EredményeinkTanulmányi versenyek 2013/2014

Tanulmányi Versenyek - 2013/2014

A mi Európánk nemzetközi földrajz verseny - országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Ruzicska György, Aftin Bálint, Rátkai Zsófia 11.a 5 Csupák Adrien

Arany Dániel Matematika Verseny - országos döntő haladó 3. kategória (10. évf.)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Domán Dániel 10.a 12 Juhász István, dr. Borbás Réka
Kovács Dávid Péter 10.a 20 Juhász István, dr. Borbás Réka
Csurgai-Horváth Bálint 10.a 23 Juhász István, dr. Borbás Réka
Horváth Hanga 10.a 28 Juhász István, dr. Borbás Réka
Szlachányi Tádé 10.a 33 Juhász István, dr. Borbás Réka

Arany Dániel Matematika Verseny - országos döntő Kezdő 3. kategória (9. évf.)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bodnár Anna 9.a 25 Jeneiné Bicsák Krisztina

Arany János Irodalmi Verseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Csabai Anett 10.b ezüst Borosné Jakab Edit
Pelyva Viktória 10.e ezüst Borosné Jakab Edit
Koltai Hanga 9.b ezüst Pusztai Mária
Hartyánszki Annamária 11.e bronz Szecsődi Tamás
Tóth Eszter 9.b döntős Pusztai Mária
Váradi Mátyás 9.a döntős Alexandrov Andrea

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - körzeti forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Cipőfűző: Halvaksz Júlia, Siba Gyöngyvér, Varga Kökény Csinszka, Világos Blanka 8.b 1 Kovács Ilona
Tipmix: Boczkó Gábor, Felföldi Péter, Kovács Gergő, Takács Nándor 8.b 4 Kovács Ilona
Csajszi a köbön plusz egy: Matyasi Lilla, Net Keocathia, Varga Réka, Vígh Zoltán 8.a 5 Alexandrov Andrea
Nanduk: Dabóczi Nóra, Libárdi Eszter, Sarkady Dorottya, Zaras Anna 8.b 6 Kovács Ilona
Nepáli guppik: Kis Fruzsina, Papp Eszter, Pénzes Eszter, Szalai Zsuzsanna 8.b 8 Kovács Ilona

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Cipőfűző: Halvaksz Júlia, Siba Gyöngyvér, Varga Kökény Csinszka, Világos Blanka 8.b 10 Kovács Ilona

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (területi)

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szivárványos ökle: Bukovácz Máté, Falvi Péter, Soponyai Dávid, Tóth Zsombor 7.b 3 Szecsődi Tamás
Szellem és jellem: Králusz Tamás Attila, Molnár Bálint, Szabó Tamás, Szücs Pál 7.ab 6 Borosné Jakab Edit, Szecsődi Tamás
Lápi pipóca: Ábrahám Ármin, Hajas Fanni, Kovács Dorka, Taródi Anna 7.b 9 Szecsődi Tamás
Vattacukrok: Horváth Kamilla, Mundweil Melinda, Tankó Eszter, Virág Maja 7.ab 10 Borosné Jakab Edit

Bolyai Csapatverseny - országos döntő 7. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kulcsár Gergely, Mészáros Bence, Le Do Qui Thanh, Zsigri Bálint 7.a 8 Molnár-Sáska Ildikó

Cornides Matematika-Fizika Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
csapatban . 2
Bodnár Anna 9.a 4 Jeneiné Bicsák Krisztina, Gyimesi Éva
Szkupien Péter 9.b 9-10. Molnár-Sáska Ildikó
Sebestyén Dániel 10.b 1 Kovács Péter
Kozma Bognár Levente 10.a 6-7. Juhász István, dr. Borbás Réka
Susits Mátyás 11.a 2 Halek Tamás, Jeneiné Bicsák Krisztina
Lőrincz Ádám Sándor 11.a 4 Halek Tamás, Jeneiné Bicsák Krisztina
Sveiczer András 12.a 3 Magyar Zsolt, Kovács Péter
Olasz Soma 12.d 4-5. Tamás Beáta

Dusza Árpád informatikai emlékverseny 11-13. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Attila, Szabó Dániel, Török Dávid . döntős Szalayné Tahy Zsuzsa

Dusza Árpád informatikai emlékverseny 9-10. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bodnár Anna, Udvardi Péter, Somorjai Soma . 2 Szalayné Tahy Zsuzsa

Dürer verseny - országos döntő Fizika

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kálmán Botond, Sveiczer András, Dénes Dorottya . 4 Szatmáry-Bajkó Ildikó, Gyimesi Éva

