagy Zoltán

Informatika tantárgy(ak)at tanít
2011 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 4 óra

Forrás Péter

Testnevelés tantárgy(ak)at tanít
1993 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 4. óra

Gyimesi Éva

A 8.a osztályfőnöke

Matematika és fizika tantárgy(ak)at tanít
2008 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: szerda 3. óra, előzetes egyeztetést követően

Hermesz Zoltán

A 10.d osztályfőnöke

Földrajz és történelem tantárgy(ak)at tanít
2005 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: szerda 6. óra

Jahoda Anna

Német nyelv tantárgy(ak)at tanít
1983 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: szerda 3. óra

Jakóts Éva

Angol nyelv tantárgy(ak)at tanít
1985 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: szerda 6. óra

Jeneiné Bicsák Krisztina

A 12.a osztályfőnöke

Matematika tantárgy(ak)at tanít
2005 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: péntek 4. óra

Kempl Klára

A 10.b osztályfőnöke

Testnevelés tantárgy(ak)at tanít
1985 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 3. óra

Kiss Gabriella

Tánc és dráma, német nyelv tantárgy(ak)at tanít
2014 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 4. óra

Kovács Péter

Matematika tantárgy(ak)at tanít
2009 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 4. óra

Lehr-Balló Máté

Biológia tantárgy(ak)at tanít
2008 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 5. óra

Magyar Zsolt

Fizika és matematika tantárgy(ak)at tanít
1994 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 5. óra

Nagy Gergely

Angol tantárgy(ak)at tanít
2006 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: csütörtök 5. óra

Pusztai Mária

A 12.b osztályfőnöke

Francia nyelv és magyar nyelv és irodalom tantárgy(ak)at tanít
1986 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 3. óra

Sándor Miklós

Történelem tantárgy(ak)at tanít
2004 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: szerda 4. óra

Sumi Ildikó Katalin

A 7.b osztályfőnöke

Biológia és Kémia tantárgy(ak)at tanít
2015 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 6. óra

Szatmáry Zsolt

A 7.a osztályfőnöke

Matematika és fizika tantárgy(ak)at tanít
2015 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: szerda 2. óra

Szecsődi Tamas

Magyar nyelv és irodalom és mozgókép és média tantárgy(ak)at tanít
2003 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 5. óra

Szvetnyik Krisztina

Testnevelés tantárgy(ak)at tanít
1993 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 2. óra

Vimlátine Kálmán Judit

A 12.d osztályfőnöke

Francia nyelv és német nyelv tantárgy(ak)at tanít
1999 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: csütörtök 5. óra

Boros Gábor

Munkaközösségvezető (Testnevelés)

Testnevelés tantárgy(ak)at tanít
1991 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 3. óra

Juhász István

Munkaközösségvezető (Matematika)
A 11.a osztályfőnöke

Matematika tantárgy(ak)at tanít
1985 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 5. óra

Miklós Zoltán

Munkaközösségvezető (Biológia-Kémia)
A 11.b osztályfőnöke

Kémia és matematika tantárgy(ak)at tanít
1993 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 5. óra

Kósa Zsolt

Munkaközösségvezető (Történelem-Földrajz)

Biológia, földrajz és történelem tantárgy(ak)at tanít
2000 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 3. óra

Alexandrov Andrea

Magyar nyelv és irodalom tantárgy(ak)at tanít
2005 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 2. óra

Barcsa Emese Orsolya

Angol nyelv és spanyol nyelv tantárgy(ak)at tanít
2009 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: szerda 5. óra

Bartháné Nagy Katalin

A 13.e osztályfőnöke

Angol és német nyelv tantárgy(ak)at tanít
2005 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 6. óra

Bóka Gábor

Magyar nyelv és irodalom és francia nyelv tantárgy(ak)at tanít
2011 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: csütörtök 3. óra

Csonó Ildikó

Ének-Zene tantárgy(ak)at tanít
2015 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 3. óra

Dén Mátyás

Közgazdaságtan és életviteli ismeretek tantárgy(ak)at tanít
2013 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 4. óra

Forgóné Szabó Zsuzsanna

rajz és vizuális kultúra tantárgy(ak)at tanít
2016 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 4. óra, előzetes egyeztetést követően

Fruchter Diana

Angol nyelv tantárgy(ak)at tanít
2015 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 3. óra

Halek Tamás

Fizika és matematika tantárgy(ak)at tanít
1986 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 4. óra

Horváthné Gődény Judit

Angol nyelv tantárgy(ak)at tanít
2005 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 7. óra

Jakab Edit Katalin

A 9.b osztályfőnöke

Magyar nyelv és irodalom és történelem tantárgy(ak)at tanít
1985 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: péntek 5. óra

Jánossy Emese

A 10.e osztályfőnöke

Angol nyelv tantárgy(ak)at tanít
2011 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 3. óra

Juhász Péter

Matematika tantárgy(ak)at tanít
2006 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 5. óra

Kiss Andrea

kémia, orosz nyelv tantárgy(ak)at tanít
2016 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 4. óra

Kornis Ferenc

Informatika tantárgy(ak)at tanít
2016 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 2. óra

Leczki Margit

Könyvtár tantárgy(ak)at tanít
2006 óta iskolánk tanára

Magyar László

Biológia és kémia tantárgy(ak)at tanít
2014 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: csütörtök 6. óra

Molnár-Sáska Ildikó

A 10.a osztályfőnöke

Matematika tantárgy(ak)at tanít
2003 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 4. óra

Papdi Melinda

Könyvtár tantárgy(ak)at tanít
2011 óta iskolánk tanára

Ruszina Mónika

Olasz nyelv tantárgy(ak)at tanít
2011 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 2. óra

Seregély Ildikó

A 11.e osztályfőnöke

Földrajz és matematika tantárgy(ak)at tanít
2004 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 4. óra

Szalayné Tahy Zsuzsa

Informatika tantárgy(ak)at tanít
2002 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: hétfő 5. óra

Szatmáry-Bajkó Ildikó

A 10.c osztályfőnöke

Fizika tantárgy(ak)at tanít
2009 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 4. óra

Szíjj Bela

Testnevelés tantárgy(ak)at tanít
1981 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 3. óra

Tamás Beáta

A 8.b osztályfőnöke

Matematika és fizika tantárgy(ak)at tanít
2008 óta iskolánk tanára

Fogadóóra: kedd 4. óra

Oldalterv: Onódy Eszter