Dürer verseny - országos döntő Kémia

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Dávid Péter, Horváth Hanga, Bodroghy Kristóf 10.a 3 Dr. Borbás Réka

Dürer verseny - országos döntő Matematika 11-12.évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Gáti Balázs Antal, Ruzsbánszki Nándor, Koller Henrietta . 6 Jeneiné Bicsák Krisztina, Halek Tamás, Magyar Zsolt, Kovács Péter
Susits Mátyás, Weisz Szilvia, Ruzicska György 11.a 9 Halek Tamás,Jeneiné Bicsák Krisztina

Dürer verseny - országos döntő Matematika 9-10.évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Korom Gergely, Klapper Balázs, Szécsi Dominika 9.a 9 Jeneiné Bicsák Krisztina

Édes anyanyelvünk verseny - országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Répási Bálint 12.e 11 Bóka Gábor

ELTE által meghirdetett Multimédeás spanyol verseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Csapat tagjai: Braun Bence, Civan Deniz, Hajdu Fanny, Uhrin Eszter 12.e 3 Baditzné Pálvölgyi Kata, Barcsa Orsolya

Herman Ottó Verseny - fővárosi forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Világos Blanka 8.b 13 Szarvas Szilvia

Hevesy Gyula Kémiaverseny - kerületi

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szűcs Pál 7.a 7 Dr. Borbás Réka
Förgeteg Soma 7.b 11 Miklós Zoltán
Kisgyörgy Olivér 7.a 25 Dr. Borbás Réka
Dömölki Borbála 8.b 6 Miklós Zoltán
Kovács Gergő 8.b 8 Miklós Zoltán
Papp Eszter 8.b 10 Miklós Zoltán

Hevesy Gyula Kémiaverseny - megyei

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Dömölki Borbála 8.b 17 Miklós Zoltán

Horváth Mihály Történelmi Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Koller Henrietta 11.a 6 Sándor Miklós
Rátkai Zsófia 11.a 14 Sándor Miklós
Kovács András 11.a döntős Sándor Miklós

Implom József Országos Helyesírási Verseny - országos döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Szabó Réka 12.e 6 Bóka Gábor

Irinyi János Országos Kémiaverseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Dávid 10.a 2 Dr. Borbás Réka
Horváth Hanga 10.a 6 Dr. Borbás Réka
Bodroghy Kristóf 10.a 10 Dr. Borbás Réka
Kozma Márton 10.a 15 Dr. Borbás Réka

Irinyi János Országos Kémiaverseny - megyei

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Kovács Dávid 10.a 2 Dr. Borbás Réka
Horváth Hanga 10.a 5 Dr. Borbás Réka
Bodroghy Kristóf 10.a 10 Dr. Borbás Réka
Kozma Márton 10.a 11 Dr. Borbás Réka
Tran Quang Puc 10.a 25 Dr. Borbás Réka

Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Verseny Hagyományos verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Susits Mátyás 11.a 5 Halek Tamás, Jeneiné Bicsák Krisztina, Szabó Sándor, Szalayné Tahy Zsuzsa
Kovács Benjamin 12.a 13 Magyar Zsolt, Kovács Péter, Gyimesi Éva, Bernát Péter, Szalayné Tahy Zsuzsa

Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Verseny Programozás

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Susits Mátyás 11.a különdíj Szalayné Tahy Zsuzsa

Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományi Verseny Rendhagyó verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Maizl Noémi 11.a 8 Halek Tamás, Jeneiné Bicsák Krisztina

Kenguru Országos Matematika Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Zsigri Bálint 7.a 7 Molnár-Sáska Ildikó
Horváth Csongor 7.a 9 Molnár-Sáska Ildikó

Kőrösi Csoma Sándor Kárpátmedencei Földrajzverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Lásztity Milorád 10.e 5 Hermesz Zoltán

Lengyel-magyar történelem a XX. században - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Weisz Szilvia, Koller Henrietta, Rátkai Zsófia, Hartvig Áron, Ruzicska György 11.a 5 Sándor Miklós

Lóczy Lajos Országos Középiskolai Földrajz Tanulmányi Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Freisinberger Kristóf 11.e 11 Seregély Ildikó

Madách Imre Szónokverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Hajdu Fanni 12.e 1 Bóka Gábor

Medve Szabadtéri Matekverseny - budapesti forduló Kismedve kategória

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Keceli-Mészáros Tivadar, Kocsis Gergő, Kisgyörgy Olivér 7.a 3

Mengyelejev Kémiai Olimpia - Moszkva

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Sütő Péter 12.a ezüst érem 28. hely dr. Borbás Réka

Mikola Sándor Országos Fizika Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga 10.a 22 Gyimesi Éva

Nemes Tihamér OKSZTV - alkalmazói 9-10. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Dobos-Kovács Mihály 10.a 1 Bernát Péter
Bodnár Anna 9.a 4 Szalayné Tahy Zsuzsa
Szkupien Péter 9.b 8 Bernát Péter
Szűcs Cintia Lia 12.d 1 Szalayné Tahy Zsuzsa
Borbás Bence 11.c 5 Szalayné Tahy Zsuzsa

Nemes Tihamér OKSZTV - programozói 9-10. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Dobos-Kovács Mihály 10.a 5 Szalayné Tahy Zsuzsa, Bernát Péter
Bodnár Anna 9.a 19 Szalayné Tahy Zsuzsa

Nemzeti Tankönyvkiadó Országos Történelmi Műveltségi Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Báder Noémi, Borostyánkői Zsófia, Kocsis Krisztina 11.e 7 Sándor Miklós
Bodroghy Kristóf, Kőrösi Afrodité, Kozma Márton 10.a 8 Sándor Miklós

Országos Dráma Tanulmányi Verseny - budapesti forduló

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Farkas Johanna 9.d 1 Kovács Ilona, Kiss Gabriella

Országos Dráma Tanulmányi Verseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Farkas Johanna 9.d 4 Kovács Ilona, Kiss Gabriella
Fodor Virág 9.d 9 Kovács Ilona, Kiss Gabriella

Országos Radnóti Szavalóverseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Pányik Tamás 11.d 1 Pusztai Mária

Öveges József Emlékverseny Csapat

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Bodnár Anna, Szkupien Péter, Csurgai-Horváth Bálint, Horváth Hanga . 5 Gyimesi Éva, Szatmáry-Bajkó Ildikó

Öveges József Emlékverseny Egyéni fizika

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga 10.a 7 Gyimesi Éva
Csurgai-Horváth Bálint 10.a 17 Gyimesi Éva

Öveges József Emlékverseny Egyéni matematika

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Csurgai-Horváth Bálint 10.a 2 Juhász István, dr. Borbás Réka
Horváth Hanga 10.a 4 Juhász István, dr. Borbás Réka

Öveges József Emlékverseny Egyéni összetett

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Csurgai-Horváth Bálint 10.a 3 Gyimesi Éva
Horváth Hanga 10.a 5 Gyimesi Éva

Sajó Károly Környezetvédelmi Csapatverseny - döntő

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Papp Eszter, Siba Gyöngyvér, Varga-Kökény Csinszka 8.b 5 Szarvas Szilvia

Szilárd Leó Országos Fizika Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Sveiczer András 12.a 6 Gyimesi Éva

Varga Tamás Matematika Verseny

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Förgeteg Soma 7.b 14 Kovács Péter
Csabai Bendegúz 7.b döntős Kovács Péter
Gupta Sangeet Bálint 7.b döntős Kovács Péter
Taródi Anna 7.b döntős Tamás Beáta
Zsigri Bálint 7.a 4 Molnár-Sáska Ildikó
Horváth Csongor 7.a 13 Molnár-Sáska Ildikó
Kulcsár Gergely 7.a 17 Molnár-Sáska Ildikó
Keceli-Mészáros Tivadar 7.a 21 Molnár-Sáska Ildikó
Gyömbér Péter Gyula 7.a döntős Molnár-Sáska Ildikó
Urbán Miklós Vlagyimir 8.a 11 Juhász István
Matyasi Lilla Nóra 8.a 19 Juhász István
Molnár Máté Dániel 8.a 26 Juhász István

World Robot Olympiad (WRO) High School korosztály

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Czurkó Dániel, K. Szabó András, Mersics Krisztián . 3 Szalayné Tahy Zsuzsa

World Robot Olympiad (WRO) Junior High School

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
K. Szabó Zoltán, Szalai Gábor, Tallósi Máté . 5 Szalayné Tahy Zsuzsa

Zrínyi Ilona Matematika Verseny 10. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Horváth Hanga 10.a 10 Juhász István, dr. Borbás Réka

Zrínyi Ilona Matematika Verseny 7. évf.

NévOsztályHelyezésFelkészítő tanár(ok)
Keceli-Mészáros Tivadar 7.a 8 Molnár-Sáska Ildikó
Horváth Csongor 7.a 29 Molnár-Sáska Ildikó
Oldalterv: Onódy Eszter